Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

ÕPETUS: Dragon Stone method

Soovitatud postitused

manraynor. Mis sa vihane ,et kasu ei saa teenida? Ega koguaeg elus ei peagi kasu teenima. Vahest võib niisama ka selliseid asju jagada. Aga sina oled raha peal väljas. Aga paljud vb pole ja kui avaldavad on kohe pahad.. Õigesti tegid ,et avaldasid. 10(Y) Kõik on mingi ilge kasumi peal väljas. Scämmivad teistelt pinne ja müüvad ja kui üle saavad on vihased. Nad ise scämmisid samamoodi.. Pie süsteemi on sõber seletanud. Teada saan siis teen ka õpetuse:)

 

õigus , manraynor kasutab ma arvan sama nippi .

 

ja siis vihane kuna nüüd keegi ei osta talt .

 

raha peal väljas jah .


tyler_the_creator_signature_2_by_creepncrawl-d4181cy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
õigus , manraynor kasutab ma arvan sama nippi .

 

ja siis vihane kuna nüüd keegi ei osta talt .

 

raha peal väljas jah .

 

1. IRW , ma tean vähemalt 6 erinevat NIPPI VEEL KUIDAS RAHA ÜLE KANDA JA ILMA LIMIIDITA! D stones oli ainult 1 , Kui teie ei tea midagi siis ärge tulge seletama.

 

2. Keegi ei ole märganud et D stoneid juba langevad jälle? Gg lollid.

 

3. Lol @ Raha teenimine. Ma käin tööl , saan rohkem kui neid Guide müües . Jällegi , kui teie ei tea midagi siis ärge tulge seletama.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
no siis sa ei peaks siin nutma 1 nipi pärast ?

 

Mida vähem inimesed teavad seda parem , mida rohkem seda halvem ja kiiremini hinnad muutuvad + üldse eemaldatakse :torch: Kui mingi douche teeks teema kus KÕIK nippid olemas siis võite öelda ohutu transferimisega headaega ja jääte kas BH või Party room.

 

Liigne teadmine võib tappa teid ja nagu näha juba 1 läheb allapoole tänu inimestele kes ei saa suud hoida kinni et vältida selle asja juhtumist!

 

 

Btw rs g0d , see on naljakas küsimus aga kas küsisid luba Pilte kasutada ?:music:


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mirkon, soe soovitus: ÕPI ÜKSKORD LUGEMA KA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ta nii tark vend mõtles ühe juurde kohe :kiss:

 

Kui inimene liigutab natuke AJUSID SIIS ON PALJU ASJU VÕIMALIK!

 

Ning kus kuradi kohast on mul kirjas et mina Mõtlesin selle välja? mina levitan ikkagi raha eest , mitte nii et kõik inimesed teavad seda meetodit ning siis ongi see kadunud


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui inimene liigutab natuke AJUSID SIIS ON PALJU ASJU VÕIMALIK!

 

Ning kus kuradi kohast on mul kirjas et mina Mõtlesin selle välja? mina levitan ikkagi raha eest , mitte nii et kõik inimesed teavad seda meetodit ning siis ongi see kadunud

 

Täpselt nii.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sa ise kah usud mida räägid ... saind selel õpetuse sythe.org ... ja siis foorumist mingi 10 venda vbl kasutab seda ... + jagex teab seda JUBA enam ei saa myya x fire rune ja päevas wist vms wõi oli tunnis saab aind 50d stone osta wms

 

Mida rohkem inimesi seda teab ja kasutab seda rohkem langeb d stone hind ja see omakorda tähendab seda, et järjest vähem raha saab üle kanda iga 4h tagant.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olete kindlad, et hind langeb?(Millide) müüjad ostavad dragonstone-hind tõuseb,(millide) ostjad müüvad dragonstone-hind langeb.Kui nii ostjad kui müüjad seda med pricega teevad, siis hind ei muutu..Kui millide müüjad ostavad max pricega, siis hind tõuseb ju...Lihtsalt millide ostjad ei tohi miniga müüa.


dumb2vp8.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tegin ise kah sellega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tõesti 10+ to rs g0d ;)

Loodetavasti manraynor vmt haledik kaotab enda eeskujuliku sita ära :D

see et g0d oli hea teiste vastu ja laseb tasuta teistel mille transferida ei pea sina teda sõimama

btw, sa käid tööl ? ära nuta siis, lapsed peavad siin ostma enda taskuraha eest ja sa teenid sellelt aint endale õlu raha mille eest saad enda laua alla juu, tegelt ka, go get a new life !

g0d mulle alati silma jäänud korralikuna, tema peax kindlasti tuntud liige ja eeskujulik olema +++ :)


Vältige oma foorumit muutumaks prügikastiks !

