Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

ostja scammer

Soovitatud postitused

VIP

noh kõik on klaar ju?

Sul on kasutaja info alles ju.

nagu pildil näha siis panin küsimused pendima ja sai accepted (Kui ta kirjutas "pw vale nüüd?").

Milles probleem?

Kõik on olemas ju irw..

võta kasutaja tagasi ja ongi asi lahendatud..

irw

 

btw ütle enda msn uuesti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tegelt asi ei ole lõpetatud info on tal aga esiteks ta ei pruugi tagasi saada ja teiseks kui sina müüsid ikkagi selle kasutaja talle siis sina vastutad mis kasutajag juhtub kui see scammed saab esimsese omaniku poolt või sinu poolt nii et reeglite järgi peaksid sa talle raha tagastama või kasutaja andma ja garanteerima et midagi ei juhtu või muidu reeglite kohaselt ban hammer

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ei , see tähendab ühte kahest asjast

 

1. Välja mõeldud info

2. Need on õiged ja sina võtsid selle acci tagasi mis ei ole võimalik, sest nagu sa konvo lõppus nägid ütlesin ma , et see info oli vahetud , mis sa arvad , et ma pole proovinud seda tagasi võtta ?

 

Kui see info oleks olnud õige ei oleks seda teemat siin.


PinkRevolution3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
tegelt asi ei ole lõpetatud info on tal aga esiteks ta ei pruugi tagasi saada ja teiseks kui sina müüsid ikkagi selle kasutaja talle siis sina vastutad mis kasutajag juhtub kui see scammed saab esimsese omaniku poolt või sinu poolt nii et reeglite järgi peaksid sa talle raha tagastama või kasutaja andma ja garanteerima et midagi ei juhtu või muidu reeglite kohaselt ban hammer

 

samas peaks siis WereFoxy ka banni saama, kuna ma ostsin temalt selle kasutaja..

aga keegi ei banninud teda toll ajal.. siis kasutaja seisis paar kuud ja mõtlesin, et esimene omanik või see WereFoxy ei võta seda enam tagasi ja müüsingi maha..

ja nüüd on 2 võimalust kas WereFoxy või esimene omanik võtab seda tagasi..

see on juba ahel ring siin.. kes siin süüdi on ja kes ei ole..

Mina pole seda kasutajat tagasi võtnud.

Sest suhtes olen mina süütu..

 

Ja mingi nädal 2 tagasi sain ma goll7 aka esimese omanikuga jutule ja ta mängib sellega ise edasi nüüüd.. ma sõimasin ne0net foorumis tal pea täis, kui ta scammis..

 

http://www.******.ee/index.php?showtopic=62935

siin saate ise lugeda, et ma sõimasin tal pea täis..

2 leheküljel 36# postituses näete..

et 1 jaanuaril postitatud kah..

Ja mul on selline kahtlane tunne, et nutcracker on ka seda teemat seal näinud või on ta g0ll7 semu vms..

kuna peale seda nagu näha kaevas nutcracker selle aasta vanuse teema uuesti ülesse..

 

 

copytud ******ist:

 

G 0 L L ongi scammer..

See kasutaja oli vahepeal minu käes ja mul oli kogu info kasutaja kohta..

Minu päevik siis vahve netis:

http://www.******.net/rate/24167-goll7-uus...-flat-80-a.html

 

Tegin tal hunter 1-70+

 

Siin müün acci:

http://www.******.net/kontrollimata-rs2-ka...p-cb-102-a.html

 

Kahjuks kui kasutaja ära müüsin siis kustutasin ka kasutaja info..

Oleks mul andmed alles siis see kasutaja seisaks 0 pangaga kuni RS ajalooni..

 

Oleksin peaaegu vahvlist banni saanud, kuna müüsin kasutaja maha ja see jobu goll võttis kasutaja tagasi..

http://www.******.net/scammerid/34828-ostja-scammer.html

[align=right:ta91pxdv]1643177[/snapback][/align:ta91pxdv]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ostja vms sa peaxid oma tuure alla võtma...

Sinuga tekkisid probleemid, mitte WerFoxiga vms...

See kellega Sina(Ostja) tegid tehingu, tegi selle teema, sest sina VASTUTAD, saad aru?

Kujutad ette ka mida sa atm räägid ?

