Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Klassi Halvimad hinded.

Soovitatud postitused

:D 9 klassi inka eksam 96 punkti / 100-st:D 12 klassi eksam 74 punkti / 100-st ma saan aru et te matat või midagi ei oska:D aga no tglt ka:D inglise keel:S see nagu kõige kergem aine mis saab olla:S

 

Sellise jutu peale peksa ei taha saada? Inka ja kõige lebom ? Khammon, keka ! duuds, KEKA !! maailma k6ige pandavam tund, teed 45mintsa jalka pela, kohe külma duši alla. Nagu hotel spa meil see dušš.

Et jah, ülejäänd tundides spikerdan or vehin kellegilt maha

 

P H R E A K K. Mul ema rääkis ka et kolledž shitax kergem, loodan et see on tõsi:P.

Mul on suht kopp ees juba 7ndast klassist, pomm alla neile.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sellise jutu peale peksa ei taha saada? Inka ja kõige lebom ? Khammon, keka ! duuds, KEKA !! maailma k6ige pandavam tund, teed 45mintsa jalka pela, kohe külma duši alla. Nagu hotel spa meil see dušš.

Et jah, ülejäänd tundides spikerdan or vehin kellegilt maha

 

P H R E A K K. Mul ema rääkis ka et kolledž shitax kergem, loodan et see on tõsi:P.

Mul on suht kopp ees juba 7ndast klassist, pomm alla neile.

Irww, keka pole mingi aine, pärdik !

bikeComponentsAll_BMX_Red_Racer_Tires1-resized200.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.