Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Runescape scämmerite alateema.

Soovitatud postitused

VIP

Vaatan ikka aegajalt scämmerite alafoorumit, kes scamminud on jne.

Ja siis kui ma teema avan, leian ma sealt tavaliselt vähemalt 3-5 posti lihtsalt mõttetut spämmi.

 

Kõige tavalisemad on siis sellised -

 

Bann

Owned

Fail

W00t vend sai banni jne...

 

Seda kõike saavad ka teema tegija ja moded ära öelda.Mitte et 110 jorssi sebivad lihtsalt postcounti sealt.

 

Kui aus olla siis meeldis mulle see rohkem kui aint moded ja teema tegijad said postitada, sest kui korralik tõestus on olemas pole vaja kellegil teisel sinna üldse postitada.

Ja ega see segab ka rohkem lugemist kui seal mingi 10 spämm posti vahel on ja siis tõestus on kuskil mai tea mitmendal lehel jne. Kes seda ikka otsida viitsib?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Fail.

 

Okei , ma saan aru jah. Aga ma ütlen Fail scammerite alateemal mingi 1 kord 20st. Ja bannige ta ära mingi 1 10st , siis kui mul on tõesti huvi et ta ban saaks.

 

Muidu see Spam mida enamus uued liikmed kes on banned kasutajad kisavad Bannige ta ära Owned or w/e IGAS teemas , peaks saama juba 2p hoiatuse.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suht sitt asi see seal jah .

See on ka halb , et mõnikord on korraliku proofiga teema mitu nädalat seisab ja alles siis bannitakse scammer ära :S


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Teema on huvitav ning pani mind ka mõtlema..

 

Samas on ikka mõni inimene, kes võiks omalt poolt paar sõna öelda.

 

Ühe kuni kolme-sõnalisi poste ei tahaks kindlasti..

 

Aga jah! Olen nõus, et suvakad ei tohiks oma hõigetega sinna vahele trügida..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Teema on huvitav ning pani mind ka mõtlema..

 

Samas on ikka mõni inimene, kes võiks omalt poolt paar sõna öelda.

 

Ühe kuni kolme-sõnalisi poste ei tahaks kindlasti..

 

Aga jah! Olen nõus, et suvakad ei tohiks oma hõigetega sinna vahele trügida..

 

Sinna on vaja inimesi, kes ulvarid ja kazclubid paika paneks, mina failisin sel teekonnal ;)


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Üldiselt RuneScape'i rahval on raske ennast vaos hoida, ma usun..

 

Aga tegelt on see ka, et üha rohkem hakatakse välja laskma oma viha, et miks keegi pc'd kogub..

 

Spamm on muidugi halb, kuid need sõimamised on samuti pahad..

 

Loll komme on ka ennem sõimata ning siis lisada mingi lause lõppu, et vähekegi teemas "kaasa lüüa."

 

Üldiselt, RuneScape'i ei eruta..

 

//Edit: Väheke närvi ajab ka see, et kui keegi teeb teema Scammeri kohta ja kõik tõestused ja värgid on ilusti olemas, saab kasutaja banni! :O Et me bannime siin runescape'i scammimise eest või? Ban peaks olema teenitud neil, kes foorumi kasutajaskonnale närvi käivad, spammivad pidevalt ning ennast üleval ei oska pidada..

 

//Edit vol #2: Tuli loll mõte lisada embleem, et RuneScape'i scammar või kahtlane isik, kuid see teeks hullemaks meie foorumi... Nii ei saa..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hoiatus oleks minu arust parim

Või siis mingi 24H bank, siis saaks aru, et pole mõtet spämmida nii.

 

Ma ei usu, et täiesti topic kinni niimoodi panna parim valik oleks, kuna vahetevahel annavad suvalised postitajad ka head infot/tõendeid jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ei noo asi ei olegi selles, et teema kinni pandaks.

Asi on selles, et seda spämmi sealt nii palju kui võimalik vähendada saaks.

Veits sitt tunne ei ole kui mõni nt mingi 500kr scammi saab ja paneb tõestuse üles ja siis mingi taunikari hakkab spämmima seal. See ei lohuta teda kuidagi ju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mnjh..

 

Selge on ka see, et võimalus oma kaotatud raha tagasi saada, on minimaalne.

 

Utoopiliselt tehakse neid postitusi. Mõeldakse, et nüüd saab scammer oma karistuse, kui vahvel.ee punase embleemi saab.. :O

 

Oh, ei tea..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ise on lollid et petta saavad.

 

Ma tahtsin ka selleni viisakalt välja jõuda..

 

See on ikka totaalne lollus! Ennem võiks ikka päris raha ja siis rune asjad.. :P

 

Aga noh, see läheb teemast kõrvale juba..

 

Samas, tükki küljest ei võta, kui nad seal Rune foorumis revolutsiooni teevad..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tõsi jutt, pange siis need embleemid, kui see vaeva ei tekita :).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei no mõnel teisel isikul on võib olla veel midagi lisada selle kohta, teab äkki Infot vms kasutaja kohta, aga selleks on ka kindlasti PM olemas.

Asuge tööle moded ; )))


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei tea keda minu arvamus huvitab, aga mina arvan et see teema on õige ja normaalselt tehtud, kuna mingit laus spammi suvakate poolt ei ole teemadesse vaja(eriti scammer teemadesse, kus peab midagi aru saama) ja scammerite alafoorumis võiks olla ka võimalus ja inimesed võiksid olla julgemad andmete andmise kohapealt, nt keegi teeb teema, siis selleasemel et sinna spammida võiks postitada andmeid, mis teeb juba raha tagasisaamis v6imaluse suuremaks...

Seega, pakun välja sellise võimaluse, teemas saab rääkida teema tegija ja moded, ning kui kellegil midagi öelda/aidata, siis saadab modele kirja teema lingiga ning teksti, mis sinna lisada tahab.

Seega kes suvakaid kirju saadavad saavad warni, kes aitavad on tublid ning mingid spammi scammerite teemades ei ole!


(L)war_euroByKGK.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Teise isiku andmeid ei tohi avalikult üle interneti visata.

Sellised asjad tuleks ikkagi teha siis "salaja", sest vahvlis kehtivad ka seadused, kuigi vahvel.net domeeni omanik(ud) ei vastuta foorumis tehtud postituste sisu ja õigsuse eest!


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Teise isiku andmeid ei tohi avalikult üle interneti visata.

Sellised asjad tuleks ikkagi teha siis "salaja", sest vahvlis kehtivad ka seadused, kuigi vahvel.net domeeni omanik(ud) ei vastuta foorumis tehtud postituste sisu ja õigsuse eest!

 

:D nojah aga muu jutt mul ikka mis arvan, sellisel juhul saadaks modele kirja, et to paneks teemase msni, kust saab abi...


(L)war_euroByKGK.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.