Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

TorqServers.com |Mänguserverite rent

Soovitatud postitused

VIP

Ega jh, mõtled tellid servu ja kohe sekundi pealt full we?

Mõtle nüüd peaga, ise pead kh vaeva nägema, et su server kuulsust koguks.

 

Go Torq Go

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu suhtumine torqServersitele on halb,mul on alati seal olnud suurem ping kui teiste host serverites ning tabavust annab ka soovida,aga hinna poolest on päris hea isegi olen mõelnud vahel osta sealt aga pani mõtlema sest EAC-ge ei meeldinud see server,GFM on ikka minu jaoks parem ja seal väiksem ping ning parem tabavus ka :) (aga see on ainult minu arvamus ning minu arvamus üldse ei loe,lihtsalt räägin omast kogemusest :) )


2ci9211.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minu suhtumine torqServersitele on halb,mul on alati seal olnud suurem ping kui teiste host serverites ning tabavust annab ka soovida,aga hinna poolest on päris hea isegi olen mõelnud vahel osta sealt aga pani mõtlema sest EAC-ge ei meeldinud see server,GFM on ikka minu jaoks parem ja seal väiksem ping ning parem tabavus ka :) (aga see on ainult minu arvamus ning minu arvamus üldse ei loe,lihtsalt räägin omast kogemusest :) )

 

Pooldan sinu arvamust. Kui oleks valik kas torq või CF, siis valiksin CF-i. Kuigi hind on kallib, kuid tasub ennast ära.

Isegi servers.ee, kes on torqist odavam pakub paremat hosti. Võimalik, et ka AlienServers.

Ise pole torq-ist tellinud ja ei telli ka. Põhjus on lihtne, halb host, liiga palju laimu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui oskad serverit hallata siis igahost hea, kui ei oska siis halb. Ise olen Torqi klient juba pea aasta ja igati rahul. CF'ist ei hakka rääkimagi, servers.ee kohta ei tea, pole rentinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui oskad serverit hallata siis igahost hea, kui ei oska siis halb. Ise olen Torqi klient juba pea aasta ja igati rahul. CF'ist ei hakka rääkimagi, servers.ee kohta ei tea, pole rentinud.

 

CF ainus viga on hind.

Soovitan servers.ee ära proovida. Kasvõi 1 kuu testi mõttes, ja siis mõtle kas torq või servers.ee. Võrdle hinda ja kvaliteeti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ise pole torq-ist tellinud ja ei telli ka. Põhjus on lihtne, halb host, liiga palju laimu.

 

See rida ütles sinu kohta kõik. "Ise pole tellinud, aga üks ütles, et on halb siis järelikult on halb"

 

Ma usun, et sul võib oma DR serveris tõesti ping 20 võrra madalam olla, kuna playereid on ka 20 võrra vähem(see võrdlus kehtib ainult DRi puhul).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See rida ütles sinu kohta kõik. "Ise pole tellinud, aga üks ütles, et on halb siis järelikult on halb"

 

Ma usun, et sul võib oma DR serveris tõesti ping 20 võrra madalam olla, kuna playereid on ka 20 võrra vähem(see võrdlus kehtib ainult DRi puhul).

 

Dr server on ka full olnud ja ping ei kõigu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

servers.ee-s on mingi viga, mis lööb vahete vahel serveri maha, kellel lööb rohkem serveri maha, kellel vähem.

CF.ee omanik tõmbab ise serverid etteteatamata maha kui midagi on, teda ei huvita, mõtleb oma põhjuse, et mingi "juust" jooksis peal ja laseb maha.

Torqist olen ise tellinud, kui tundub, et on sinu jaoks lag, võid alati confi sättida.

Torq on hea host.


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

KArtz sa ei saa öelda, et see on ainult servers.ee viga, see võib igalhostil juhtuda ja süüdi on vigased pluginid mitte host. : ), Nii, et ära viita just, et nendel ainult oleks see viga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
xxxx]KArtz sa ei saa öelda' date=' et see on ainult servers.ee viga, see võib igalhostil juhtuda ja süüdi on vigased pluginid mitte host. : ), Nii, et ära viita just, et nendel ainult oleks see viga.[/quote']

 

Mu serveril ei saanud olla vigaseid pluginaid.. kuna need on ennem jooksnud mujal hostil ka :)

aga võimalik, et see võib juhtuda ka mujal hostil :)


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
xxxx]KArtz sa ei saa öelda' date=' et see on ainult servers.ee viga, see võib igalhostil juhtuda ja süüdi on vigased pluginid mitte host. : ), Nii, et ära viita just, et nendel ainult oleks see viga.[/quote']

 

Täpselt.

Kes tähele pole pannud, siis Randol on pidevalt, et kas mod või plugin ei ühyi kuskil ja siis cPanel nussib. Sellel sHellil või kellegil oli juba see jama lausa postitatud. Endal oli surf server ja vähemalt kord päevas juhtus nii.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Täpselt.

Kes tähele pole pannud, siis Randol on pidevalt, et kas mod või plugin ei ühyi kuskil ja siis cPanel nussib. Sellel sHellil või kellegil oli juba see jama lausa postitatud. Endal oli surf server ja vähemalt kord päevas juhtus nii.

 

Sorry aga kui ühes hostis plugin töötab laitmatult ja teises jookseb serv koguaeg maha siis ikka hosti viga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Irw mida sa ajad? Torq hetkel vägagi realselt eksisteerib.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

LOL, torqservers on täiesti olemas ning rendib servereid välja (piiratut koguses)


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Niisama siin poste koguda pole mõtet charen

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Charen arvatavasti lähtus teises foorumis olnud teemast, kus kirjutasin, et torqSERVERS.com lõpetab steam serverite rentimise.

Nii see ka oli. 47/48 serverite rent käib endiselt.

 

Nii oli vist neo-s?


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Torqservers rendib 47/48 protoga servereid, tellige 15eek per slot. (servereid on piiratud koguses rentimisele anda)


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Torqi on tulemas päris suured uuendused, tuleb varuda veel natukene kannatust.


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.