Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Spikerdamine

Soovitatud postitused

Kunagi ennem käis jutt , UV pakstakast .

Seda nägin mingi kuu aega tagasi viru tiimaris :).

Aga üks suht kaval nipp , kui sul on vanem printer.

Siis on vaja veel läbipaistvat kleeplinti .

 

Pm näeb asi välja nii .

Prindi spikker välja ja kohe kui prindid aseta kleeplint pirnditud texti peale .

võtta rahulikult umbes 5 seki pärast ära kleeplint ja voilaa .

text on ka kleeplindil aga vaadake , et kleeplind liiga hea pole , muidu tirib paberit kaasa veits :D.

Igatahes mina proovisin ja töötas panin selle kleeplindi riba pudeli peale .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

üliväiksel paberil :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ise kasutasin seda, eksamil (mata)

Muidu niisama kirjutan lehelt maha või vihikust :D

 

Irw, see eriti hea :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Spikerdan siis kui töö raske ning eriti aru ei saa sellest. Viimati spikerdasin geograafias. Kuid sain ikka 3 :torch:


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Irw, see eriti hea :D

Ma isiklikult arvan, et on lihtsam asi ära õppida, kui selline väike spikker teha, millele nagunii midagi ei mahu :D


126008908313369439.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma isiklikult arvan, et on lihtsam asi ära õppida, kui selline väike spikker teha, millele nagunii midagi ei mahu :D

 

Mnjaa aga põhimõte on hea :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

hmm,ise teen siukse meetodi järgi , mille peale ma ise tulin :)

mida vaja läheb?, hmm kaustikut või vihikut. NB kaustiku/vihiku paber peab olema libe,noh siuke teistsugusest materjalist.Teiseks läheb vaja hariliku pliiatsit. Nüüd lihtsalt kirjuta kogu jutt sinna vihiku kaane peale (harilikuga ikka) ja võimalikult tugevalt(mitte nii tugevalt,et augud sees) Kolmandaks, kuna koolis on suhteliselt hea valgus, siis õige nurga alt näed kogu teksti, selleks ei pea nüüd palju töö kohal keerutama , suht kergelt on näha :P õpetajad ei saa miiiiiite kui midagi aru, nad jahivad ikka neid kes kaani kergitavad.

 

aajah,, see vihik kus see tekst on kirjas, see pane töö alla. See on nii loomulik ,et töö alla pannakse mingi asi ,et parem kirjutada oleks :D

 

võite proovida =)


bart3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
hmm,ise teen siukse meetodi järgi , mille peale ma ise tulin :)

mida vaja läheb?, hmm kaustikut või vihikut. NB kaustiku/vihiku paber peab olema libe,noh siuke teistsugusest materjalist.Teiseks läheb vaja hariliku pliiatsit. Nüüd lihtsalt kirjuta kogu jutt sinna vihiku kaane peale (harilikuga ikka) ja võimalikult tugevalt(mitte nii tugevalt,et augud sees) Kolmandaks, kuna koolis on suhteliselt hea valgus, siis õige nurga alt näed kogu teksti, selleks ei pea nüüd palju töö kohal keerutama , suht kergelt on näha :P õpetajad ei saa miiiiiite kui midagi aru, nad jahivad ikka neid kes kaani kergitavad.

 

aajah,, see vihik kus see tekst on kirjas, see pane töö alla. See on nii loomulik ,et töö alla pannakse mingi asi ,et parem kirjutada oleks :D

 

võite proovida =)

Kasutan sama asja:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mulle meeldib spikker teha kirjasuurusega 5,5 :P, siis mahub väga palju peale :D.


126008908313369439.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kusjuures, eile, vene tunnis, kirjutasin spikri vihiku peale, et tööajal see raamatu alt vaikselt välja nihutada ja uurida seda. Kirjutasin ära, panin raamatu alla, kuna raamat on mingi suur ja paks, siis ei paista see vihik sealt kuidagi välja, ning isegi kui vihik sealt välja paistaks poleks midagi. Pöhimötteliselt, panin vihiku öpiku alla, spikrit ei olnud näha kuskil. Öps jagas tööd lehed kätte, seletas ka midagi. Sain 1. rea kirjutatud kui tuli öps ja töstis öpiku vihiku pealt ära,vaatas vihikut ning vöttis enda kätte selle pmst jah, sain busti, kuigi, ma ei tea kuidas ta teadis?! Ta ei näinud 10000000% et ma selle valmis kirjutasin, suht noku öps meil, aga noh, pole midagi teinud, pärast ainult pidin vihiku tagasi lunima vms


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
OLen ühekorra coca cola kile ära scannind ja siis uue teksti peale kirjutanud ja õps ei sa aru ja joomine pole keelatud

 

youtuubis olen ka sellist asja näinud.

 

ise muidu bios, looduses ja inimese õpetuses, seal küsin ns pinginaabrilt v6i küsin tagant rahvalt, noor õps selline, mulle meeldib =)

 

vene keeles vahel õps käin ringi vaatamas, et kas keegi spikerdab or not.

 

tavalliselt ma ei spikerda : )

 

olen hea laps .


untitled.JPG

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.