[align=right:bt0tuwxk]Kala(H)[/align:bt0tuwxk]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tõesti 10+ to rs g0d ;)

Loodetavasti manraynor vmt haledik kaotab enda eeskujuliku sita ära :D

see et g0d oli hea teiste vastu ja laseb tasuta teistel mille transferida ei pea sina teda sõimama

btw, sa käid tööl ? ära nuta siis, lapsed peavad siin ostma enda taskuraha eest ja sa teenid sellelt aint endale õlu raha mille eest saad enda laua alla juu, tegelt ka, go get a new life !

g0d mulle alati silma jäänud korralikuna, tema peax kindlasti tuntud liige ja eeskujulik olema +++ :)

 

Keegi ei käse lastel enda taskuraha rs'i peale kulutada, rsis saavad kõik ise ka raha teenida.

 

Tundub et räägid enda kogemusest, ostsid ühe õlle ja siis olid kohe laua all.

 

Proovi sellest aru saada, et osad inimesed kulutavad raha rsi peale, teised teenivad sellega. Ja kui keegi tuleb ja räägib enamus tausta välja siis ei tule sellest raha teenimisest midagi välja.

 

Ja nüüd mõtle selle lause peale "Kui sa teed teisel head, saad sitta vastu pead."


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Btw rs g0d , see on naljakas küsimus aga kas küsisid luba Pilte kasutada ?:music:

 

sorrry aga mis kuradi luba piltide kasutamiseks?

kui sa topid need "avalikku" netti ylesse siis on need kõigi omad kes seda tahavad omada.


labels=0 Kliki ja ma saan 1 lipu juurde :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sorrry aga mis kuradi luba piltide kasutamiseks?

kui sa topid need "avalikku" netti ylesse siis on need kõigi omad kes seda tahavad omada.

 

kaz - 1 , manray - 0

pandi paika .

 

ei aga tegelt on se hea, et ei hoita saladuses :D

mingi türad eipea teistelt meeletult rahasi välja pumpama (H)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kaz - 1 , manray - 0

pandi paika .

 

ei aga tegelt on se hea, et ei hoita saladuses :D

mingi türad eipea teistelt meeletult rahasi välja pumpama (H)

 

Sa mingi jobu või?

Teiste inimeste õpetuste võtmine + pildid ka ei ole lubatud postitada ilma autori luba küsimatta! Need ei ole tema pildid st et tal pole ilma luba küsimatta neid kuhugi üles postitada. Ning nagu aru saada ei antud link vaid otsene shortcut image tähendab et ta REUPLOADIS NEED + ingliskeelne tekst juba tõestab et need pole tema omad.

 

Kui sa ei tea midagi autoriõigustest siis ära tule siia mingi panema scoreboard!


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sa mingi jobu või?

Teiste inimeste õpetuste võtmine + pildid ka ei ole lubatud postitada ilma autori luba küsimatta! Need ei ole tema pildid st et tal pole ilma luba küsimatta neid kuhugi üles postitada. Ning nagu aru saada ei antud link vaid otsene shortcut image tähendab et ta REUPLOADIS NEED + ingliskeelne tekst juba tõestab et need pole tema omad.

 

Kui sa ei tea midagi autoriõigustest siis ära tule siia mingi panema scoreboard!

 

Esimeses postituses on kirjas: Pole minu tehtud lihtsalt natuke tõlgitud.

 

Mida rohkem inimesi seda teab ja kasutab seda rohkem langeb d stone hind ja see omakorda tähendab seda, et järjest vähem raha saab üle kanda iga 4h tagant.

 

Mida rohkem inimesi teab, seda rohkem inimesi ostab D Stonesi, ja hind ei lange kuhugi. Pigem tõuseb või jääb stabiilseks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jah , brainhead .!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Esimeses postituses on kirjas: Pole minu tehtud lihtsalt natuke tõlgitud.

 

 

 

Mida rohkem inimesi teab, seda rohkem inimesi ostab D Stonesi, ja hind ei lange kuhugi. Pigem tõuseb või jääb stabiilseks.

 

Ainuke asi mis on tõlgitud on võibolla TEKST! Pildid ei ole. Jutt käib piltidest


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ainuke asi mis on tõlgitud on võibolla TEKST! Pildid ei ole. Jutt käib piltidest

 

Runescape on jagexi omand. Pmst ei tohiks siis Rsist ka pilte teha.. Aga vot. Tehakse. Seega GTFO mingite sythest võetud piltide halamise pärast. Pidevalt ripitakse.

 

Tehakse kõike järgi elus. Lepi sellega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ainuke asi mis on tõlgitud on võibolla TEKST! Pildid ei ole. Jutt käib piltidest

 

Manraynor , läksid närvi ,et ei saa enam raha rippida teistel välja ? Esiteks seda jama teavad juba kõik ,kes on käinud sythe.orgis läbi ja mis see sinu asi on kui ta copy ja peistis ? Rahune mees , üks sinu manimejkist läks putsi ja kõik .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.