Varsti on kogu foorum rahvast täis, kes müüvad acce, nädala pärast on parool vahetatud ja müüa väidab, et tema pole midagi teinud, "1.omanik võttis tagasi"...

1.INFO loeb, see on suurema kaaluga kui su 2 nädalat tagasi pandud recid, niiet 1.omanik väikese ajuraginaga saab alati acci tagasi, kui ta tahab seda.

Müüa peab alati garanteerima tehingu ohutuse...Ja ta peab teadma mida ta müüb.

Minu vaatenurgast on Ostja vastutav ja peax raha tagasi maxma...

Juba ta suhtumine on jube üleolev.

Sa isegi ei otsi lahendust vaid karjud, et sa pole süüdi...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
noh kõik on klaar ju?

Sul on kasutaja info alles ju.

nagu pildil näha siis panin küsimused pendima ja sai accepted (Kui ta kirjutas "pw vale nüüd?").

Milles probleem?

Kõik on olemas ju irw..

võta kasutaja tagasi ja ongi asi lahendatud..

irw

 

btw ütle enda msn uuesti.

 

Enne ütlesid, et infot ei tea. Viimaselt NutCrackeri poolt postitatud pildilt näha, et 18. jaanuar oled talle öelnud, et saatsid ''recovery'', kuigi vahe peal pole ta sulle mingit infot andnud. Hetkel jääb küll selline mulje, et sina süüdi. Sa mainisid, et 100.- suhtkoht tühine summa?! Aga palun, tagasta talle raha ja asi korras. =/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Enne ütlesid, et infot ei tea. Viimaselt NutCrackeri poolt postitatud pildilt näha, et 18. jaanuar oled talle öelnud, et saatsid ''recovery'', kuigi vahe peal pole ta sulle mingit infot andnud. Hetkel jääb küll selline mulje, et sina süüdi. Sa mainisid, et 100.- suhtkoht tühine summa?! Aga palun, tagasta talle raha ja asi korras. =/

 

ausalt õeldes ma ei mäletagi enam.. aga ma tean et ma kustutasin info ära peale müümist..

 

 

To ssander:

probleemid tekkisid siis kui werefoxi mulle maha müüs selle kasutaja..

kui ma kasutaja ostsin werefoxilt siis juba võeti kasutaja tagasi jne.. aga mul oli kogu info olemas, et tagasi võtta..

ja kasutaja seisin mingi kuuaega minu käes ja keegi ei võtnud kasutajat tagasi.. siis otsustasin kasutaja maha müüa...

aga nagu näha sai nutcracker ka umbes kuuaega mängida ja võeti kasutaja tagasi..

 

to notbadatall:

Ma warnisid küll ostjaid.

Ma ütlesin, et ma ei ole esimene omanik ja ma ei mäleta kus, aga ma hoiatasin teda.. 100% meeles.. ta veel ütles, et usaldab mind..

 

 

ja veel, mul pole seda 100.- krooni praegusel ajal kusagilt võtta.. stipp mis ma saan läheb mul sõõgi ja bussi sõidu peale ära..

ja nagu ta laias narkotsi teemas, et ta on mingi hull narkar, siis ma hui annaks enda raha sellisele vennale, kes selle eest endale savu või mingeid kettaid ostaks..

missest, et see ei ole minu asi, mis ta selle rahaga teeb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ausalt õeldes ma ei mäletagi enam.. aga ma tean et ma kustutasin info ära peale müümist..

 

to notbadatall:

Ma warnisid küll ostjaid.

Ma ütlesin, et ma ei ole esimene omanik ja ma ei mäleta kus, aga ma hoiatasin teda.. 100% meeles.. ta veel ütles, et usaldab mind..

 

Kustutasid info ära aga tegid pärast seda ikkagi imeväel kuskilt tolmurullide vahelt üles leitud infoga ''recovery''?

 

Sinu vastu siin teemas räägib kõik. Sa pole ühtegi tõendit postitanud, mis välistaks sinu süüd. Postita siis vähemalt seegi, kus rääkisid, et riskantne ost ja seletasid temaga.

 

Koidula eest bann on suht nukker, eriti veel silmaspidades sinu tehingute kogust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ja veel, mul pole seda 100.- krooni praegusel ajal kusagilt võtta.. stipp mis ma saan läheb mul sõõgi ja bussi sõidu peale ära..

ja nagu ta laias narkotsi teemas, et ta on mingi hull narkar, siis ma hui annaks enda raha sellisele vennale, kes selle eest endale savu või mingeid kettaid ostaks..

missest, et see ei ole minu asi, mis ta selle rahaga teeb.

