Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Carl - pimpevend@hotmail.com

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas
no eitea , igastahes ma rääkisin selle NN carliga , ta elab mu maja kõrval majas

ta ütles et sai Carl kasutaja selle foorumi oma mingilt kutilt kelle msn on [email:3gmn1bba]carl.999@hotmail.com[/email:3gmn1bba]

ja edasi ma ei tea ta ei tule uksepeale räägib uksetaga :D

 

 

 

EDIT:

unustasin õelda et ta pole päris raha scamminud ta ütles , maitea kas see on tõsi aga ta ütles et scammis ainult 5 pinni ja thats all.

 

Saad aru, mind ei koti carl999, see on vale teema tema jaoks. jutt käib teisest inimesest. Loe ka natuke enne kui postitad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei saa aru. Mis mõte on siin paukuda teistega ? See on myssi asi, see kas te räägite "ma tean seda pimpvenda irl, ta pole mingi scammer" vms.. see ei tee asja paremaks. Kui saab vastu tatti , siis paras talle. Kui ei saa, siis ei saa. Noo see pole absoluutselt teie asi ju mis teine inimene teeb , kui teda üle lastakse. :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Teema võiks maybe ära lockida ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

xD suht wierd endal pole ?

Ma olen kuulnud vendadest kes on ka "kõvad, lahedad" jne .

Otsivad venna, kes scammis rsis/wowis vms mis mäng see oligi, ülesse ja siis taovad teda veits...

Need "Kõvad" mehed said mõlemad 18k trahvi+ pidid kahepeal selle n.ö scammeri pusa kinni maksma, mille poe hind oli mingi 500.- vms aga see, kes pexa sai küsis 2k selle eest...:D

 

Ma arvan, et peale seda n.ö vägitegu küsisid mõlemad üxteise käest, et kas see oli seda väärt ?

Pealegi ei scamminud ta sult irl raha ju ? Või vähemalt nii sain mina aru...

Suht sama, kui scammib sult rs mille vms... ja selle eest ei saa sa mendis mitte kui S*ttagi teha...

Ma soovitan sul lihtsalt õppida oma vigadest lase ban väänata ja jätta see asi nii nagu ta on atm...

Aga, kui su ego on liialt suur ja väga põhimõtteline vend oled, siis soovin sulle edu:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
xD suht wierd endal pole ?

Ma olen kuulnud vendadest kes on ka "kõvad, lahedad" jne .

Otsivad venna, kes scammis rsis/wowis vms mis mäng see oligi, ülesse ja siis taovad teda veits...

Need "Kõvad" mehed said mõlemad 18k trahvi+ pidid kahepeal selle n.ö scammeri pusa kinni maksma, mille poe hind oli mingi 500.- vms aga see, kes pexa sai küsis 2k selle eest...:D

 

Ma arvan, et peale seda n.ö vägitegu küsisid mõlemad üxteise käest, et kas see oli seda väärt ?

Pealegi ei scamminud ta sult irl raha ju ? Või vähemalt nii sain mina aru...

Suht sama, kui scammib sult rs mille vms... ja selle eest ei saa sa mendis mitte kui S*ttagi teha...

Ma soovitan sul lihtsalt õppida oma vigadest lase ban väänata ja jätta see asi nii nagu ta on atm...

Aga, kui su ego on liialt suur ja väga põhimõtteline vend oled, siis soovin sulle edu:)

 

Su tekstis oli iva, kuid ta scammis mult IRL raha. Küsid seda temakäest et kas seda oli vaja. 18K Trahvi ära liialda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.