Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: 121/129 kasutaja....quest cape jne.

Soovitatud postitused

VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kahtlane acc on, nägin tüüpi kes sellega mängis tallinas ühes mingi interneti kohvikus, eeldan et kasutajal on olnud mitmeid omanikke, Muidu ilusti vormistatud jne:d, 1500 on vähe küsitud pakkuge nüüd...

 

(Y) Edu müümisel, acc on ilus


½ For me 3/4 to you.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
kahtlane acc on, nägin tüüpi kes sellega mängis tallinas ühes mingi interneti kohvikus, eeldan et kasutajal on olnud mitmeid omanikke, Muidu ilusti vormistatud jne:d, 1500 on vähe küsitud pakkuge nüüd...

 

(Y) Edu müümisel, acc on ilus

 

Tallinnas?Internetikohvikus?....siin on nüüd küll mingi suur eksitus:? Tallinnas ei ole selle kasutajaga küll kordagi keegi mänginud:h: Või vähemalt minu teada mitte...olin eelmine aasta pikalt soomes tööl suvel..vb siis mu "sõber" nusserdas midagi :S`?

 

Aga ikkagi...andmeid tean kasutajal ainult mina...mitte keegi teine ei ole saanud neid enda valdusesse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Üles!

(Rensli soovil:))

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
550 krooni :)

 

 

Pakkumine endiselt jõus


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.