Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mis telefoni omate ?

Soovitatud postitused

VIP
Ma räägin sellest, et kurat sa ei pea ütlema teisele Shut the fuck Up lihtsalt sellepärast, et sa oled aus ja su majanduslik seis on päris heas seisus.

 

Seega ta ütles, et pooled valetavad. Järelikult sa tunned ennast kui pool foorumit.. Ma ei viitsi su offtopicut kuulata enam.

Jutt käis poolest foorumlastest. Ka minul on nutitelefon ning ma tundsin end puudutatuna. Miks ma ei peaks ennast kaitsma?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Selle üle, mis telefon kellelgi on ei tasu siin küll vaidlema hakata. Ma ei saa aru, miks teid häirib kui keegi tõmbab tavalise nuppudega telefoni asemel taskust välja mingi hüüber pro touch screeni? Kui ta saab sellega nt internetis kergemad toimingud tehtud jne, siis miks ka mitte? Ja mingi arvamus, et kõigil kel kallis telefon on kohe mingid showofferid, see meenutab rohkem kadedust...

 

Teemasse, endal üle 3 aasta juba k550i olnud. Siiani väga 5+

sony_k550i.jpg


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Stfu, ok ?

 

Väga labane. Enda kaitseks pole midagi öelda, siis on vaja ahvida. :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

iPhone pole kõige parem telefon? Kahtlen.

Endal ka iPhone 3G

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
iPhone pole kõige parem telefon? Kahtlen.

Endal ka iPhone 3G

 

iPhone pole kindlasti kõige parem telefon. HTC on täpselt samal tasemel ja paremgi. HTC Desire HD-l on juba sama tundlik ekraan ning on vastupidavam kui iPhone. Ainus iPhone eelis teiste ees on AppStore, kuid Androidil on ka juba väga suur see. Pealegi uuemad telefonid, millel on Windows Phone 7 peal, on juba järgmine tase, kus iPhonel tasuks üldse vait olla. Muidugi oleneb see väga suuresti inimesest. iPhone on noortele võibolla parem ning meelt lahutavam, kui HTC, kuid ei ole kindlasti parem.

 

Endal siis HTC Wildfire.


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
iPhone pole kõige parem telefon? Kahtlen.

Endal ka iPhone 3G

 

Imo, tal on lihtsalt on kuumim ja eksklusiivne, kõige paremat pole seal väga.

Odavama raha eest saate HTC/ Dell Streak telefoni, Htc on odav ja täielik koopia pmst, isegi parem.

Dell streak - Väga hea telefon/android/konsool vms, tal on hd kvaliteet ekraan pmst, mängud on super, pildid super etc.

Iphone asemel valiksin iga kell Dell streak.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

se-Naite-01-lr.jpg

Atm mendis aga jh:D


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.