Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Shuffle.

Soovitatud postitused

VIP

I like Shuffle.. ;)


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma arvan et mu post käib siia.

Kui siia ei kõlba siis kustutage vms.

Ise alustasin C Walki õppimisega paar kuud tagasi ja seal on üks samm kah shuffle, ehk siis peaks see ka siia alla kuuluma, osakan juba suht paljusid liigutusi kuid kui muusika mängima panen ja üritan siis videot vms teha tekib kramp, ehk siis vb sellepärast et ei oska veel nii sujuvalt üle minna ja ei oska ka eriti kiiresti veel, aga ma õpin ka, kui kunagi video valmis siis vb ehk näitan teilegi, seniks aga mu ühe sõbra etteaste, tüüp käis "Talendijahi" saates ka kuid seal monteerijad keerasid ta esituse perse ja sellepärast ei saanud ta isegi kümmet tonni, kahju aga thats how it is.

Nii et siis suur tänu kanal 2-e monteerijatele! :P Peace, out!

Mõni video kah siis.

Siin kõige uuem video.

Ja siin kuldajastu tema algusest!

Enjoy, and fuck all the haters!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
shuffel, väga haige asi...

ei tegele, ega ei meeldi need vanad kes tegelevad sellega.

mõtetu imo

 

Parem joon viina ja suitsetan konisid? Way to go guys!

Aga tore et oma arvamuse avaldasid asjakohta, ma usun et sa pole õiget Shufflet või C walki näinud kunagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

EEM naq suht normaalselt oskan juba enam v2hem kusagil kuu või kaks harjutand suht kenalt tuleb välja juba aga yks asi tglt isegi kolm asja---oskan jumpstyle(n2dala ajaga õpitud kunagi ammu) oskan hardjump(2 nädalaga õpitud kunagi ammu) ja nyyd shuffle sest see on suht sheff ja nendele kelle ei meeldi shuffle siis mingu arenegu nurgas kusagil pihutiirus eriti ei meeldi kui mingid freagid hakkavad ylbama ..... tagasi teema juurde varsti panen vidi kah yles kui mul saab see kätega möll selgeks normaalselt ehk sisi peace out

Ty to every1 by HSK Kollu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Parem joon viina ja suitsetan konisid? Way to go guys!

Aga tore et oma arvamuse avaldasid asjakohta, ma usun et sa pole õiget Shufflet või C walki näinud kunagi.

 

EI tõmba konisid, ega ei joo viina kohe siis ...

Olen näinud küll, ei meeldi ikka, lohhide värk.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
EI tõmba konisid, ega ei joo viina kohe siis ...

Olen näinud küll, ei meeldi ikka, lohhide värk.

 

Lohhide värk seepärast, et SINA ei saa hakkama?:?(H)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
haha, ei ole sinu sugune tatt, kes krdi mingi ahvi tantse õpib?

ma ütlesin, et minu arust väga haige ja mõtetu asju need krdi jumpstylerid js. :h:

 

Sel juhul ei ole sa kunagi isegi cwalki videot näinud, kus otsast nad seal kargavad? põhisamm on seal V ja nii liigutakse ringi, tainas.

Millal ma ütlesin et mina seda oskan? see et ma olen vb natukene uurinud selle kohta ei tee minust veel oskajat.

Kuradi Pinnu on mingi eriti ära tõusnud ma vaatan...poe perse tagasi.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
haha, ei ole sinu sugune tatt, kes krdi mingi ahvi tantse õpib?

ma ütlesin, et minu arust väga haige ja mõtetu asju need krdi jumpstylerid js. :h:

 

Mulle jääb tunne, et sinu jaoks on TANTSUD pedede ja lohide asjad. Eks igal ühel ole oma maitse, aga ma arvan, et sa oled liiga ROKKAR, et seda mõista.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
C-Walk on kõige kergem shuffles üldse. :D

 

hah..arvad? Nagu keegi ennem ütles siis Shuffle on C walkis AINULT ÜKS SAMM! Kuidas see saab siis kõige kergem olla? need on kaks erinevat asja üldse, ainult see üks samm on sama, C Walkis tehakse seda palju "pehmemalt" panen kohe ühe näite üles.

Siin videos vaadake alates 1:05[ vaadake kui pehmelt ja sujuvalt tüüp seda teeb, melbshuffles on see nagu jalgadega vastu maad trampimine, sedamoodi näeb veits välja.

nii et ei ole siin midagi, cwalk shuffles kõige kergem, kuna need on kaks eri stiili, üks on Cripidele ja teine vist hardstyleritele vms.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
hah..arvad? Nagu keegi ennem ütles siis Shuffle on C walkis AINULT ÜKS SAMM! Kuidas see saab siis kõige kergem olla? need on kaks erinevat asja üldse, ainult see üks samm on sama, C Walkis tehakse seda palju "pehmemalt" panen kohe ühe näite üles.

Siin videos vaadake alates 1:05[ vaadake kui pehmelt ja sujuvalt tüüp seda teeb, melbshuffles on see nagu jalgadega vastu maad trampimine, sedamoodi näeb veits välja.

nii et ei ole siin midagi, cwalk shuffles kõige kergem, kuna need on kaks eri stiili, üks on Cripidele ja teine vist hardstyleritele vms.

 

Ma peaks mainima, et sa pole ilmselt shufflet näinud , kui arvad,et see on trampimine. Shuffle jaguneb niiöelda kaheks : rahulik ja sujuv ning agressiivne shuffle(viimast on terve youtube täis).

Ja shuffles ei ole vaid 1 samm, seal on 2 põhisammu, mille põhjal tekitatakse väga palju uusi samme.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
RM / Tstep

 

ja shuffles pole kindlaid samme ..

peaasi, et neis kahte oskad, edasi on 1 tark mees öelnud

 

" See on sinu tants, sa võid teha sellega mida tahes "

(:

 

Nüüd hakkab su jutt vaikselt ilmet võtma :P


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.