Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

ÕPETUS: Dragon Stone method

Soovitatud postitused

VIP
jajah , vahvlist teab seda 100 inimest

kasutavad neid 5 .

 

hui lähebgi sellepärast kinni

 

kmatu , ikka saab 50 tükki osta nagu alati .

 

I R W , 1 sõber teab siis räägib mitmele heale sõbrale , nemad ka mitmele , siis nemad jne jne jne ja lõpuks on neid kasutajaid tuhandeid vb isegi kümneid tuhandeid.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mine õppi Autoriõigusi ennem , ning kui sa ei usu mind ... Siis mine ja uuri miks Onyx , vsu ja Evo said banned.

 

Ning teistele. Mulle aitab. Rohkem ma siin sõna ei ütle , ise teate kui see meetod on kinni , kuna ma arutasin kasutaja Marek62 , ning tema 1 sõber Irc-s kes on Pmode , luges eraldi Pmoded osakonnas et pannakse God armorite viimine BHsse kinni. Ning siis läheb natuke aega kui see on ka siis kinni või D stone maksab 10x rohkem et osta poest. GG SMARTASSES.

Ma sind ka, närvihaigeke .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
jah , eestlased tulid selle peale, kui midagi on perses siis aind tänu minule ...sa ise kah usud seda w ?

 

Sa vist rohkem mängid lolli? Ma ütlesin et kõik räägivad sellest oma sõpradele ja need veel oma sõpradele jne jne jne ... Praegu on seda teemat vaadatud 2,324 korda ... Arva ise kui palju said seda meetodid teada ...........


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Sa vist rohkem mängid lolli? Ma ütlesin et kõik räägivad sellest oma sõpradele ja need veel oma sõpradele jne jne jne ... Praegu on seda teemat vaadatud 2,324 korda ... Arva ise kui palju said seda meetodid teada ...........

 

issandjumal, ma ei soovi selle teemal sinuga vaielda ma sain õpetuse idee sythe.org ´ist ja ma millegi pärast arvan, et seal on seda tunduvalt rohkem vaadatud , ning poleks ma õpetust teinud siis sina praegu arvatavasti kannaks raha yle + võtaks teenustasu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
issandjumal, ma ei soovi selle teemal sinuga vaielda ma sain õpetuse idee sythe.org ´ist ja ma millegi pärast arvan, et seal on seda tunduvalt rohkem vaadatud , ning poleks ma õpetust teinud siis sina praegu arvatavasti kannaks raha yle + võtaks teenustasu

 

Mitte eriti. Suht kuu aega quited juba.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Manaraynor sa võlged mulle ka veel 400k narb:S

 

1night111?

Kui ma sain cape tehtud siis oli 450k invis ka pandud ...


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
eip mina 1night111

 

Kas sa mitte ei shareinud seda?

 

Siis ma ei tea mitte mingist 400k-st ....


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma myysin k6ik kivid tavalisse poodi ja kui osta tahtsin olid need 100x kallimad, mis lahti ? 7m l2ks lambist.


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ma myysin k6ik kivid tavalisse poodi ja kui osta tahtsin olid need 100x kallimad, mis lahti ? 7m l2ks lambist.

Ma võin sulle annetada 3k kui tahad . :)


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See tuleks ka ära märkida et 4tunni jooksul saab 50 dstonet osta sealt ainult


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
See tuleks ka ära märkida et 4tunni jooksul saab 50 dstonet osta sealt ainult

 

viimase pildi peal all vaskalu see olemas aga njh , lisasin natuke juttu juurde , tean et see jubedalt vigu täis jne , aga loodan ,et põhimõtte arusaadav kõigile nyyd

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas peale selle on veel mõningaid mooduseid?

Näiteks olen kuulnud midagi mingist 'pie' moodusest, kuid kuulmisest kaugemale jõudnud ei ole.

Oleks vaja siis transfferida ja otsiks siis sellist millega kiiremini saaks suuremaid summasi xferida :)


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tra see mngi elu nuss, et peab viiekümne kaupa neid fire ruune müüma: S 49k tokkuls = 1900 klikki:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

sul kirjutatud, et üks d stone plekib 980 tokkuls, aga 560 on ju....so5uh0.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

1 fire rune = 1 tokkul

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

palju d stone maksab?

 

EDIT:rune rahas mitte tokkus


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.