Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Carl - pimpevend@hotmail.com

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas

Väga palju programme, otsi googelist. Kirjuta IP locator.

 

Pole olnud mahti olnud jõgevale minna, samut on võimalus et kasutas proxyt.

Ollu oled vastuse saanud?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Väga palju programme, otsi googelist. Kirjuta IP locator.

 

Pole olnud mahti olnud jõgevale minna, samut on võimalus et kasutas proxyt.

Ollu oled vastuse saanud?

 

ma kipun arvama et see on vale koht kuna ma elan ka IP järgi jõgeval :D


labels=0 Kliki ja ma saan 1 lipu juurde :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Väga palju programme, otsi googelist. Kirjuta IP locator.

 

Pole olnud mahti olnud jõgevale minna, samut on võimalus et kasutas proxyt.

Ollu oled vastuse saanud?

Mis j6geval ?


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ipd näitasid et elab jõgeval.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kthanxbye

 

biggest spammer ever ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ipd näitasid et elab jõgeval.

Pipvenna oma we? v6i minu ?

 

btw ma pole ta naaber. it was joke


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
aru oli jah seda saada , aga jah kui keegi tahab selle NN "Carl" andmeid , võtke minuga kontakti.

 

miks sa siia neid korraga ylesse ei hakka panema

pärast kysid weel raha ja siis annad valed andmed :lol:


labels=0 Kliki ja ma saan 1 lipu juurde :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

selle koha pealt ma ütlen nii et kui mingi rs acc või siis millid üle lastakse ei tasu mingi lõugaandmisega ähvardada kuna need aint pixlid,aga kui asi kippub irl raha kallale siis võin ise ka aidata selle venna otsimisel(interneti kaudu) neid locatoreid ei tasu usaldada kuna nad näitavad interneti jagaja asukohti lol..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
selle koha pealt ma ütlen nii et kui mingi rs acc või siis millid üle lastakse ei tasu mingi lõugaandmisega ähvardada kuna need aint pixlid,aga kui asi kippub irl raha kallale siis võin ise ka aidata selle venna otsimisel(interneti kaudu) neid locatoreid ei tasu usaldada kuna nad näitavad interneti jagaja asukohti lol..

 

Kõik ei näita interneti jagaja asjukohti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tere,

 

 

 

Pöördusite politsei meiliaadressile küsimusega, kas saab avalduse teha või isikut kuidagi politsei poolt karistada, kui isik on varastanud mitmelt inimeselt kokku kaks tuhat krooni.

 

Selgitan, et nii Teil kui ka teistel isikutel tuleks esitada avaldus politseisse, kus otsustatakse sõltuvalt välja petetud asja väärtusest, kas on tegemist väärteoga (KarS § 218 varavastane süütegu väheväärtusliku asja ja varalise õigus vastu) või kuriteoga (KarS §209 kelmus) ning viiakse läbi siis vastavalt, kas väärteo- või kriminaalmenetlus. Menetluse lõpuleviimisel otsustatakse isiku süü ja tema karistamise küsimus.

 

 

 

Lugupidamisega

 

 

 

Kersti Jundas

 

politseinõunik

 

 

 

Selline vastus ma ei saa siit midagi aru:d Pmst nendel keda ta scämminud on, on mõtet menti avaldus teha ja koos minna.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tere,

 

 

 

Pöördusite politsei meiliaadressile küsimusega, kas saab avalduse teha või isikut kuidagi politsei poolt karistada, kui isik on varastanud mitmelt inimeselt kokku kaks tuhat krooni.

 

Selgitan, et nii Teil kui ka teistel isikutel tuleks esitada avaldus politseisse, kus otsustatakse sõltuvalt välja petetud asja väärtusest, kas on tegemist väärteoga (KarS § 218 varavastane süütegu väheväärtusliku asja ja varalise õigus vastu) või kuriteoga (KarS §209 kelmus) ning viiakse läbi siis vastavalt, kas väärteo- või kriminaalmenetlus. Menetluse lõpuleviimisel otsustatakse isiku süü ja tema karistamise küsimus.

 

 

 

Lugupidamisega

 

 

 

Kersti Jundas

 

politseinõunik

 

 

 

Selline vastus ma ei saa siit midagi aru:d Pmst nendel keda ta scämminud on, on mõtet menti avaldus teha ja koos minna.

 

et siis see NN carl pettis välja 2000 EEK ? no ma tean seda NN carli... ta pole carl ma tean toda venda irl , ta luuser väljas ta ei käi , koolist visati välja kuna ta pelab liiga palju runet , viskasin Myss'ile natuke infi loodame et aitab.

 

 

EDIT:

 

aga ma loen teemat siis pole asi 2000 EEK'is vaid mingi 800 EEK ja võltsdokument. aga see ei ole võltsdokument :D ta võib olla edited aga siiski see ei kuulu nende alla nagu passi võltsimine ID kaardi võltsimine , mul isa ment ma küsisin , ta uurija vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

see pole võltsdokuent jah, aga ta mitmelt inimeselt varastanud.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
see pole võltsdokuent jah, aga ta mitmelt inimeselt varastanud.

 

no eitea , igastahes ma rääkisin selle NN carliga , ta elab mu maja kõrval majas

ta ütles et sai Carl kasutaja selle foorumi oma mingilt kutilt kelle msn on [email:2nym4lrh]carl.999@hotmail.com[/email:2nym4lrh]

ja edasi ma ei tea ta ei tule uksepeale räägib uksetaga :D

 

 

 

EDIT:

unustasin õelda et ta pole päris raha scamminud ta ütles , maitea kas see on tõsi aga ta ütles et scammis ainult 5 pinni ja thats all.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.