Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Spikerdamine

Soovitatud postitused

eitea ise ei spikerda saan enamasti kahed kt-d , võtan klassi parimatelt 1 ja teise rühma kt kirjutan kodus valmis ja siis lähen järelvastama kirjutan niisama mingi pooltundi puhast saasta paberile ja vahetan tööd ära ja 4-5tuleb:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis ajast coca pudeleid jms lubatakse koolis laua peal hoida? =/

 

Koolis võib olla joogipudel laual ja ka juua tunni ajal.

õpetaja eitohi keelata seda.Kui keelab siis on küll muna.

kui ütleb ei siis see on nagu piinamine nt : kurk kuivab nii ,et hakkab valutama:dead:

 

 

pmts ütlen õpale kui ütleb et eitohi siis ütlen : kus reegel on ?:D

aga mul seda ette eitule väga ,sest mul võib tarbida vedelikku koolis :D(mitte alkot):cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei tea pole eriti spikri mees , kuna nii palju vahelejääädud ja nüüd on spikerdamine lausa võimatu , õpetajad koguaeg kontrollivad jms .. :(


dhdbet.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

1)Telefon

2)Arvutiga

3)Sääre peale :$

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma teen siis niimoodi, et ostan Coca pudeli, rebin sildi ära ja lasen skännerisse.

siis töötlen selle pabeririba nii, et mul oleks seal k6ik vastused. Lasen uuesti pudelile ja korras;)

 

Lul, ütle nüüd et ise breinisid välja???

 

Utubes oli täpselt sama sisuga video..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lol..

Ise lasen iphounii koguaeg, eriti matemaatikas. Nii lolli kindel, et jube. Õpetajad on nii lollid, et arvavad, et mu iphone on kalkulaator :D Proovi eksamit sain isegi sellega tehtud.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kirjutan kõik ipod touchi. SIis kui nt mingi lota töö siis algusers panen kalkuga peale. Kui õps mööda käib panen notes ja sealt spikri peale. Ülihea moodus.


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Koolis võib olla joogipudel laual ja ka juua tunni ajal.

õpetaja eitohi keelata seda.Kui keelab siis on küll muna.

kui ütleb ei siis see on nagu piinamine nt : kurk kuivab nii ,et hakkab valutama:dead:

 

 

pmts ütlen õpale kui ütleb et eitohi siis ütlen : kus reegel on ?:D

aga mul seda ette eitule väga ,sest mul võib tarbida vedelikku koolis :D(mitte alkot):cool:

 

Päris kapp vend oled siis jh? Ma laseks püksi kui sind näeks.

 

Kasutan spikrit ainult vene keeles, bioloogias ja geograafias küsin tagaistuvalt sõbralt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma kasutan vene keeles kui õps pöörab pea mul õpik lahti ja spikerdan !!1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

pidevalt spikerdan matas , võin öelda ka hea mooduse:võtad põhivara vihiku, noh seal kus on kõik mata valemid ja näidised sees, paned õpiku, töövihiku ja ülesannete vihiku põhivara vihiku alla, aga põhivara vihiku murrad nii , et see mille peale töö tuleb, paned kõige peale ja selle peale nt pinali... ise olen nii teind enamus 8 klassi mata töödest , pole vaja õppidagi :D

ahjaa, enamvähem terve 6 klass spikerdasi ajaloo töösid , a mitte sellisel moel:D mulle ei istu ajalugu lihtsalt


bikeComponentsAll_BMX_Red_Racer_Tires1-resized200.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Meil mata õps ütles , et spikerdada võib aga vahele ei tohi jääda :D

 

muidu kunagi tegin ilgelt spikreid jne , aga sõber mu ees jäi vahele , õps kõndis mööda , ma jõudsin ära peita , aga nüüd kardan , et tuleb uuesti kontrollima ja enam ei spikerda


tyler_the_creator_signature_2_by_creepncrawl-d4181cy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Teema küll üsna vana, aga venekeeles spikrina kasutana pinginaabrit, ta on venelane(Heas mõtles mõtlen mida seda muidugi) Ja siis vahel ütleb mulle ette, vahel maksan migni 10 või 5 kr :D

Ja kui õpikud, tv on kaetud sellisest papist ümbrisega, siis on hea sinna peale kirjutada:D!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mm, vene keeles kasutan.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.