Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Politsei uurib Lüganuse koolitüdruku enesetapu põhjuseid

Soovitatud postitused

sellised inimesed kes õhutavad seda kõike tagan, tuleks lihtsalt ritta panna ja kuul pähe.. tglt kah.. mul on enda sõbrannagi samamoodi surnud.. omadele ei rääkind ta midagi jne.. aga netis oli kuskil midagi postitand.. ja nyyd on ta surnud:S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Foorumlased võiksid ka mõelda..

 

Samamoodi on inimene võimeline surmast rääkima, kuid tegeliku tegevuse juures on vaja tõelist julgust ning otsusekindlust..

 

Sestap. paneksin teile südamele, et valige enda sõnu.. Andke andeks nendele, kes kirjutavad mitteusutavalt või idiootselt oma kurbuses foorumisse, et leida abi.. Jätke lihtsalt kirjutamata, jätke see sinnapaika ning ärge kirjutage midagi. Iga inimene peab lõppude lõpuks tähtsaid otsuseid ise tegema, teie olge kas abiks või ärge olge keegi! Ma tean, et te tahate kõik head ning halba ei soovi keegi, samamoodi soovite teie, et teid nii koheldaks. Võib-olla oleks viimane aeg teha algust?! Meedia teeb meid teistsuguseks! Proovige talitleda vastavalt sellele, kes te olete oma olemuses! Kujutlege ennast olevat kannataja ees ning mõelge, millised emotsioonid teid valdavad, kui see samune jutt, mida ta räägib foorumis, endal võib-olla pisarad kukkudes sõrmede peae, oleks päriselus, teie ees. Kui te näeksite tema muret ning mõistate, et teie võite olla ta viimane abi, siis te ei teeks mitte midagi sellist, mille üle tei ennem vähemalt kaks korda ei mõtle! Head elu teile!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
sellised inimesed kes õhutavad seda kõike tagan, tuleks lihtsalt ritta panna ja kuul pähe.. tglt kah.. mul on enda sõbrannagi samamoodi surnud.. omadele ei rääkind ta midagi jne.. aga netis oli kuskil midagi postitand.. ja nyyd on ta surnud:S

 

 

Ja see et me kuuli pähe laseme, aitab kaasa paremale ühiskonnale, sest...?

Mõtle ka mida sa räägid. =/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kahju temast :S.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis sellega on seotud vahvliga?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Mis sellega on seotud vahvliga?

 

 

Sind huvitab ainult oma PC ma vaatan.

Läbi ei suvatsenud lugeda?

 

Kindlasti olid paljud juba eelnevalt kuulnud/lugenud veel noorukese Meriti ääretult kurva lõpuga loost. Ta postitas kahes foorumis oma mureis ja probleeme, aga need tehti lihtsalt maha ja ta ei saanud neist abi. Aga mida sellest arvata? Lugedes meie foorumi postitusi ning tehes ehk liigagi rutaka järelduse, julgen väita, ka siinne kasutajaskond ei mõtle oma postitusi piisavalt läbi. Ei, ma ei süüdista kedagi, lihtsalt üldistus. Sõnades peitub jõud ning ka nemad võivad tappa..

Esmapilgul süütud, aga teravad, olgu nad nii anonüümsed kui tahes. Siinkohal sooviks ka kõigile südamele panna – mõelge, enne kui postitate!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kindlasti olid paljud juba eelnevalt kuulnud/lugenud veel noorukese Meriti ääretult kurva lõpuga loost. Ta postitas kahes foorumis oma mureis ja probleeme, aga need tehti lihtsalt maha ja ta ei saanud neist abi. Aga mida sellest arvata? Lugedes meie foorumi postitusi ning tehes ehk liigagi rutaka järelduse, julgen väita, ka siinne kasutajaskond ei mõtle oma postitusi piisavalt läbi. Ei, ma ei süüdista kedagi, lihtsalt üldistus. Sõnades peitub jõud ning ka nemad võivad tappa..

Esmapilgul süütud, aga teravad, olgu nad nii anonüümsed kui tahes. Siinkohal sooviks ka kõigile südamele panna – mõelge, enne kui postitate!

 

 

73% on siit inimesi kes ei mõtle ennem kui postitab, seda oli näha juba esimesel päeval kui siia Liitusin.

