Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

ÕPETUS: Dragon Stone method

Soovitatud postitused

VIP
Manraynor , läksid närvi ,et ei saa enam raha rippida teistel välja ? Esiteks seda jama teavad juba kõik ,kes on käinud sythe.orgis läbi ja mis see sinu asi on kui ta copy ja peistis ? Rahune mees , üks sinu manimejkist läks putsi ja kõik .

 

Närvi?

Sa vist ei saa aru et mida rohkem inimesi seda teavad seda suurem võimalus et Jagex paneb selle kinni ja siis ongi jälle üks meetod läinud .........


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
peavad just uncutted d stoned olema ja kust neid osta?

 

Jah , peavad olema uncut d stoned ja neid saab osta G/E - st .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Närvi?

Sa vist ei saa aru et mida rohkem inimesi seda teavad seda suurem võimalus et Jagex paneb selle kinni ja siis ongi jälle üks meetod läinud .........

 

sa oled täielik jobu . tead miks ?

seda meetodi kasutavad kõik sythes raisk , kas tõesti arvad ,et kui ta avaldas seda mingi ~50 inimesele siis Jagex paneb selle kinni ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
sa oled täielik jobu . tead miks ?

seda meetodi kasutavad kõik sythes raisk , kas tõesti arvad ,et kui ta avaldas seda mingi ~50 inimesele siis Jagex paneb selle kinni ?

 

SA oeld sitaks mitte jobu,

Mida rohkem inimesi teab seda suurem võimalus kinni minemisel on.


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pange Sticky ja lock maybe ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa mingi jobu või?

Teiste inimeste õpetuste võtmine + pildid ka ei ole lubatud postitada ilma autori luba küsimatta! Need ei ole tema pildid st et tal pole ilma luba küsimatta neid kuhugi üles postitada. Ning nagu aru saada ei antud link vaid otsene shortcut image tähendab et ta REUPLOADIS NEED + ingliskeelne tekst juba tõestab et need pole tema omad.

 

Kui sa ei tea midagi autoriõigustest siis ära tule siia mingi panema scoreboard!

 

näita mulle kus on sellel pildil copyright märk? Sellel pole mingeid autoriõiguseid, selleks et seda saada peab selleks samuti maksma ja see kui pildile või selle looja teemasse on tema enda kirjutatud, et "levitamine keelatud" pole mingi autoriõigus. Samuti ei anta autoriõiguseid nendele esemetele/piltidele ja muudele asjadele millega on võimalik illegaalselt raha teenida või muudmoodi kasumit saada.

 

nii et ära aja mingit jura oma õigustest. :ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
näita mulle kus on sellel pildil copyright märk? Sellel pole mingeid autoriõiguseid, selleks et seda saada peab selleks samuti maksma ja see kui pildile või selle looja teemasse on tema enda kirjutatud, et "levitamine keelatud" pole mingi autoriõigus. Samuti ei anta autoriõiguseid nendele esemetele/piltidele ja muudele asjadele millega on võimalik illegaalselt raha teenida või muudmoodi kasumit saada.

 

nii et ära aja mingit jura oma õigustest. :ty

 

Mine õppi Autoriõigusi ennem , ning kui sa ei usu mind ... Siis mine ja uuri miks Onyx , vsu ja Evo said banned.

 

Ning teistele. Mulle aitab. Rohkem ma siin sõna ei ütle , ise teate kui see meetod on kinni , kuna ma arutasin kasutaja Marek62 , ning tema 1 sõber Irc-s kes on Pmode , luges eraldi Pmoded osakonnas et pannakse God armorite viimine BHsse kinni. Ning siis läheb natuke aega kui see on ka siis kinni või D stone maksab 10x rohkem et osta poest. GG SMARTASSES.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mine õppi Autoriõigusi ennem , ning kui sa ei usu mind ... Siis mine ja uuri miks Onyx , vsu ja Evo said banned.

 

Ning teistele. Mulle aitab. Rohkem ma siin sõna ei ütle , ise teate kui see meetod on kinni , kuna ma arutasin kasutaja Marek62 , ning tema 1 sõber Irc-s kes on Pmode , luges eraldi Pmoded osakonnas et pannakse God armorite viimine BHsse kinni. Ning siis läheb natuke aega kui see on ka siis kinni või D stone maksab 10x rohkem et osta poest. GG SMARTASSES.

 

mart :dead:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

omg. (sina müüd sinna fire runed maha kui sul ei ole tokkuleid ~25k.) aga kui on olemas siis ei pea sinna neid fire runesid müüma. vaid ostad nii palju kui palju tokkuleid on nii palju dragonstone.

(25 stone on umbes 1m)


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mine õppi Autoriõigusi ennem , ning kui sa ei usu mind ... Siis mine ja uuri miks Onyx , vsu ja Evo said banned.

 

Ning teistele. Mulle aitab. Rohkem ma siin sõna ei ütle , ise teate kui see meetod on kinni , kuna ma arutasin kasutaja Marek62 , ning tema 1 sõber Irc-s kes on Pmode , luges eraldi Pmoded osakonnas et pannakse God armorite viimine BHsse kinni. Ning siis läheb natuke aega kui see on ka siis kinni või D stone maksab 10x rohkem et osta poest. GG SMARTASSES.

 

mingit kuradi good game pole olnud sa osta ka sõnavara :D

 

tra sa luuletad ? :D üritad siin väikesi lapsi hirmutada :S


tyler_the_creator_signature_2_by_creepncrawl-d4181cy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mingit kuradi good game pole olnud sa osta ka sõnavara :D

 

tra sa luuletad ? :D üritad siin väikesi lapsi hirmutada :S

 

Ainuke kellelt võite saada kinnituse selle juttu kohta on 2 asja.

1. Kui see update ise tuleb siis vaatame kes viimasena naerab.

2. Marek62 sõbralt et teeks pildi.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hmm , dstone on juba ära situtud....

 

Mingi iga 10 stone tagant tuleb , et sa ei saa enam seda asja osta poest...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hmm , dstone on juba ära situtud....

 

Mingi iga 10 stone tagant tuleb , et sa ei saa enam seda asja osta poest...

 

See on kõikidele kes minuga vastu vaielnud selle teemal , ISE KEERASITE SELLE PERSSE!

Ja lõpetuseks ütlen : Hahahahaha! See kes naerab viimasena naerab paremini.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See on kõikidele kes minuga vastu vaielnud selle teemal , ISE KEERASITE SELLE PERSSE!

Ja lõpetuseks ütlen : Hahahahaha! See kes naerab viimasena naerab paremini.

 

jajah , vahvlist teab seda 100 inimest

kasutavad neid 5 .

 

hui lähebgi sellepärast kinni

 

kmatu , ikka saab 50 tükki osta nagu alati .


tyler_the_creator_signature_2_by_creepncrawl-d4181cy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.