Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kokkutulek

Kas tuleksite Elvasse kokkutulekule?  

113 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas tuleksite Elvasse kokkutulekule?



Soovitatud postitused

Külaline Feelingless

Te räägite, siin, et davai teeme, koostate juba listi jne..

 

Aga kes organiseerib? Kus toimub? Kes rahad kokku paneb..?

 

Teistes foorumites korraldatakse sellist asja mitu kuud..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Te räägite, siin, et davai teeme, koostate juba listi jne..

 

Aga kes organiseerib? Kus toimub? Kes rahad kokku paneb..?

 

Teistes foorumites korraldatakse sellist asja mitu kuud..

 

Ma pakun ,et seda me siin präegu arutamegi ,kuna vote oli alles kus kohas se toimuda võiks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
vaata mis su nimi on 2fat2fly:D sa oled kindlasti "kõige hullem mees" sealt:D

 

issand kyll:D kutid on internetis nii tegijad et mingi hullemat sorti lööma jutt käib ja sis koha peal kui peaks keegi tulema. mida ma ei usu:D sis need löömavennad on koha peal mingid kerged tainad . ei julge teregi öelda.. samas on õigus et sellise idee eest nagu se ekokkutulek on vaja kyll tappa anda teile aga olge realistlikud ja saage meesteks:D rs kokkutulek?!?!? ahhahahha:D

 

soovitan sul mulle mitte jalgu jääda..kuna mul on hetkel väga suur isu sind ära tampida:D nahhui sa mölised nii palju

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
poiss kasva ennem nati

 

hm..kui sa v2hegi loeks oma teksti mis sa kirjutand oled siin teiste kohta ja motleksid selle k6ik yle siis sa 2KKI taipaksid, et k6ik mis sa r22kisid k2ib sinu enda kohta. Naiteks:selle foorumi nimi on jah runescape 2 eesti. Aga mida sa siin teed KUI sa rs-i ei m2ngi??

ja see irl jutt ka, et k6ik on julged ainult arvutis...siit on n2ha, et sina oled siin k6ige ylbem internetis molisema ja k6igile peksa andma. Ja ega sul vist seda vanust ka yle 12 ei viska { voi oled sa lihtsalt oma vanuse kohta v2ga loll } sest normaalne inimene {kellel juba vanust on} ei tule siia foorumisse, ei topi nina teiste asjadesse ja ei hakka siin teisi m6nitama.

Kas sa toesti arvad, et need postitused mis sa siia tegid kedagi huvitasid?? Kas keegi nyyd muutis oma eluharjumusi ja v2iksed lapsed ei m2ngi enam rs-i vaid m2ngivad 6ues palli? Mina arvan, et ei....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
hm..kui sa v2hegi loeks oma teksti mis sa kirjutand oled siin teiste kohta ja motleksid selle k6ik yle siis sa 2KKI taipaksid, et k6ik mis sa r22kisid k2ib sinu enda kohta. Naiteks:selle foorumi nimi on jah runescape 2 eesti. Aga mida sa siin teed KUI sa rs-i ei m2ngi??

ja see irl jutt ka, et k6ik on julged ainult arvutis...siit on n2ha, et sina oled siin k6ige ylbem internetis molisema ja k6igile peksa andma. Ja ega sul vist seda vanust ka yle 12 ei viska { voi oled sa lihtsalt oma vanuse kohta v2ga loll } sest normaalne inimene {kellel juba vanust on} ei tule siia foorumisse, ei topi nina teiste asjadesse ja ei hakka siin teisi m6nitama.

Kas sa toesti arvad, et need postitused mis sa siia tegid kedagi huvitasid?? Kas keegi nyyd muutis oma eluharjumusi ja v2iksed lapsed ei m2ngi enam rs-i vaid m2ngivad 6ues palli? Mina arvan, et ei....

 

 

siiin on väga palju inimesi kes rsi ei mängi


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.