 

Ise lugesin läbi, kahju muidugist Tüdrukust ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olari, kõbi, kustutas mu esimese suure postituse ära, kuid mõte oli sellel: Nõrk, enesetapp on nõrk! Too tüdruk oli ka nõrk! Nõrk, et tuli otsima endale inimesi, kes teda haletseks. Foorumist ka veel, omg. Ise ei teinud raudselt midagi, kui otsis "abi." Mis ta soovis, et keegi hakkaks teda armastama, saaks kellegi juurde elama minna? Aitaks kohe kõigest välja? Ta kurtis ning rääkis sellest, mida ta ei taha, mida tal ei ole, mida ta vihkab. Negatiivsusega kopitatakse üle kõik ja ta oleks pidanud ennem tutvuma, mida foorumirahvalt oodata. Oleks teinud ennem uurimustööd väheke, et millisesse foorumisse tasub nutma minna. Ta oleks võinud mõelda sellele, kuidas situatsiooni paremaks teha? Kes tal on? Mida ta teha tahab? Ja mis kõige tähtsam, ta oleks pidanud tegutsema! Omg, oma saatuse määrab iga inimene ISE!

 

Ja ärge unustage, enesetapja haud ei ole surnuaial, vaid nad maetakse surnuaia taha! Kui ta vanemad teevad talle kiriklikud matused, siis nad peavad kõvasti seda preestrit või pappi moosima..

 

Don't you dear delete this one.. Minu arvamus ja mina jään sellele kindlaks!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tunnen kaasa tüdrukule.

yep ega yokeril oli õigus.

siin foorumis ei mõtle suht mitte keegi mida ta postitab jne.

igas teemas on peaagu pool sõimamist täis.

tuuakse spammi,sõimatakse jne. see väikeste laste asi nagu.

kallis foorumi rahavas saage suureks ja lõpetage lollusete ajamine.

 

loodan et mõned võttavad aru pähe selle juhtumi suhtes.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Muidugi ta oli l6ppkokkuv6ttes n6rk.

Aga mina arvan, et foorumisse l2ks ta just viimases meeleheites, kuna tal ei olnud muud v6imalust.

See lapsemure foorum peakski olema ju sellise p6him6ttega, et sinna saaks minna ja anonyymselt oma muret kurta.

Ja ta otsis sealt abi selle m6ttega, et saada n6u..Ta oli plindris ja soovis, et keegi ytleks talle kuidas sealt v2lja saada..

Vaata see lapsemure foorum, kui vaadata teatud vaatevinklist ongi n6rkadele inimestele.

Inimestele kes ei suuda, oska enda muredele lahendust leida. Aga neid ei oleks ju m6istklik

halvustada vms? Kas sa l2hed kuhugi vaimuhaiglasse ja ytled seal olevatele patsientidele, et *ha-ha ise oled syydi, et vaimselt nii n6rk oled ja siia sattusid*. Yldjuhul ju ei tee.

Ja sama on selle foorumiga. Yhiskonnas ei saagi k6ik olla tugevad. Alati on ka n6rgemaid.

See koht ongi m6eldud n6rgematele :)

(Ilma t2hpit2htedeta kirjutamine ajab segadusse, kunagi postitan korralikumalt oma m6tted)


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Isegi siin teemas on juba selliseid postitusi, et selle asemel et võtta mõistus pähe ja kirjutada midagi normaalset kirjutavad nemad midagi muud. Näiteks minul praegu on temast väga kahju. Aga siin teemas on juba kirjutanud selliseid inimesi kellel on ükskõik. Noh siin ma nüüd näitan näpuga nende peale kes siin seda nõrga juttu ajasid. Olge normaalsed!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ta oli mu klassiõde.;( r.i.p

 

Räägi temast..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Keegi ei võta ju On-Line postitusi liiga tõsiselt , enamus kasutajaskonnast on ligi 12-14 aastased, kes üritavad lahedad olla, ning teisi huvitavatesse kohtadesse saata. Väga suur kaastunne Meriti tuttavatele/vanematele . Ennem mõelge läbi, mida kirjutate,ütlete , sest see võib jääda kellegi viimasteks asjadeks mida nähakse,kuuldakse .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kahju temast :S.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

pealtnägijas näitas kah , need sõbrannad rääkisid seal ,

 

seal oli mingi naine kah, ei tea vana oli mingi 20 vms , see tüdruk oli talle kirjutanud msnis pool kaks , et sa oled mulle toeks olnud väga palju jne , ja see naine ise jõudis kell 2 kodu


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.