Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Huvitav ring ümber kuu 12.11.2008

Soovitatud postitused

Eile õhtul kõndisin siis koju, ja ühtäkki märkasime sõbraga heledamat ringi ümber kuu.Täiesti segaduses olin polnud mõlemad sellist asja näinud, näitasin emalegi tema polnud ka näinud. Oli plaanis jäädvustada ,aga kuna telekast algas põgenemine siis ununes ära.

Kes veel nägid?

Oskab keegi seletada mis värk on vms ja kas keegi äkki suutis jäädvustada või on leidnud kuskilt pildi selle kohta.

Siiamaani on räägitud et mingist valguse mängust aga jah peab füüsika õpsilt küsima :) Teised sõbrad kes nägid ei osanud ka midagi öelda ...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No pic no proof.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täiesti olen seda ringi näinud. Kui ma ei eksi, siis tekib sedasi, et külma ja sooja õhu vaheldumisel tekivad erinevad rõhud, mis aga eeldab seda, et nendes on erinev tihedus ja valguslainete liikumine. Seega, tekibki ring. Seda näeb enamasti külmade saabudes ja ka talvel, ki kuu on väljas, siis on väga sage nähtus. Ma arvan, et seda on nähtud, aga tähele ei pane, sest et asjas pole midagi märkimisväärset. Vähemalt minu jaoks mitte.


(L)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tere Siim.

Otsisin selle kohta netist ka. Kuid kahjuks ei leia tõesti selle kohta midagi eriti.

Kuid siiski arvan ja meenub justkui, et tekib sellega, et rõhuvahe ja valguskiirgus on erinev. Valgus tuleb siis kas kuult või peegeldab maalt tagasi. Taoline tekkeviis nagu virmalistel.


(L)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

w0w, suht huvitav. :D


Duffy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kuu on aatom & see ring on esimene elektron kiht , kuhu mahub 2 elekrtoni .. ühesõnaga see peab olema siis : He , ehk siis Heelium

 

 

lol :D minu teeoria :P olen keemik yo


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pakun, et see on nagu maakera ümber vikerkaar.

Kuna maakera külgetõmbe jõud on suurem kui kuul siis kõik vikerkaar jne on maakeral ligemal.

Kuul on väiksem külgetõmbe jõud ja vikerkaar on kaugemal :D

 

See minu arvamus :D


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sellele on üks seletus...

 

UFOOOOD !

 

hahahaha... Hullud avastajad on koos siin , mingi tavaline ring on ümber kuu siis on kohe mingi OO END OF THE WORLD IS COMING !


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sellele on üks seletus...

 

UFOOOOD !

 

hahahaha... Hullud avastajad on koos siin , mingi tavaline ring on ümber kuu siis on kohe mingi OO END OF THE WORLD IS COMING !

 

Kes siin peale sinu maailmalõppu maininud on? Samas, ikka on huvitav, mis ringike see on seal.

 

ekki mingi planeet, millest päikese valgus peegeldub ja kuu läheduses seda on lihtsalt kergem näha?


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Küsisin siis Füüsika õpsilt, tema teadis ikkka.

Niisiis neid kutsutakse halo deks , tekivad valguse ja atmosfääri kihtide mängust kuidagi mingi värk seal peegeldub vms.

Pilte saab vaadata kui paned googlesse Moon halo on ka olemas päikese halod need pidid veel lahedamad olema , vastavalt siis sun halo


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Küsisin siis Füüsika õpsilt, tema teadis ikkka.

Niisiis neid kutsutakse halo deks , tekivad valguse ja atmosfääri kihtide mängust kuidagi mingi värk seal peegeldub vms.

Pilte saab vaadata kui paned googlesse Moon halo on ka olemas päikese halod need pidid veel lahedamad olema , vastavalt siis sun halo

 

 

yep , vaatasin googlest pilte :D

ilus asi tõesti :D


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See on ilmastikutingimustest tulenev..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma nägin seda just 14 oktoobril! ;p

 

Teate ju küll: Teema, mis andis kõneainet paljudele! ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.