Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Hoitan foorumist rspood!!

Soovitatud postitused

Kuule yleeileliitunud mirkon2. siit foorumist 7k+ liitujate seast pole mitte yksgi acc saanud ip banni . niiet kui sa sittagi ei tea siis mine perse ja btw. kes sa siis olid Rs2eesti aeg ? kergem oleks kohe välja rääkida sest niikuinii saadakse see teada kes sa olid siis. SCÄMMER

 

Mine pane põlema ennast WANNABE RAPIDLOAD

 

Kuule Tont kes su siia haukuma kutsus ?

Pane oma suu kinni kui sinusse see teema ei puutu.

Ja ma pole mingi scammer kuradi väike piider.

Ja ma ütlen veelkord tra mis kuradi rs2eestist sa sogad kuradi m*nn kui sa aru ei saa midagi siis mida sa ültse kirjutad?Sa loe ennem mõttega tekst läbi kui midagi mölisema hakkad.Värdjas selline .:wa:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Äkki paneks teema kinni?? Või warniks neid kes läbustasid.. Ja kui ta nimi on rspood siis ta pole wannabe rapidload. Teen mingi enda acci nime mingile accile sarnase ja ma ei teagi seda teist acci siis ma ka kohe wannabe? Igalühel oma nimi on wannabe siis on kui ei ole siis ei ole see pole teie asi. Minule tahtis rspood müüa ja ette anda nt. Võin teksti ka panna. Aga mul polnud soovi kuna polnud raha. Nii ,et jah.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuule Tont kes su siia haukuma kutsus ?

Pane oma suu kinni kui sinusse see teema ei puutu.

Ja ma pole mingi scammer kuradi väike piider.

Ja ma ütlen veelkord tra mis kuradi rs2eestist sa sogad kuradi m*nn kui sa aru ei saa midagi siis mida sa ültse kirjutad?Sa loe ennem mõttega tekst läbi kui midagi mölisema hakkad.Värdjas selline .:wa:

kus sa tead suur ma olen et sa mulle tuleb ytlema väike piider. mine kasuta koolis oma punast fonti. ise hakkasid oma rs2eesti teemat ajama. mina vastasin et keegi pole ip banni saanud sa kohe hakkad mingi kargama siin munamäe otsa.

 

Äkki paneks teema kinni?? Või warniks neid kes läbustasid.. Ja kui ta nimi on rspood siis ta pole wannabe rapidload. Teen mingi enda acci nime mingile accile sarnase ja ma ei teagi seda teist acci siis ma ka kohe wannabe? Igalühel oma nimi on wannabe siis on kui ei ole siis ei ole see pole teie asi. Minule tahtis rspood müüa ja ette anda nt. Võin teksti ka panna. Aga mul polnud soovi kuna polnud raha. Nii ,et jah.

no on ikka kyll wannabe. rapidloadi msn on [email:2zn8dc4b]rspood@rs2eesti.com[/email:2zn8dc4b]

Minujaoks jääb see tyyp wannabe'ks.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kus sa tead suur ma olen et sa mulle tuleb ytlema väike piider. mine kasuta koolis oma punast fonti. ise hakkasid oma rs2eesti teemat ajama. mina vastasin et keegi pole ip banni saanud sa kohe hakkad mingi kargama siin munamäe otsa.

 

 

no on ikka kyll wannabe. rapidloadi msn on [email:2edpfafv]rspood@rs2eesti.com[/email:2edpfafv]

Minujaoks jääb see tyyp wannabe'ks.

 

Ma ei teadnud et ta msn selline :D

Ja mis seal vahet on milline kasutajanimi mul on või Msn ?

Sa oled mingi ''Imelik'' ma tean ka ühte ''Imelikku'' sa oeld nüüd Wannabe Imelik minu jaoks :kiss::kiss:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ei teadnud et ta msn selline :D

Ja mis seal vahet on milline kasutajanimi mul on või Msn ?

Sa oled mingi ''Imelik'' ma tean ka ühte ''Imelikku'' sa oeld nüüd Wannabe Imelik minu jaoks :kiss::kiss:

böö tegid nalja we ?Kevade imelik ?


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sellest tekstist ei saa midagi järeldada, et ta scammer ju :D.

Pange teema lukku.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei teadnud et ta msn selline :D

Ja mis seal vahet on milline kasutajanimi mul on või Msn ?

Sa oled mingi ''Imelik'' ma tean ka ühte ''Imelikku'' sa oeld nüüd Wannabe Imelik minu jaoks :kiss::kiss:

 

 

 

Ma ei teadnud et ta msn selline :D seda ütles rspood veits imelik? kui selline msn on olemas siis sellise nimega msni ei saa enam teha nii et F.A.I.L.E.D:ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ei teadnud et ta msn selline :D seda ütles rspood veits imelik? kui selline msn on olemas siis sellise nimega msni ei saa enam teha nii et F.A.I.L.E.D:ty

 

Rapidload-i msn (Vist):rspood@rs2eesti.com

RsPood msn (vist):rspood@hotmail.com

 

Need on täiesti erinevad msn-id.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tra saage aru, kui on tõendid pange üles..

 

Ilma tõenditeta süüdistame = Warn...

 

 

+

 

See tõend ei näita, et RsPood on scämmer, lihtsalt ei viitsinud äkki MM otsida...

 

HAHA!

Sinu lause kõlab nagu nii , et vahvlis Süüdistame ilma tõendita. :D

 

 

 

No offence , man .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

issand jumal, mis teema.

Esiteks, miks kohe nii n2rvis rspood?

teiseks vahepeal ei saa su jutust ikka mitte midagi aru, kuna on ohtralt kirjavigasid...

Ja j2tke see yksteise m6tetu syydistamine.(sorry inglise keyboard)

 

Okei mu arusaamine veits muutus.

Tahtsin daydreami acci Drunken runk osta.

Algul tahtis, et teen sollides talle.... siis ma polnud nõus.. leppisime lõpuks hinnaga 300 eeki.

Siis ta ütles et ok otsib oma sõbra kellele kanda kuna ta enda pangakas on aegunud.

täna siis ütlesin, et ok kasutame MM'i, et maksan ise kinni ja puha.Siis ta ütles, kas ma ei usalda ta sõpra jne.

siis lõpuks ütlesin, et ok mis mul ikka kaotada kui tean juba tema sõbra panga andmeid.(et võin politseisse pöörduda.) peale seda ta sõber enam(meiega samas conversationis ei rääkinud). ja logis üldse daydream välja.

 

NB! Ma ei süüdista teda milleski.... lihtsalt tahtsin, et teised ka teaks mis juhtus :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma midagi aru ei saa.


 

 

EESTI KEEL LONGAB :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.