Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

V:Cb 71 pure def 1.pank 10m+

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Mida????Ma pole scämmar?

Mina ostsin selle rs godlit?

Sorry for spämm ja mida sa sõimad scämmariks kui pole tõendeid mida sa ei sa ka kunagi

kuna ma pole scämmar!!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ärge ostke seda kasutajat,seda kasutajat on ennemgi müüdud ja tagasi võetud.

Igastahes,see isik on ühe scammeri sõber,kes mind lasi üle 600 KR-iga,niiet ei soovita.

 

Kle volim mida sa sonid krdi 14 aastane tatt osta elu endale.

See ei tähenda et mina scammin . Too tõendid et mina olen scammind kedagi kunagi.See oli jah keneti account ta lasi sellega mõned vennad üle. Aga ta oli oktakalluse eest mulle ka võlgu ja oktakallust võeti tagasi kogu aeg ja selle eest andis performani mulle.


TCL

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kle volim mida sa sonid krdi 14 aastane tatt osta elu endale.

See ei tähenda et mina scammin . Too tõendid et mina olen scammind kedagi kunagi.See oli jah keneti account ta lasi sellega mõned vennad üle. Aga ta oli oktakalluse eest mulle ka võlgu ja oktakallust võeti tagasi kogu aeg ja selle eest andis performani mulle.

 

Nvm,

Ainuke asi mis tahan öelda - Ütle talle edasi,et jätaks see raha endale mis mult varastas ning loodan,et sinust ja temast saavad head prügikollid kelle peal saab naerda,minge õppige ära,siis otsige tööd ja raha on ilusti olemas,aga teie hoopis varastate võib-olla mõnede viimase raha.Nagu mul oli tol ajal näiteks,teil vist mõistus siiamaani pole tulnud.Ma saan aru kui runescape's scammivad mingid väiksed 12 aastased lapsed,aga teie 20+ on naeruväärne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Nvm,

Ainuke asi mis tahan öelda - Ütle talle edasi,et jätaks see raha endale mis mult varastas ning loodan,et sinust ja temast saavad head prügikollid kelle peal saab naerda,minge õppige ära,siis otsige tööd ja raha on ilusti olemas,aga teie hoopis varastate võib-olla mõnede viimase raha.Nagu mul oli tol ajal näiteks,teil vist mõistus siiamaani pole tulnud.Ma saan aru kui runescape's scammivad mingid väiksed 12 aastased lapsed,aga teie 20+ on naeruväärne.

 

kle idioot see sinu viga et said oma rahaga mööda p3rset taun.

On mõtet raisata raha ruuni peale w. ? Ma elu ühe korra aint tegin sugulasega pool ja pool (oktakallusega) ja ilus üle lend oli kah.ja ma sain ta väga odavalt.

Tra sa oled ikka täis ruuni pede et vaja kommenteerida.Selleks mai müü ka acce kunagi et kui mingi jama kunagi tuleb või midagi ei ole seotud Irl rahaga.


TCL

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kle idioot see sinu viga et said oma rahaga mööda p3rset taun.

On mõtet raisata raha ruuni peale w. ? Ma elu ühe korra aint tegin sugulasega pool ja pool (oktakallusega) ja ilus üle lend oli kah.ja ma sain ta väga odavalt.

Tra sa oled ikka täis ruuni pede et vaja kommenteerida.Selleks mai müü ka acce kunagi et kui mingi jama kunagi tuleb või midagi ei ole seotud Irl rahaga.

 

kas sina lõid tema rahaga mööda volim perset.!"?

ja spioon *piiks* kui volimel on palju raha miks ta ei või osta endale?

osta kah kui palju raha on. a jah ma unustasin ju,et sul ema ei anna raha sorry ja ei sa rs acci osta vaid kuidagi teistelt välja petma selle raha et osta midagi.


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
kas sina lõid tema rahaga mööda volim perset.!"?

ja spioon *piiks* kui volimel on palju raha miks ta ei või osta endale?

osta kah kui palju raha on. a jah ma unustasin ju,et sul ema ei anna raha sorry ja ei sa rs acci osta vaid kuidagi teistelt välja petma selle raha et osta midagi.

 

Ei löönud mina.Ja ma teenin ise raha kahjuks mitte et küsin ema käest.


TCL

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.