Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Rinnalt surumine.

Soovitatud postitused

VIP

Ausõna, ma olin uhke, kui ma 35 eelmine aasta üles surusin. Ega see minust nüüd nõrka ei tee kohe. Vormiga olen vääääga rahul! :D

Maast stabiiselt sai eelmine aasta sügisel 40 kilo. (a)

See aasta pole proovinud üldse, kuid usun, et ega asi arenenud pole.

Ma sooviks ka näha neid 70 kilo rebijaid. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ega jah ei julge palju teha

sest selg natukene haige metsatööst.

muidu tõstnud

45*5 korda

50*2 korda

 

kitsaga


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Paar korda olen käinud jõusaalis , mõtlesin , et hakkan käima tihti, aga kui ikkagi 55kr on kord, siis ei jaksa ikka mingi 3-4 korda nädalas käiia. Vähe surun ainult mingi 40 kilo :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ausõna, ma olin uhke, kui ma 35 eelmine aasta üles surusin. Ega see minust nüüd nõrka ei tee kohe. Vormiga olen vääääga rahul! :D

Maast stabiiselt sai eelmine aasta sügisel 40 kilo. (a)

See aasta pole proovinud üldse, kuid usun, et ega asi arenenud pole.

Ma sooviks ka näha neid 70 kilo rebijaid. :D

 

Ma tahaks ka neid "Kappe" näha.

Ise jõusaalis väga tihti ei käi, kuigi saaks kehalise tunni arvelt käia tasuta.

Maksimum mille üles surunud olen oli 45kg, ja seda kolm korda, olen 17 ja mais kukub 18 aastat ära, ma tahaksin tõesti neid 70-110kg vendasid näha :D:D:h::-)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
arek]Ise käin ka vahest isaga jõusaalis .

14 aastane ja 45+ tuleb´ära .

Isa mul on käinud 4 aastat ja surub 140 kg rinnalt ja on 35'ne :)

 

Siin räägivad kümne aastased et tõstavad 110kg ära :D

Ei, vormis peaks püsima aga rinnalt surujaks ennast pole ka mõtet treenida.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma tahaks ka neid "Kappe" näha.

Ise jõusaalis väga tihti ei käi, kuigi saaks kehalise tunni arvelt käia tasuta.

Maksimum mille üles surunud olen oli 45kg, ja seda kolm korda, olen 17 ja mais kukub 18 aastat ära, ma tahaksin tõesti neid 70-110kg vendasid näha :D:D:h::-)

 

 

45 on tõesti kuidagi vähe sinu vanuse kohta, aga no loogish kui varem pole trenni teinud. Seal jõusaalis, kus ma käin surub üks 17 aastane 110kg. Ega ma ise ka mingi kapp pole, aga 70kg 18 aastasena küll mingi näitaja pole. 2 kuuga saaksid jõusaalis juba kindlasti 20kg lisada juurde praegusele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Siin räägivad kümne aastased et tõstavad 110kg ära :D

Ei, vormis peaks püsima aga rinnalt surujaks ennast pole ka mõtet treenida.

See jah mingi jama, mida nad ajavad. 70kg veel usun, sest see pole nüüd just teab mis palju tegelt. Vaja lihtsalt veidi aega regulaarselt jõusaalis käia. Nii mitu korda nädalas. Treener rääkis, et üks kord nädalas on suht mõttetu, sest see ei aita eriti tugevamaks saada, aga 2-3x nädalas on juba täiesti normaalne, aga see sõltub ka su vanusest ja sellest, kui kaua oled treeninud. Ning tõesti - rinnalt surujaks või ka näiteks jõutõstjaks pole päris mõtet ennast treenida. See kahjustab tervist, kui liiga palju jõusaalis surumas käia, eriti kui alustad juba väiksena. Südamele on see suht halb...:uni:

msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

70kg tuleb ära vähemalt 2-3 korda ise olen 15.

Olen pea aasta jõusaalis käinud, aga vahel ikka pausid vahel.

Viimasel ajal olen Otepääl rohkem käinud, sest Otepääl on paremad tingimused.

Muidu olen Elvas ikka jõusaalis käinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ah, 12 aastased lasevad siin 70 kilostega seeriaid.

Tõesti, MIDA IGANES.

 

Sellisel juhul teen mina 250kg-ga seeriaid.

 

Täpselt minu mõte!

 

:S

 

A by the way, mul tiksub siis hetkel max 85 ja seeriaid teen 85 - 3 + 80 - 5 + 75 - 8 + 70 - 10 + 65 - 12 + 60 - 14 ja niimoodi 40mneni välja.

