Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Vista või Xp?

Soovitatud postitused

Kui arvuti lubab, siis kindlasti Vista...Ise olin ka suht suur "Vista vihkaja", kuni endale Vista sain ja sellega ära harjusin. Vistale tuleb mingi korralik SP(Service Pack) ära oodata. Kui UAC ka maha võtta ja arvuti lubab, siis Vista.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

olge vait et xp parem ,

aga noh maitse asi . :D

te licalt ei oska vistat korralikult käsitleda , see tegelt ei ole keerulin .

vista tegelikult kõvasti parem . :)

 

Kui arvuti lubab, siis kindlasti Vista...Ise olin ka suht suur "Vista vihkaja", kuni endale Vista sain ja sellega ära harjusin. Vistale tuleb mingi korralik SP(Service Pack) ära oodata. Kui UAC ka maha võtta ja arvuti lubab, siis Vista.

 

 

(L)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Linux, sööb kõigist windowsitest ja macidest vähem resursse.

Palju uusi mänge ka linuxile olemas ja linuxi peal on võimalik ka windowsi mänge mängida.

 

Aga noh kuna on 2 valikut Vista ja XP siis valin XP.

Vistal ka midagi viga pole.


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
olge vait et xp parem ,

aga noh maitse asi . :D

te licalt ei oska vistat korralikult käsitleda , see tegelt ei ole keerulin .

vista tegelikult kõvasti parem . :)

 

 

 

 

(L)

 

Täpselt :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Egas see ongi nii, et kumbki pole halb.

oled eluaeg xpga olnud, siis sulle meeldib see rohkem, loogiline.

mul on nüüd vista ja ei kavatsegi välja vahetada, xp ajab oksele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
mul siin sülearvuti vista ja juba sitt, aga teine sülearvuti xp pro ikka hea., niiet XP siis.

Are you sure to move .. jne ja cheati ei saa ka kasutada jne.. muud ka bugid.

 

võta UAC maha irw.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Xp muidgui , vistal pidi olema palju probleeme ( Kes vista tegid need rääkisid et see tuli vigasena v2lja ja mingi aasta pidid naad uue tegema ) kuskilt foorumist lugesin . aga muidu endale meeldib vista kujundus sitaks :)

 

Algul oli jh paar viga, aga uuendad normaalselt ja ei ole midagi viga. Muidu see uus windows mis tuleb on "windows 7"

 

midagi windows 7-mest :

 

Bill on teinud seda mida AMD ja Intel on ammu soovinud - viia keskprotsessor (cpu) nii kaugele, et see ka graafikaprostessori (gpu) tööd hakkaks vähemal või suuremal määral tegema. Tuleb välja, et ilma igasuguse lisarauata võimaldab süsteem nimega "WARP" jooksutada suvalisel cpu'l DirectX 10 ja 10.1 ühilduvusega tarkvara.

 

Lisaks tulevale DirectX 11 toele lubatakse ka multi-sample'ing renderdamist, pildisilumist kuni 8x MSAA ja anistropic filtering'i. Väidetavalt saaks 800 Mhz cpu oma 512 MB mäluga kenasti 2D pildi kuvamisega hakkama. WARP omab lisaks muule ka mitme protsessori tuge.

 

Teatavasti kõige moodsamad graafikaprotsessorid jõuavad kordades rohkem kolmnurki arvutada kui ka kõige vingem 4-tuumaline, siis väidetavalt suudab Penryn ~3 GHz protsessor teha silmad ette Inteli integreeritud graafikakivile (siiski pole mainitud millisele neist).

 

Crysist saavat ~5,69 fps selle samuse Penryn'iga resolutsioonil 800x600 (sätted kõige madalama kvaliteediga). Samas odavklassi 8500 GT teeb sama testi ära 41,99 FPS.

 

http://www.dailytech.com/article.aspx?newsid=13556

 

 

lühidalt: Windows 7 all hakkab protsessor koos tööd tegema graafikagaardiga. (siis kui graafika jääb nõrgaks vms, tuleb prose appi ja paneb natuke FPS-i juurde:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mul oli eile niiet vista jooksis 3 korda kokku...tegin restardi ja k6ik korras...aga mudu mul xp professional


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

xp ofc. kasutajasõbralikum minumeelest :)

aga vista on pandava välimusega :( ,

anyway xp jääb peale

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Xp 100% vista disainiga


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Bleh. Mulle küll täitsa soibib vista. Ainuke prob oli see UAC - aga selle eemaldasin kiirelt.

 

XP parem jah tõsi, aga ma kaldun ikkagi ise rohkem vista poole :).


2heilol.png

 

Mind over matter. I don't mind, You don't matter

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma paneks vb isegi vista peale omale, aga see sööb ressursse nagu karu or something. Arvuti pole ka just kõigeparem ja kui vista ka veel peal oleks siis ei saaks väga midagi teha.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui arvuti piisavalt võimas, siis kindlasti Vista, sest Windwos xp-l max 3gb mälu ...

 

Endal oli veits aega XP (peale u. 2 kuulist Vista kasutamist), siis see laggis isegi rohkem kui mul Vista atm


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Võtame asja nii kokku :

 

Kui su arvuti on pann, siis xp ja kui su arvuti on hea, siis Vista


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.