Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Abi cs-iga

Soovitatud postitused

tere in siukene mure et tõmbasin cs-i aga kuna mul on ping kõrge (70-300) siis :

Kas on olemas siukeseid servereid kus mängivadgi kõrge ping-ega mängjad? või kas on selliseid servereid kust ei saaks ping-e pärast kick-i

 

Oleks väga tänulik kui keefi saaks abi anda!

 

 

Tänud!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei te a küll kuidas sellise pingiga mängida saab, aga selliseid servusi kus pole ping kicki peal suht palju, aga jamh (ise kahjuks ei tea). Aga nendega ka enamasti nii, et admin sees ja siis saad kicki nii, et proovi ping kuidagi korda saada või, siis mängi botidega


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
tere in siukene mure et tõmbasin cs-i aga kuna mul on ping kõrge (70-300) siis :

Kas on olemas siukeseid servereid kus mängivadgi kõrge ping-ega mängjad? või kas on selliseid servereid kust ei saaks ping-e pärast kick-i

 

Oleks väga tänulik kui keefi saaks abi anda!

 

 

Tänud!

 

 

Sa tõmbad mingeid torrente?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Irw, lähed sellisese servuse kus on pingerid siis seal on sul ÜBERLEET1337 LAGG

 

Kui sul ping 100 siis mõttetu suht mängida imo, teistel on sind sitt lasta kui sa koguaeg eest ära laggid.

 

endal ping mingi 5 tavaliselt :D

 

Aga kui downloadid midagi siis pole ime miks sul nii suur ping on...


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ma olen uurinud seda . mul on kõik asjad kinni mis puudutavad netti. MSN ei downloadi midagi kõik muud asjad on kinni peale cs-i

 

Sellep. ma mängingi juba tykk aega enemy terry kuna seal ei saa kicki sul võib ping 999 ka olla. Siis ongi minuarust põnevam mängida kui väike laag :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mängid sa Kou netiga või millegi sarnasega?


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kõuga hetkel jah

 

No kohe öelnud siis.

 

Kõuga ongi ping suur kuna see kõu nett on rämedalt pask.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.