Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Nameless server

Soovitatud postitused

Tere jällegi

On valminud uus server nimega Nameless server, kui teil on mingit head nime pakkuda olen üks suur kõrv:)

Foorum http://www.eestivabaaja.pri.ee

Ip on 90.190.106.147:27030

Tulge kõik pelama

:ty:


vabaaja.png

VAJUTA PILDILE ET SISENEDA KOMMUUNI

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eesti vabaaja public server

 

näiteks? ära näkku löö..

 

//Edit: nvm, uurisin su kodukalt, et selline server on juba olemas. Ühesõnaga sul on siis kaks serverit jah? miks? pole kuhugi raha paigutada? :P

 

Mina ntx paneks mõistuse piires ühte serverisse adminne (tasuta?), selleasemel et kaks serverit teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Astun hiljem läbi, loodame, et se pole selline, et lased 1 hs saad banned.


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Astun hiljem läbi, loodame, et se pole selline, et lased 1 hs saad banned.

 

 

Kahjuks on.

11 aastastel ma ei soovita servereid rentida, need jäävad väga bot serveriteks.

ma ei pea silmas mängijaid, vaid serverit ja selle adminne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hea, et ma oktoobris 13 sain xD

 

 

Muidu kui arvuti saan korrda, siis astunn läbi


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

seal pole hsi vaja tehagi vahest kui steamis servud tyhjad k2in nonsteamis laskmas alati banned tiristad l2bi seina ja kohe ban.

 

useless server.


Ära topi selliseid linke siia.gif

topin küll

Päris topidki ;)

 

Tahad deleten su ära?Vajuta ja ma hammustan!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Te pole minu serveris käinudki ja juba teete seda maatasa? No see pole normaalne.Käige,vaadake ja siis ütelge.

Nagu ma aru saan siis teie mõtlete nii, et sain ühest serverist bani siis pole enam mõtet mingisse uude serverisse minna.

Ma olen ka saanud bani paljudest serveritest,aga ei mõista neid hukka ja ammugi ei ütle ma midagi halvasti siis kui ma pole käinud serveris.


vabaaja.png

VAJUTA PILDILE ET SISENEDA KOMMUUNI

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Regasin foorumisse ka. Tundus asjalik rahvas, siiamaani. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Maailma k6ige sitem serv . tapsin mingi 4 vanti 2ra , kahtlustavad whas , nii nextmap , t6steti T yle tapsin adminile head , PERMANENTLY BANNED : ) Gf u FUCKING tried ;)

 

Mis vantidest sa räägid? mingeid elevante tapad we? ja mis see Gf tähendama peaks?

 

Minu arust on see küll normaalne server. raudselt kes on chiidiga sees käinud ja siis banni saanud. need leimivad siin haledalt. grow up noh, keegi ei hakka teid suvalt bannima.


i5u7tc.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis vantidest sa räägid? mingeid elevante tapad we? ja mis see Gf tähendama peaks?

 

Minu arust on see küll normaalne server. raudselt kes on chiidiga sees käinud ja siis banni saanud. need leimivad siin haledalt. grow up noh, keegi ei hakka teid suvalt bannima.

 

Oled loll või mängid lolli? Kõik head mängijad saavad nendest serveritest bänni. Adminnid on enda arust hullud isad ja ownerid aga kui tuleb keegi neist parem, kes nad ära tapavad siis kohe bännivad ja muidugi toovad põhjenduseks "raudselt" on wh kuna tappis nendesuguse pr0 ära:dead:.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Suht pask server 10ne aastased adminnid koguaeg bännivad, nad ise taju sittagi soundi ei kuule ja lasta ei oska.

 

õigus, just sain banni, surfisin lithsalt lasin mingi meloni maha ja ta bannis mu ära. (melon on admin).

keegi banni maha saab võtta ?

mu nick on: *Hard*villu


[sIGPIC][/sIGPIC]

msn: [email:oqhfx5dk]kana.kukk@hotmail.com[/email:oqhfx5dk]

http://www.rick-rolld.com ♥ :ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oled loll või mängid lolli? Kõik head mängijad saavad nendest serveritest bänni. Adminnid on enda arust hullud isad ja ownerid aga kui tuleb keegi neist parem, kes nad ära tapavad siis kohe bännivad ja muidugi toovad põhjenduseks "raudselt" on wh kuna tappis nendesuguse pr0 ära:dead:.

 

Ma ei tea , mina pole veel banni saanud ja kui sa vihjasid et ma admin siis ma pole ;)


i5u7tc.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Suht enam-vähem tundus.

Oli ss2 map, mängisime, kõik oli korras, siis hakkas KarlHillar või kes iganes NUSSIMA ning suvaliselt inimesi NIISAMA slappima (100 korda või isegi rohkem).

Täna sain servust banni - EI TEA KÜLL MIKS?

Ip:82.131.45.2

Sooviks unbanni.

Kusjuures serveris on paar WH'd. Keegi hazardous ... Mida iganes.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Suht enam-vähem tundus.

Oli ss2 map, mängisime, kõik oli korras, siis hakkas KarlHillar või kes iganes NUSSIMA ning suvaliselt inimesi NIISAMA slappima (100 korda või isegi rohkem).

Täna sain servust banni - EI TEA KÜLL MIKS?

Ip:82.131.45.2

Sooviks unbanni.

Kusjuures serveris on paar WH'd. Keegi hazardous ... Mida iganes.

 

 

Hazardous kes? sest ma muidu hazardouse clannist, SnOw nimega. Aga jah ma ei tea , et keegi chiidiks siit clannist aga kui on kahtlusi siis palun uuri välja, ise tahaks kaa teada.


i5u7tc.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.