Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kukkumiste tabel:D, Ilma luumurdudeta

Soovitatud postitused

tegelikult ma kaotasin autoõnnetuses ka oma peenise...mulle siirdati eelmine nädal uus peenis, krdi väike peenis siirdati aind :(

 

 

 

btw, mul oli nii : köndisin vanaema poolt koju ja järsku nurgatang mingi 30 venelast tuli peale...võtsin taskust tikupaki välja ja panin üks haaval kõik venelased põlema, btw ma 30 aastat jõusaalis ka käind.

 

Tra sa tahad kakelda w? Lumekaru , mis kuradi pedenimi see üldse on ? Mingi 12 aastane tatt oled nagunii..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tra sa tahad kakelda w? Lumekaru , mis kuradi pedenimi see üldse on ? Mingi 12 aastane tatt oled nagunii..

 

irw, VABALT, netihero ! :)


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

A muidu ikkagi, ütlesin et ilma luumurdudeta, võiks nagu aru saada, e-thug rahune maha, A muidu:D, Endal siis eilsest 1, Ronisin redelil(Ei tea miks), Siis järsku kuulen mingit heli eks, vaatan sinna poole, käed lahti:D, ja alla minek, Seljaga vasta ühte astet, alaselt valutab sitaks, aga midagi näha ei ole, nagu sant koolis nüüd:D


½ For me 3/4 to you.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jube naljakas lugeda :D

Väiksena(4-6 aastasena max.) kiikusin, siis hoo pealt hüppasin ja siis ma nutsin.(käeluus mõra)

Mingi 4 aastasena mängisime mingit mängu naabriga minu juures et pidime ükstesitest üle hüppama, noh siss naaber lamas ma võtsin hoogu, jooksin, koperdasin, lõin käe vastu tugitooli ja oplaa käeluul mõra

Jällegi kui ma väiksem olin (4-6.a. max) Siis mängisime turnimispuudel, tahtsime midagi teha telliskividega seal(ei meenu mida täpselt) ja siis üks tont oli turnimispuu otsas, telliskivi käes, ma hõikasin "ära telliskivi alla viska, ma lähen alt läbi", hakkasin astuma ja PÕMM telliskiviga vastu varvast:D varbaküüs tuli maha, aga enna läks roheliseks :D


2heilol.png

 

Mind over matter. I don't mind, You don't matter

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Umbes 4 aastat tagasi ronisin mingi kraavi ääres mingi kuuri küljes siis kukkusin alla kraavi äärde seal oli mingi raua tykk ja see tombas veits alla 10 cm haava, käisin õmblemas,

paar aastat tagasi kooli taga jooksin vms, sober lykkas tagant kukkusin peaga maha ja siis tuli peapõrutus.

"ükpäev kirjutasin harilikuga, hariliku süsi murdus ära raisk see oli valus, mul hakkas harilikust kahju ja hakkasin nutma" Noot

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mingi 4-6a kukkusin McDonaldsi lium2est alla. Ise ma mitte sittagi ei m2leta peale selle kui ma seal yleval olin. Ema ja isa r22givad et lendasin peaees kuhugi lauapeale kus inimesed istusid. P2rast autos 2rkasin yles ja vaatas WTF kus kohas me oleme, kodus vaatasin peeglist et p6sk oli paiste l2ind, mingi 3 korda suurem oli kui tavaliselt.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

lasteaias ykskord jooksin mingi venna eest ära, tyyp ei saand kätte võttis maast toki ja viskas mind kaugelt...TRSH sain vastupead ja pill lahti.See ilus hetk ei lähe mul kunagi meelest (L)


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

1 klassis , oli kooli ees mingi suht suur kivi, 2m umbes. siis ronisime sinna otsa.Siis ei lasknud mingil tüübil sinna minna, tõrjusime kätega. Ja see pederast tõmbas mind otse käest peaga vastu maad ja KO.

Ärkasin kiirabi autos ülesse ja selline mäluauk oli ,et jube, küsisin mingi isalt :Mis ma seal ültse tegin ja igast lolle küsimusi:D

Siis läksin koju ja magasin 3h kaineks :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kukkusin ka, peale seda kui rauast kiiguga otsa ette sain (vend kiikus, ronisin ette). 2-3 aastane olin vist, igaljuhul kiirabisse


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

oli siis lastaias mingi 5aasta kui üks jobu hakkas taga aima jooksin ees ära järsku tuleb tal sõber jooksen ja jooksen siis aitab neile kes taga aiasid võtavad kivi viskavad saan piku pead potsatasin maha ja leitsin end pingi peal ei mäleta kas hakkasin nutma


lol.PNGKermo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

puu otsast kukkusin selg ees alla

proovisin kohe üles tõusta aga hui kandsidki jalad

kukkusin veits eemal pikali tagasi

sõber tuli sellel ajal alla siis vaatab umbes et 'wtf kuidas sa siia kukkusid?'

jalg andis veel aasta hiljemgi tunda aga luumurdu pold

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.