Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Eksamid

Soovitatud postitused

VIP

Ühiskond, matemaatika, inglise keel ja kirjand..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No täpselt sama siin. Täna tunnis oli see mooli värk, eriti aru ei saanud, aga muu on kerge, ainult et vajab meelde tuletamist. Niisiis, valin kas keemia või inglise keele. Inglise keel on ka lihtne suht ja oskan ka, aga äkki keegi on enne teinud mingit inglise keele eksamit ja oskab öelda, et mis seal küsitakse, sest mul pole aimugi. Mulle ei meeldi eriti see, kui seal peab mingi kirja kirjutama vms. Eriti haige on see esta eksami kirjand, ma hui oskan seda kirjutada. Milline see eksam peale selle kirjandi veel välja näeb? Ma ei pruugi osata eriti seda. Matat oskan küll, eelmine aasta isegi võtsin selle valikeksamiks ja selle pärast nii hullult ei muretse...

 

Jõua gümnaasiumi...Siis näed moole, niiet vähe pole :D

Ma tegin 9ndas keemia, elu lebo minuarust, ainult 3tähelised valemid, õppida pole üldse vaja(sain 89p. 100st -.-, 1 punkt 5st puudu -.-)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

inka 100%, juba valitud ka enam muuta ei saa :D


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.