Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Spikerdamine

Soovitatud postitused

klassivend spikerdas venkus jäi 3x vahele õpetaja võttis spikri ära parandas seal 2 viga tunni lõpus andis spikri tagasi klassivend vabandas välja: ma kodus õppisin selle pealt ja siis jäi siia vihiku vahele ja kontrollisin lihtsalt :D:D nii maun annab olla

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tavaliselt teen picci moblaga, siis panen lihtsalt mobla laua peale ja kui midagi on siis ma ytlen et vaatan kella või keegi helistas ja muud sellist jama ajan

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kirjutasin kodus lehele töö valmis, ise sai lehe vötta ja teadsin täpselt mis sinna tuleb. Tõõ lõpus vahetasin lehe ära, täna sain hinde teada - 5


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Me kleepisime sõbraga A4 lehe lakke, mille peal olid vastused=) Iga töö aeg sai lakke vaadatud ja "mõteldud". Sai ka kodus vastused lindistada ja telefoniga pärast kuulata(tegin niimoodi bioloogia eksami ära:D:D) Vene keele tunnis sai töö ajal sõbrale helistada:D Õps arvas, et ma laulan muusika järgi:P


Life is what happens to you while youre busy making other plans.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Me kleepisime sõbraga A4 lehe lakke, mille peal olid vastused=) Iga töö aeg sai lakke vaadatud ja "mõteldud". Sai ka kodus vastused lindistada ja telefoniga pärast kuulata(tegin niimoodi bioloogia eksami ära:D:D) Vene keele tunnis sai töö ajal sõbrale helistada:D Õps arvas, et ma laulan muusika järgi:P

 

 

Bullshit.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Käisin järeltööl sp et olin õige töö ajal võistlustelt.

Siis võtsin klassiõe töö mis oli 4-ja peale tehtud.

Panin jalge vahele. Pool tööd oli tehtud siis pidin vihiku lehte jalge vahel keerama, keerasin ära.Hakkasin uuesti vaatama ja õps ütles et tõuse ppüsti.

Võttis töö ära ja pani 1 :)


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Bullshit.

 

Vaata see kool kus mina käisin, see oli suht lebo kool ja õpsidel oli nkn minust julmalt savi...

See kui sina ei usu, siis see ei tähenda, et see tõsi poleks.


Life is what happens to you while youre busy making other plans.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Me kleepisime sõbraga A4 lehe lakke, mille peal olid vastused=) Iga töö aeg sai lakke vaadatud ja "mõteldud". Sai ka kodus vastused lindistada ja telefoniga pärast kuulata(tegin niimoodi bioloogia eksami ära:D:D) Vene keele tunnis sai töö ajal sõbrale helistada:D Õps arvas, et ma laulan muusika järgi:P

 

Mine aja oma sitta emale edasu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mine aja oma sitta emale edasu.

 

Me panime tunni aeg tina, mis sa arvad, et see spikerdamine on midagi erilist w...


Life is what happens to you while youre busy making other plans.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Käisin järeltööl sp et olin õige töö ajal võistlustelt.

Siis võtsin klassiõe töö mis oli 4-ja peale tehtud.

Panin jalge vahele. Pool tööd oli tehtud siis pidin vihiku lehte jalge vahel keerama, keerasin ära.Hakkasin uuesti vaatama ja õps ütles et tõuse ppüsti.

Võttis töö ära ja pani 1 :)

 

duude, kukkusin 10nendas välja täpselt samasuguse situatsiooni pärast :( keemia töö oli ainult ..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Teen oma puutetundliku teblaga pildid nt raamatust v midaiganes kohast kus see teatud teema kirjas on , pole siiani vahele jäänud ;D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Teen oma puutetundliku teblaga pildid nt raamatust v midaiganes kohast kus see teatud teema kirjas on , pole siiani vahele jäänud ;D

 

 

Oli see nii tähtis teadaanne?


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.