Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Pohhui see.

Soovitatud postitused

VIP

tal juba uus acc käsil. Mul nimi teada... :D

edu uuega,


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
yesss GF woooot:) ma nii häppy, et sihukesed tropid bänni saavad. Sellised rikuvadki Rs-i .... Tee ise ja näe vaeva... 99 str ise teha siis saaks respecti anda:) aga noh 24/7 Bot hull pinge...

 

 

0.0000p

tead mis on point botimisel ? enda aega ei raiska ega midagi. aga acc hea. ja rs ongi pmst botte täis niiet. gf


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
yesss GF woooot:) ma nii häppy, et sihukesed tropid bänni saavad. Sellised rikuvadki Rs-i .... Tee ise ja näe vaeva... 99 str ise teha siis saaks respecti anda:) aga noh 24/7 Bot hull pinge...

 

 

0.0000p

 

Aga ütle mulle nahhui ma peaks 4-5 kuud oma aega raiskama migni fakking 99 str peale ? kui on võimalik saada 1.5 kuuga ja enda aega 0 minutit raisatud - okei 1.5 kuu peale migni 30 minutit töölepanemine jms.

Mine sw, seal on ühes mängus vähemalt 40% botid.

+ ma ei mängi ise rsi, ammu juba kopp ees sellest, botida on vapsee pohhui, ja teen seda vaid et saaks pkida.

Ühesõnaga atm on juba uus asi käsil kuigi selle lõpetan ka vast ära ja teen uhiuue. Praegu tegin selle accoundi memberiks lihtsalt, et igavust peletada õhtupoolikul. Väike sneakypeaky -

106kd2r.png

 

Kohe teen uue kasutaja - täiesti tutika ja läheb pull edasi - väikse maitse suhu saate vast reedel :).


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ranged mage 99 vist.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

hea, et jälle bottima hakkasid:D katsu seekord mitte banni saada:D

aga ära jah seekord nime näita, kindlasti paljud siit, reportisid ka sind:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Einuuu saad aru Highscores saaks ma top 1000 kui te taunid ei bot-iks enda str 99... närvi ajab, et normaaselt ei oska mängida .. KUI SA FUCK LÕPETASID MÄNGIMISE siis ära boti kah.... kao rs-is ära ja süda rahul... muud ei midagi aga närvi ajab see, et ise teed aegajalt asju arendad... näed vaeva et higi tilgub.. ja siis tuleb bot 24/7 nädala aega ja paneb mööda... GF dude...


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Einuuu saad aru Highscores saaks ma top 1000 kui te taunid ei bot-iks enda str 99... närvi ajab, et normaaselt ei oska mängida .. KUI SA FUCK LÕPETASID MÄNGIMISE siis ära boti kah.... kao rs-is ära ja süda rahul... muud ei midagi aga närvi ajab see, et ise teed aegajalt asju arendad... näed vaeva et higi tilgub.. ja siis tuleb bot 24/7 nädala aega ja paneb mööda... GF dude...

Tõmba putsi kukk kui ei meeldi ära vaata seda teemat. Krdi türapea. mine poo üles ennast


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tõmba putsi kukk kui ei meeldi ära vaata seda teemat. Krdi türapea. mine poo üles ennast

 

Einuuu saad aru Highscores saaks ma top 1000 kui te taunid ei bot-iks enda str 99... närvi ajab, et normaaselt ei oska mängida .. KUI SA FUCK LÕPETASID MÄNGIMISE siis ära boti kah.... kao rs-is ära ja süda rahul... muud ei midagi aga närvi ajab see, et ise teed aegajalt asju arendad... näed vaeva et higi tilgub.. ja siis tuleb bot 24/7 nädala aega ja paneb mööda... GF dude...

 

Lahe vaadata, mida rs teeb :D

 

Neways. suht raske ise klikkida, oodata pool tundi, vahepeal edasi tagasi klikkida..

Aga ise samal ajal midagi kasulikku teha ?

Kodutöid või mida iganes.. SW bottimisel küll mingit mõtet pole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lahe vaadata, mida rs teeb :D

 

Neways. suht raske ise klikkida, oodata pool tundi, vahepeal edasi tagasi klikkida..

Aga ise samal ajal midagi kasulikku teha ?

Kodutöid või mida iganes.. SW bottimisel küll mingit mõtet pole.

 

true dat , sw niigi kergeks tehtud et mingit damaget ei pea tegema.

 

varsti kindlastri tuleb mingi mängu jooksul 300 dmg , siis jäävad need lvl 20 99 hpga ka ära

 

0p


tyler_the_creator_signature_2_by_creepncrawl-d4181cy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Tõmba putsi kukk kui ei meeldi ära vaata seda teemat. Krdi türapea. mine poo üles ennast

 

+1 :D

Anyways, ma ei ole kodus niipalju, et teha ise punktegi sw's - seega teeksin 100 punkti vast 10 päeva, ehk 10 kordse ajaga 10 korda vähem.

Ma ei saa aru mis teil viga on, kadedus tapab? Botige ise ka siis, tehke uus kasutaja, tehke memberiks ja botige surnuks ennast.

Uus kasutaja tuleb jah, 99ranged 99 mage ja high hp on goal.

Tegin kasutaja ära ka juba, leidisin ideaalse nime kuid ei avalda siin, inimesed on ju nii kadedad, et hakkaks lausa reportima kohe.

Anyways, ostke elud omale ja kaduge nahhui oma higitilgutamisega rsist :)


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.