Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kokkutulek

Kas tuleksite Elvasse kokkutulekule?  

113 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas tuleksite Elvasse kokkutulekule?



Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas

ja mina ei saagi :( eino teised kes võtavad telgid ju saavad enda telki võtta. noh ma mõtlesin et üh ejärve ääres võiks teha... seal suht normaalne.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

mul suurem:D ässan vastu:P


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

no kui kokkutulekule tuled siis näed:D


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

krt see ei ole mingi tapamaja vaid kokkutulek, käituge ikka vastavalt. Lõbus seltskond keegi ei tee kellegile midagi , joome , mängime palli , ujume , räägime elust enesest jne.:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tra kui naljakas:D vennad siin räägivad löömisest. oma rsi naistest kes 100kilti eemal elavad:D ma küll oma sõpru mingiks krdi runescaperite kokku tu lekule ei kutsuks. vega hale mõte. kohe näha et rs takistab nii hullult teie elu:S mingi plastic 13 aastane tatt tuleb peksma we? sis vaatasin siin veel paar "tegijat" löömameest.. ei no naera puruks... teeme äkki mingi businesia kokku tuleku ka we?:D idioodi kari:D mõelge ennem kui mingeid haigeid teemasid teete..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

nii see ongi plaanitud:P


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tra kui naljakas:D vennad siin räägivad löömisest. oma rsi naistest kes 100kilti eemal elavad:D ma küll oma sõpru mingiks krdi runescaperite kokku tu lekule ei kutsuks. vega hale mõte. kohe näha et rs takistab nii hullult teie elu:S mingi plastic 13 aastane tatt tuleb peksma we? sis vaatasin siin veel paar "tegijat" löömameest.. ei no naera puruks... teeme äkki mingi businesia kokku tuleku ka we?:D idioodi kari:D mõelge ennem kui mingeid haigeid teemasid teete..

 

Vaata palun peeglisse.. ja krt ära tule siia sõimama.. paljud kes pelavad rsi.. on väga normaalsed ja huvitavad inimesed.. ega kõik ei ole siis sinusugused nolifereid..

 

Ega me ei hakka kokkutulekul rsist rääkima ega seda pelama.. vaid ikka teeme midagi muud ka.

 

Sa mine arene kusagil edasi.. sinu jutust küll ei paista et sa üle 13 aasta oled vana.

 

btw.. mida sa ise siin foorumis siis teed?kao minema kui ei meeldi.

 

SEE EI OLEGI MINGI RUNESCAPE KOKKUTULEK VAID FOORUMI KOKKUTULEK!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
hahaha pean veel postitama. mängite pallija reegite elus? ei no ok:D rs2eesti foorum= eriti torbikute foorum?

 

tra see teema on nii naljakas. , lapsed tahavad runescapei kokkutulekut:D !:D

 

Ise oled sa ka paras laps... krt vaata kuidas sa käitud.., õpi ennast selgelt ennem väljendama ja kirjutama. Mis mõte on siia tulla hüppama?

Tule sinna kohale ja vaatame mis nalja sinuga saab ;)

 

Ma ei saa aru mis sulle nalja.. teeb mängimine palli, joome ja räägime?? krt sa mine käi mõnikord väljas ka siis tead elust ehk midagi.

 

Mida me peame seal siis tegema?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

vaata mis su nimi on 2fat2fly:D sa oled kindlasti "kõige hullem mees" sealt:D

 

issand kyll:D kutid on internetis nii tegijad et mingi hullemat sorti lööma jutt käib ja sis koha peal kui peaks keegi tulema. mida ma ei usu:D sis need löömavennad on koha peal mingid kerged tainad . ei julge teregi öelda.. samas on õigus et sellise idee eest nagu se ekokkutulek on vaja kyll tappa anda teile aga olge realistlikud ja saage meesteks:D rs kokkutulek?!?!? ahhahahha:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
vaata mis su nimi on 2fat2fly:D sa oled kindlasti "kõige hullem mees" sealt:D

 

issand kyll:D kutid on internetis nii tegijad et mingi hullemat sorti lööma jutt käib ja sis koha peal kui peaks keegi tulema. mida ma ei usu:D sis need löömavennad on koha peal mingid kerged tainad . ei julge teregi öelda.. samas on õigus et sellise idee eest nagu se ekokkutulek on vaja kyll tappa anda teile aga olge realistlikud ja saage meesteks:D rs kokkutulek?!?!? ahhahahha:D

 

Paluks et sa õpiks lugema.. see ei ole mingi rs kokkutulek vaid foorumi kokkutulek.. paljud kes sinna tulevad ei mängigi enam rsi.

 

Kui sa nii kõva vend oled.. viska oma rate siia. tahaks näha ka sind päris elus kõva mees.:)

 

Ma ei taipa.. rs on nagu iga teinegi mäng.. ega see ei tähenda kui sina seda ei pela siis teised kohe sinust halvemad on.. krt.. nagunii peled ise ka.. seda muidu sa siin foorumis ei oleks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

sry ei ole rate pede ja mulle siiski meeldivad tydrukud niiet sry ma poistele ei jaga ratet:)

 

milel kohta see foorum räägib? rs2eesti. = runescape2 eest .

ma arvan et rsi kokkutulek siiski krdi tibla. pane oma väike haisev mokk kinni ja kasva suureks. mängi rsi oma ette :D ära ole nii idioto et hakkad mängude kokku tulekuid tegema:D see on vega vega hale.. ja sis räägite et oo jee " võtan naise kaasa" ::D:D:D???:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Paluks et sa õpiks lugema.. see ei ole mingi rs kokkutulek vaid foorumi kokkutulek.. paljud kes sinna tulevad ei mängigi enam rsi.

 

Kui sa nii kõva vend oled.. viska oma rate siia. tahaks näha ka sind päris elus kõva mees.:)

 

Ongi, arvuti taga oled küll kõva mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sry ei ole rate pede ja mulle siiski meeldivad tydrukud niiet sry ma poistele ei jaga ratet:)

 

milel kohta see foorum räägib? rs2eesti. = runescape2 eest .

ma arvan et rsi kokkutulek siiski krdi tibla. pane oma väike haisev mokk kinni ja kasva suureks. mängi rsi oma ette :D ära ole nii idioto et hakkad mängude kokku tulekuid tegema:D see on vega vega hale.. ja sis räägite et oo jee " võtan naise kaasa" ::D:D:D???:

 

Vaata ennast.. sa ei julge siia oma piltigi panna.. ma ei saa aru mida sa kargad..

ise oled ka 100% mingi valus nolifer.. kes pole kunagi väljas käinudki.. oled küll kõva mees siin sõna võtma ja teisi foorumlasi sõimamam ja halvustama.. aga krt pane oma pilt siia ja eks siis näis..

 

Oled nagunii üks 10 aastane tatt .. vähemalt õpi teisi inimesi austama.. , sinu jutust jääb mulje et sul jääb midagi puudu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
:D täpselt:D

nagu näha on sul siin mingi 20+ tehingut? mingi koguaeg postitad. rs2eesti foorum on koduleheks kah?

 

grow up dude. saage kõik ykskord suureks:D palun:D

 

See ei tähenda et ma pelan rsi:)

 

Saa ise ükskord suureks.. taunik

Sa küll käsid meil suureks kasvada aga vaata ennast?

 

Ok ma ei viitsi sinusuguse ajukääbikuga vaielda enam mõtle mis tahad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

ega see rsi kokkutulek pole, lihtsalt foorumi rahvas saab kokku, kes ütles et keegi seal üldse rsist räägib?


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.