Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mida teed Sina magades?

Soovitatud postitused

Oi kus juures sellise asjaga on nalja saanud.

Kunagi kui mingi väike põnn olin siis tahtsin maal vetsu.

Tõusin püsti ja läksin nurka kus oli mingi 40 kilone suhkrukott. :)

Hommikul ärgates ja vanaema kurja nägu vaadates ei saanud aru mis toimub aga kui rääkis siis ei osanud muud öelda, et mina pole midagi teinud kuigi, vanaema nägi mind.

 

Oi unes olen kõiki igalepoole saatnud.

Pmst kui koolis läks sitasti siis elasin seda öösel välja ropendades.

 

Aa vetsu minemisega meenus veel midagi, kui olin juba koridoris pidin pöörama paremale aga pöörasin vasakule. Ja olin oma häda nurka teinud :S

 

Rohkem polegi midagi huvitavat rääkida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kunagi mingi isal olid firma suvepäevad vist, siis jäime magama, ma ärkasin üles, panin vetsu tule põlema, proovisin ust lahti teha, aga ei saanud:D , siis läksinv enna voodisse magama korraks siis kuidagi radika peale ja lõpuks läksin ärgates enda voodisse:D .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eelmises elukohas mul oli selline madrats voodi kõrval ning põhiliselt iga öö ma ärkasin seal hommikul.. Magama läksin voodis ja ärkasin madratsi peal ja teisipidi..

 

Ses suhtes, et jalad olid ärkates sellel poolel, kus on magama minnes pea. (:

 

Muidu pole küll midagi "viga olnud." :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Magan ja näen und, ykskord oli olnud nii et keegi helistas mulle ja ma olin ropendama hakkanud :D ema ytles hommikul siis:d

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma ei tea,mõnikrod tuleb und,mõnikrod öösel tahan vetsu oli kell 2 öö,tulin kööki ja räägin emale,kus vetsu on??miks uks ei lähe lahti?

...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.