Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Nameless server

Soovitatud postitused

Mis vantidest sa räägid? mingeid elevante tapad we? ja mis see Gf tähendama peaks?

 

Minu arust on see küll normaalne server. raudselt kes on chiidiga sees käinud ja siis banni saanud. need leimivad siin haledalt. grow up noh, keegi ei hakka teid suvalt bannima.

 

Kohe n2ha et sa oled yks nendest 10-ne aastastest tattidest... -.-

 

Ei viitsi j2rgi proovidagi seda servut. Nii palju kui siin r22gitud on siis suht sitt... Vaatame aasta p2rast uuesti 2kki on arengut n2ha :/


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No anna andeks aga ma mängin pidevalt seal. Ma pole sul mingi 10 aastane tatt nii et jamh. Eks igaüks oskab veits üleliialdada oma arvamusega. Ma pean ütlema, et ma nägin täna seal esimest korda kui banniti lampi ja see mulle tõesti ei meeldinud. Sa ise oled üldse mänginud seal?


i5u7tc.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Enam ei saagi kõik adminiks,kehtestasin ka karmimad reeglid adminitele.

Sellel nädalal muudan mapid ära ja kaob surf ning tulevad fun mapid kui keegi teab häid mappe siis võiksite kirjutada :)


vabaaja.png

VAJUTA PILDILE ET SISENEDA KOMMUUNI

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.