Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Perse nagu?

Soovitatud postitused

Ise tegi Werefoxy siin teema, et Tech rippis signa?

 

Perse, kes sul on õiguse andnud võtta minu tehtud signa Tanelile, siis muuta seda?

 

Oleks tänulik, kui ära muudad!

 

Muidugi, minu meelest on vale, kui keegi võtab kellegi signa ära ja muudab seda küsimata.

Samas, selle asemel et üksteise peale karjuda, teie kes seal signa vennad on, võiks üksteist msni lisada ja kogemusi jagada, küsida üksteiselt abi jne. Seda nimetataksegi huviringiks. Kui sul on kellegagi sama huvi ja sul on tahtmine edasi areneda.

 

Näiteks kui ma tegin runescape temaatilisi pixel signasi, mul oli clannis veel üks vend, kes sama asjaga tegeles. Tema tegi signasid raha eest, ma tegin tasuta. Ehk ta oli ehtne konkurent.

Selle asemel et temaga vaielda ja blockida, me just olime parimad sõbrad - meil oli midagi ühist. Ja me konkreetselt saatsime üksteisele oma poolikuid töid, näitasime progressi ja aitasime üksteist, soovitasime... jne.

 

try it.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Omg signade pärast ikka vinguma ei hakkaks...

 

Aga autoriõiguste pärast hakkatakse ja mõnikord võivad kohtukaudu trahvid olla SUURED


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Aga sul ei ole ju mingi firma, mis teeb signasi, niiet mida sa halad.

 

Enamus firmad ja ideed alustavad kodust , sõpradega koos vms. See ei ole mingi vabandus! Ei pea olema Firma et sul ei ole autoriõiguse!


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ja siis?

Kõike tehakse siin elus järele, lepi sellega.

 

Ütles Tanel Werele ning arvatavasti sellepärast tal ongi Taneli signa .

Kuigi mul enamvähem ükskõik mis kellegil signas on .


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ütles Tanel Werele ning arvatavasti sellepärast tal ongi Taneli signa .

Kuigi mul enamvähem ükskõik mis kellegil signas on .

 

Jah,

ta ei saanud aru, et järele tehakse paratamatult, aga sama asja ei kopeerita, mis on isegi seadusega vastuolus.

Mis teha, keegi tuleb näiteks uue signa stiiliga esile(PINNU), kõik tegid seda järgi.

Shit happenz.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga autoriõiguste pärast hakkatakse ja mõnikord võivad kohtukaudu trahvid olla SUURED

 

Autoriõigused, autoriõigused. Me räägime siin hetkel signadest. Kui niivähe ajate oma autoriõigusi taga, pange nimi, tekst või lause oma tehtud signatuurile, mida on võimalik eemaldada ainult signa rikkumisega. Vastasel juhul ei tule keegi su signat kopeerima.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

No kurat, tehku ise omale signatuur, täiesti ise. Tal on pea olemas, kus on aju .

Tõesti lapsel nii raske veidi mõelda ja kokku mängida?

 

Mulle ei meeldi, et need signatuurid mis mina teen ühele spetsiaalsele inimesele, paneb teine samal ajal rotti? =/


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No kurat, tehku ise omale signatuur, täiesti ise. Tal on pea olemas, kus on aju .

Tõesti lapsel nii raske veidi mõelda ja kokku mängida?

 

Mulle ei meeldi, et need signatuurid mis mina teen ühele spetsiaalsele inimesele, paneb teine samal ajal rotti? =/

 

Topi tunnusmärke äärest ääreni täis ja mitte keegi ei tule sult su signat varastama.

Kui teed kellegile signa, foorumisse võid panna pildi signast, aga paned suurelt "Aare" vms peale. Soovijale saadad originaali läbi Erasõnumi.

Kas inimesed ei suuda enam 21. Sajandil 1% oma ajust ka kasutada?


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Autoriõigused, autoriõigused. Me räägime siin hetkel signadest. Kui niivähe ajate oma autoriõigusi taga, pange nimi, tekst või lause oma tehtud signatuurile, mida on võimalik eemaldada ainult signa rikkumisega. Vastasel juhul ei tule keegi su signat kopeerima.

 

Täpselt.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kõige tähtsam on siiski postitus ise, mitte selle all olev signatuur.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nagu on öelnud Tark Filosoof Tanel

 

Ja siis?

Kõike tehakse siin elus järele, lepi sellega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Siis saab ikka ju signa ära rippida (soovija hakkab kasutama,"varas" võtab talt signa ja muudab).

mida ta ikka kasutab kui suurelt on tema enda nimi sinna peale tehtud.

Nt läbipaistvana või nii. Ma ei usu et sa endale signa paneksid kus on suurelt teise nimi peal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Endale käivad ka sellised lohhid pinda kes teiste signasi ripivad.

 

Mõttetud jorsid kes ei suuda ise signasi teha.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ok, ma panen nüüd teema kinni, kuna see lihtsalt ei saa kuhugi edasi arenenda ju..

 

RIpper võttis signa maha? Kui ei võtnud, siis võtan mina.. Saatke mulle pm sellise sooviga vms..

 

Cheers!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.