Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Xumnie. Lihtsalt Xumnie..Mage 94 ^^

Soovitatud postitused

VIP

Mis mõttega pure teha üldse?:DTee attstr99 ja def90 ning pk.Saad ikka paremaid asju.

10p


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
rarem ka :D

 

60 att ning 40-45 def on mitu tuhat korda rarem kui 1 def ning maxed out.

Get your facts straight!

Paljud pured, kes on teinud endale deffi, hakkavad kahetsema ning teevad uue pure.Iga inimene on erinev.

See on ainult sinu kasutaja ning kõik otsused mis sa teed, on õiged.Edu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tee sedamida ise tahad ,

 

sinu kasutaja .. ise tead mis teed.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Kõik nii mures minu acci pärast :D

Aga jah, ma tean, et paljud pured on hakanud deffi kahetsema. Võib-olla hakkaks ma ka, ma ei tea veel. Kuid njh, võib-olla teen maxed pure ära vaikselt, siis vaataks, mis edasi teeks. Võib-olla läheb lihtsalt vaja mõnusat death spreed, et lõpuks üle viskaks def 1, küll aeg näitab :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Äkki enam ei räägiks Deffist :D

 

Teeb mida ta ise tahab .

 

Igatahes ilus hp ;) 9p,


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
:D Suht. Enamvähem bump ka :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

.. , miks sa üldse hoiad siis seda def 1 ? Oleks võinud kohe algul d salyeri rewardi ära võtta, MM rewardi jne. PK oskus on sul 0, miks üldse pure tegid ? Nüüd mõtled defi teha, kuid kui see tehtud, ei aita see sind mitte, kuidagi, pead lihtsalt mingi aega nägema torso jm asjadega. Skille on def 1 raskem teha, miks üldse siis hoiad seda def 1 ? Ei tea, ei paku pinget see acc, ühtegi 99 ega midagi, oleks siis pank mingi paar sada M'i, oleks normaalne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
.. , miks sa üldse hoiad siis seda def 1 ? Oleks võinud kohe algul d salyeri rewardi ära võtta, MM rewardi jne. PK oskus on sul 0, miks üldse pure tegid ? Nüüd mõtled defi teha, kuid kui see tehtud, ei aita see sind mitte, kuidagi, pead lihtsalt mingi aega nägema torso jm asjadega. Skille on def 1 raskem teha, miks üldse siis hoiad seda def 1 ? Ei tea, ei paku pinget see acc, ühtegi 99 ega midagi, oleks siis pank mingi paar sada M'i, oleks normaalne.

 

PK skilli pole? Seda sa ütled praegu täiesti lampi, arvates, et ise oled kõva vend. Oleks meil võrdsed kasutajad, siis sa oleks kiiremini surnud kui jõuad öelda "emme". Oleksid sa enne lugenud, siis ma ei teeks deffi sellepärast, et "ma ei suuda kedagi maha tappa", vaid sellepärast, et Jagex backfuckib igat puret, arvatakse seal, et def 1 accid RWT-vad rohkem. Kuigi killid on sama head ja kaotatakse ka 75k+.

Ei koti väga, kas pakub mu kasutaja sulle pinget või mitte, mine saa oma erektsioon kätte kuskilt mujalt palun.

Lühike kokkuvõte - fuck you.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
.. , miks sa üldse hoiad siis seda def 1 ? Oleks võinud kohe algul d salyeri rewardi ära võtta, MM rewardi jne. PK oskus on sul 0, miks üldse pure tegid ? Nüüd mõtled defi teha, kuid kui see tehtud, ei aita see sind mitte, kuidagi, pead lihtsalt mingi aega nägema torso jm asjadega. Skille on def 1 raskem teha, miks üldse siis hoiad seda def 1 ? Ei tea, ei paku pinget see acc, ühtegi 99 ega midagi, oleks siis pank mingi paar sada M'i, oleks normaalne.

 

 

Ma sain laginal naerda. Mida sina ka tead, tema teha pole see, mis rewardi ta järgneva killiga saab? SUL on värsket õhku vaja, tõesti.


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
.. , miks sa üldse hoiad siis seda def 1 ? Oleks võinud kohe algul d salyeri rewardi ära võtta, MM rewardi jne. PK oskus on sul 0, miks üldse pure tegid ? Nüüd mõtled defi teha, kuid kui see tehtud, ei aita see sind mitte, kuidagi, pead lihtsalt mingi aega nägema torso jm asjadega. Skille on def 1 raskem teha, miks üldse siis hoiad seda def 1 ? Ei tea, ei paku pinget see acc, ühtegi 99 ega midagi, oleks siis pank mingi paar sada M'i, oleks normaalne.

 

Hmm .. ma arvan et kui sa teeksid nö "maini" mis on cb-lt sama mis Stan'i pure , aga vahe on selles , et sinu accil def , att ,str enam vähem võrdsed , siis saa saaks 1n1-l valusalt k0 .

 

 

Stan kena acc, str 99 poole ka lähed? :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Praegu tahan lihtsalt HP üles teha, ilmselt 99 kohe ei tee, sest ei taha zeale niimoodi raisata ka (niikuinii saab ranged 99 poole liikudes HP'd jne). Strengthi kohta, et enne ranged 99't seda suhteliselt kindlalt edasi ei tee, mulle lihtsalt.. ei meeldi meleega pkda. Üldse. Knives+cbow omab isegi juba nii räigelt, et mul pole gmauli vms sinna sekka vajagi.

Aga jah, vaikselt lihtsalt istun SW's ja PKn vahepeal ka, täitsa 99 goale praegu pole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
.. , miks sa üldse hoiad siis seda def 1 ? Oleks võinud kohe algul d salyeri rewardi ära võtta, MM rewardi jne. PK oskus on sul 0, miks üldse pure tegid ? Nüüd mõtled defi teha, kuid kui see tehtud, ei aita see sind mitte, kuidagi, pead lihtsalt mingi aega nägema torso jm asjadega. Skille on def 1 raskem teha, miks üldse siis hoiad seda def 1 ? Ei tea, ei paku pinget see acc, ühtegi 99 ega midagi, oleks siis pank mingi paar sada M'i, oleks normaalne.

 

Kogu tekst tuli tati suust kes ei mõtle vaid postitab.

Nagu näha tuli minu kallal ka nädal tagasi targutama.

 

 

See, et sina pkida ei mõista ei tähenda, et teised ei oska.

See, et sul sellist puret pole ja ei saa ka olema ei tähenda, et teised ei võiks arendada ja sellega ka midagi saavutada.

See, et sa selline pubekas oled kes ei suuda oma suud kinni hoida teiste saavutuste peale pole ka meie mure ja eriti Stan ei pea seda mula kuulama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.