Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Rinnalt surumine.

Soovitatud postitused

Foorumi supermanid:D küll enamus on 10-15 a ja lasevad 60-80 kg lausa seeriate kaupa... päris macho vennad... niipalju kui foorumis olete postitanud IRL pilte peaks ütlema et enamus teist surub 40-50 kg maximum. Mõned tõesti suudavad 60-70 kg aga et lausa 80kg seeriaid teha siis edu teile foorumi kangelased......

 

 

Ise olen 19 ja 75-80 kg tuleb 2x üles.


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Foorumi supermanid:D küll enamus on 10-15 a ja lasevad 60-80 kg lausa seeriate kaupa... päris macho vennad... niipalju kui foorumis olete postitanud IRL pilte peaks ütlema et enamus teist surub 40-50 kg maximum. Mõned tõesti suudavad 60-70 kg aga et lausa 80kg seeriaid teha siis edu teile foorumi kangelased......

 

 

Ise olen 19 ja 75-80 kg tuleb 2x üles.

 

Suht õigus sul :D

Ise 16 kaalun kuskil 75-76kg.

70-80 on max. See oli aasta tagasi umbes. Nüüd 100% vähem kuna pole enam trenni teinud kuna pole vajalik see jõud:P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

15 aastasel 60-80 kg pole mingi suur asi, kui asjaga tegelenud oled, sest tean vendasi, kes 14-16 piiris ja suruvad rinnalt 100 kg ära

 

ise ei teagi palju surun, aga usun, et üsna väga, sest jõusaalis pole just kõige sagedasem nägu

 

lol ei märganud, et nii vana teema on, fuhgeddabouteet

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tühja kangiga järjest 100+ teinud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

80 tuleb rinnalt 3 korda ära:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

97,5kg on ära tulnud.Ei panustanud rinnalt lükkamisele väga.Olen 18.aastane.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

50kg- 10 korda, ise 19,, suht peenike kahjuks ja selline pikem noormees.

See ei loe, mis su max on, vaid see, kui palju sa keskmise jõuga seeriaid teed. Seeriaid tehes, mitte ülepingutades saad rohkem jõudu, kui max-iga paar korda üles lükkamisega. :) Päikest ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
50kg- 10 korda, ise 19,, suht peenike kahjuks ja selline pikem noormees.

See ei loe, mis su max on, vaid see, kui palju sa keskmise jõuga seeriaid teed. Seeriaid tehes, mitte ülepingutades saad rohkem jõudu, kui max-iga paar korda üles lükkamisega. :) Päikest ;)

 

ee, kui sa raskusi ei tõsta, ei saa sa mingit jõudu juurde :) Vihma :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Häbi küll aga kõigest 80kg peal kükitanud juba 2kuud... no ei tule rohkem, samas ma ei ole selline massiivne vend ka.

Edit: tegelikult kui aus olla, siis ma lihtsalt pole proovinud rohkem :D aga 80 läheb nii vaevaliselt et ei näe mõtet rohkem peale panna lihtsalt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Häbi küll aga kõigest 80kg peal kükitanud juba 2kuud... no ei tule rohkem, samas ma ei ole selline massiivne vend ka.

Edit: tegelikult kui aus olla, siis ma lihtsalt pole proovinud rohkem :D aga 80 läheb nii vaevaliselt et ei näe mõtet rohkem peale panna lihtsalt

 

arvasin et sul max rohkem

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

18a olen

81cm haardega on tulnud 80kgx7, pole kitsa haardega suuri raskusi surunud, enamasti need kiiruslikud, tahaks sügiseks ilma särgita 95+ ära saada, oleks hea

Särgiga muidu esimest korda surusin 95 ja see oli väga kerge, mingi 110 oleks ära tulnud vb, praegu kindlasti rohkem, kuna siis oli särgita rekord aint 85


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.