 

See jah mingi jama, mida nad ajavad. 70kg veel usun, sest see pole nüüd just teab mis palju tegelt. Vaja lihtsalt veidi aega regulaarselt jõusaalis käia. Nii mitu korda nädalas. Treener rääkis, et üks kord nädalas on suht mõttetu, sest see ei aita eriti tugevamaks saada, aga 2-3x nädalas on juba täiesti normaalne, aga see sõltub ka su vanusest ja sellest, kui kaua oled treeninud. Ning tõesti - rinnalt surujaks või ka näiteks jõutõstjaks pole päris mõtet ennast treenida. See kahjustab tervist, kui liiga palju jõusaalis surumas käia, eriti kui alustad juba väiksena. Südamele on see suht halb...:uni:

 

Väiksena treenima hakates on oht selles, et su lihased pole esiteks veel välja arenenud piisavalt, et sellise koormusega vastu pidada.

Südame koha pealt ütleks nii palju, et pumpama ei tohiks hakata eriti enne 16 eluaastat, kui ei soovi juba 25 aastaselt südamerohtusi võtma hakata.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise surusin viimane kord 55 ainult..olen 18..aga jah trennis eriti ei käi..kuigi jah nüüd olen kuskil üle kuu järjest iga päev(va nv kui täis) 3x35 kätekaid ja 2x75 kõhukaid teinud..algul muidugi ei jaksanud nii palju aga nüüd juba tuleb.et vb on mingi 10 kilo tuleb rohkem ülesse , peaks proovima.


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ise 14 ja surun 45 :D

nõrk!

 

14 ja 45 on päris tubli tulemus juba ju.

Ma olin eelmine aasta samal ajal 16 ja ei surunud 40 ka korralikult, et areng on tohutu toimunud.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
45 on tõesti kuidagi vähe sinu vanuse kohta, aga no loogish kui varem pole trenni teinud. Seal jõusaalis, kus ma käin surub üks 17 aastane 110kg. Ega ma ise ka mingi kapp pole, aga 70kg 18 aastasena küll mingi näitaja pole. 2 kuuga saaksid jõusaalis juba kindlasti 20kg lisada juurde praegusele.

 

2 kuuga? Peale 2. kuud jõusaali hakkavad lihased alles kasvama.

Esimesed 2 kuud kuluvad ikka selle peale, et keha hakkab raskustega ja jõusaaliga harjuma... nii palju kui mina tean.. aga võibolla oleneb see vanusest.. ? :?

 

A by the way, mul tiksub siis hetkel max 85 ja seeriaid teen 85 - 3 + 80 - 5 + 75 - 8 + 70 - 10 + 65 - 12 + 60 - 14 ja niimoodi 40mneni välja.

 

Mis kuradi kava.... ? :huh:

 

 

Endal siis tiksub 60kg max.

Klassivend, kes on 14a ja mingi 165cm pikk surub max ~30. ^^

 

Keegi hea moderaator võiks teema pealkirja õigeks kruttida.. (surumine, mitte tõstmine..) (Ty, shad)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

80 läheb üles.

Hetkel meil pallitrenne räigelt vähe. Ainult jõukas, jõukas ja jõukas. :/


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
2 kuuga? Peale 2. kuud jõusaali hakkavad lihased alles kasvama.

Esimesed 2 kuud kuluvad ikka selle peale, et keha hakkab raskustega ja jõusaaliga harjuma... nii palju kui mina tean.. aga võibolla oleneb see vanusest.. ? :?

 

 

 

Mis kuradi kava.... ? :huh:

 

 

Endal siis tiksub 60kg max.

Klassivend, kes on 14a ja mingi 165cm pikk surub max ~30. ^^

 

Keegi hea moderaator võiks teema pealkirja õigeks kruttida.. (surumine, mitte tõstmine..) (Ty, shad)

 

Mis mu kaval viga?


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei harrasta jõusaali , kuid vahest enne kekat proovime kangi tõsta ja siis on 60 kg , 3 korda tehtud , olen 14 ka .

 

hmm...Kuidas sa t6stad 3x 60kg, 14 aastaselt, kui sa ei harrasta jõusaali?? :O


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Klassis käivad 3 tüüpi , kes tõstavad rohkem , kui mina ja on natukene isegi nooremad minust + nad ei harrasta jõusaali .

 

 

Ja usu mind , need kolm korda mis ma tegin ei tulnud lihtsalt .

 

 

Ma usun, et ta mõtles seda 3x60 selle all, et sa teed 3 korda 60mnest seeriat. :D

Sa proovisid mõista anda, et 1x3 60mnega.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.