Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Skiller.

Soovitatud postitused

VIP

ära tee p2p.

tee ennem mining 70 fish kh, rc 50 ja vaata edasi siis, f2ps saad ka ju teha fm 99 . :D

proovi olla võimalikult kaua f2p ;)


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

seda ma tahtsingi kuulda mida teised arvavad, ega ma ei tahagi p2p teha:) jään f2p kuid kordan veel ma olen parema käeline ning mul laba kipsis nii et areng on aeglane..annan endast parima...

 

92781161.jpg

w761.png

 

juheei sain miljoni kokku (H)

miljon.jpg

w505.png


Rein_strauch@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ära mingil juhul tee p2p skille..neid nii palju..aga memberiks ikka võid teha..seal kergem teha f2p skille jne :P 9p.


Watch your thoughts, for they become words. Choose your words, for they become actions. Understand your actions, for they become habits. Study your habits, for they will become your character. Develop your character, for it becomes your destiny.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ilus skiller , aga ära tee P2P .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oo, väga kena skillerike.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

NICE.

kui mining ka 70 siis rc 50 plz :D


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Omfg , mega areng .

Väga hea skiller . 10p

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Parima skilleri staatuseni veel väga palju tööd :P aga vaikselt areneb, 9p! Tal hetkel parem käsi kipsis..niiet eriti mängida ei saa..ja minuteada ka arvutiga mingi probleem :/


Watch your thoughts, for they become words. Choose your words, for they become actions. Understand your actions, for they become habits. Study your habits, for they will become your character. Develop your character, for it becomes your destiny.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.