 

No kui sa nüüd seda nii isiklikuks tahad teha siis,

 

Esiteks jah see ei ole üldse sinu asi mida ma selle rahaga teen või ei tee, teiseks see, et ma aeg ajalt popsutan ja olen eksperimenteerinud psü. ainetega ei tee minust hullu narkarit , ma olen tüüpiline inimene kes käib tööl ja aitab oma perel arveid maksta nii, et ära palun tule mulle seletama asjadest millest sul pole õrna aimugi.

 

Palun hoia igasugused isiklud solvangud enda teada, ei ole vaja mingit sõnavahetust alustada. Loodan, et saame lahendada asja nagu täiskasvanud inimesed.

 

Teeme siis ülejärgmise esmaspäevani, ma arvan , et see on piisav aeg , et see raha kokku kraapida kui sul tõesti nii hull olukord on, et kõik raha läheb bussi ja söögi peale milles ma muidugi kahtlen aga see ei tee vahet.

 

Ban või mitte ei ole minu otsustada, kuid kui oleks siis ma arvan, et raha tagastamisest ja minu miinus tehingu kõrvaldamisest oleks piisav karistus kuna jah asjast on palju aega mööda läinud ja ma arvan , et üldiselt võib ostjat usaldada küll aga edasipidiselt kontrollida rohkem tema tehinguid.


PinkRevolution3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Aga Tore oleks Vaadata, kuidas Tuleb järsku foorumisse Ostja2, 0 tehinguga

 

Pooldan Banaani

 

kle ime võmpa, mis kurat sul viga on?

Olen ma sulle kuidagi liiga teinud?

 

mingi eriline nahaal oled.. ja siis tulete rääkima, miks ma nii räägin..

vaadake mis kuradi ila lõustad siin koos on.. üks on lollim kui teine..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kustutasid info ära aga tegid pärast seda ikkagi imeväel kuskilt tolmurullide vahelt üles leitud infoga ''recovery''?

 

Sinu vastu siin teemas räägib kõik. Sa pole ühtegi tõendit postitanud, mis välistaks sinu süüd. Postita siis vähemalt seegi, kus rääkisid, et riskantne ost ja seletasid temaga.

 

Koidula eest bann on suht nukker, eriti veel silmaspidades sinu tehingute kogust.

 

Ostja, äkki vastaksid mu eelnevale postile? Tekstist ei piisa, ehk postitaksid pildid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kustutasid info ära aga tegid pärast seda ikkagi imeväel kuskilt tolmurullide vahelt üles leitud infoga ''recovery''?

 

Sinu vastu siin teemas räägib kõik. Sa pole ühtegi tõendit postitanud, mis välistaks sinu süüd. Postita siis vähemalt seegi, kus rääkisid, et riskantne ost ja seletasid temaga.

 

Koidula eest bann on suht nukker, eriti veel silmaspidades sinu tehingute kogust.

 

Ma võtsin esimese omanikuga ühendust ja tema pani recoverdama ja andis mulle track id..

Tõestust mul pole enam alles.. kindlasti mul seisavad 1aasta vanad PM-id siin postkastis, kus iga nädal peab kirju kustutama, kuna postkast on 100% täis..

ja arvestades minu tehingutega siis neid kirju mul ikka jagub..

msn logi ma praegu õelda ei oska, kuna ma ei tea ta msn aadressi..

ma olen siin mingi 4 kasutajat ära ostnud.

2x kasutajat olen vahetanud pinnide vastu, 1 müüsin tanelile 600.- eest ja teise kasutaja müüsin ka maha 400.- eest siin.. mitte ühegi teise kasutajaga pole probleeme olnud..

nüüd kaevatakse mingi 1 aastane teema ülesse mingi 100.- eek-use kasutaja eest nutetakse patja siin ja tahetakse mulle ban panna..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma võtsin esimese omanikuga ühendust ja tema pani recoverdama ja andis mulle track id..

 

Ütlesid, et ise panid ;)

 

http://img684.imageshack.us/img684/3305/ostja3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

ohoh ei pannud seda tähele..

Ei oska selle kohta midagi õelda..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.