Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Müün: mille.

Soovitatud postitused

See c ka.. või kasutaja ei ole tema sõber, sest ta tahtsid minult osta mille, aga sai parema pakkumise Teememtilt.

Ma vaatan et mõni on kka eriline kõva vend siin, sõimab lõnguseks jne, vaadake millised te ise välja näete.

Manraynor - sa oled nagu eriti ära tõusnud, said tuntud likme märgi, ja nüü oled wannabe mode ?

MMi ei kasuta, scmmer 90% . Perse need MMid, 90% olnud mmidest on scamminud enam kui kindlalt. Mina olen teememt poolt, ja aravan, et see ei ole mitte üldse teie asi, kas tema kasutam mm või mitte.

 

kthxbye.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

nice double acc plox?

Tegid eile selle kasutaja?lolz see on lihtsalt hale..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mhm, ärge lubage tal nii bumpida. Loogiline, et scammib, lubage teemal lihtsalt unustusse vajuda.

 

Ta on liiga hale inimene, et midagi üldse temaga teha. Toetab ise ennast mingi 2 kasutajaga jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mis te vingute tema üle? On teil tõestusi, et ta scämmind kedagi siit? Kui ei, siis võiksite pigem vait olla ja mitte reostada tema teemat!

 

Ma alustasin millide müüki samamoodi nagu ka temagi..ei käinud ette ega ei kasutand kunagi ühtegi MM-i ja sain ilusti hakkama.


Watch your thoughts, for they become words. Choose your words, for they become actions. Understand your actions, for they become habits. Study your habits, for they will become your character. Develop your character, for it becomes your destiny.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis te vingute tema üle? On teil tõestusi, et ta scämmind kedagi siit? Kui ei, siis võiksite pigem vait olla ja mitte reostada tema teemat!

 

Ma alustasin millide müüki samamoodi nagu ka temagi..ei käinud ette ega ei kasutand kunagi ühtegi MM-i ja sain ilusti hakkama.

 

sul oli kena taust ka enne ikka, aga vaata tema tausta, vms, scammind paljusi jne

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

no ma lisasin teda msni ja ostsin ära. Kuid ma pole enam bh-s käind. ja ei teadnud ,et foodi korjata ei või ja siis tuleb aeg 160-180 sec tagasi. ja korjasin ja tulin ning jäin rahast ilma. tema süüdi polnud. kandsin ette 75 solli ja ootas 10 minti vähemalt kuni sai raha üle antud. lõpuks tuli välja ,et ta elab suht samas kandis kus mina ka. Üks asi on scämmida rsi pixleid. teine on päris raha:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

1) ment ei tee midagi kui sa pixleid rotti lased. Kuna mul sõber pöördunud ema ja isaga kuid öelnud ,et see on mängu raha ja selle äritsemine on niigi keelatud ja ei võetud avaldust vasta. Muide mitmele politseinikule ütles seda. Küsisin enda naabrilt järg kes sammuti politseinik ,et kas vastab tõele ja ta ütles ,et vastab küll.

Teiseks. Kui ta IRL raha rotti laseb. Siis saab juba politsei midagi teha. Sellepärast ta vb IRl raha ei varastagi. Aint laseb mille üle aga kui ostad talt siis ei lase üle IRL raha. See vahe ongi pixlitel ja päris rahal.. lased pixleid. Ment ei tee midagi. Legaalne äri. See ära keelatud tegelikult. Ja see mängu raha. Aga kui päris raha lased üle mis on eesti kroon siis saab teha. Ja sellist paska pole mõtet ajada ,et ment teeb siis ka kui miljoneid üle lased. Ma jube paljudelt politseinikutelt küsind ja kõik naeravad selle jutu peale.. Kuna enda tutvuses on palju kelle isa või sugulane on politseinik või mida iganes.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma polegi väitnud et politsei teeks midagi kui keegi rs mille üle laseb...pigem on vastupidi..nad ei viitsi ka siis midagi teha kui keegi irl raha üle laseb. nt ei kujuta eriti ette politseinikke uurimas kellegi 500 eegu vargust kui neil veel vaja otsida 50k maksev ärandatud auto.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mull pohhui kas scammer, millagil ostan vist, usaldan.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sorry for offtopic,loodan et saad millid müüdud.

ma polegi väitnud et politsei teeks midagi kui keegi rs mille üle laseb...pigem on vastupidi..nad ei viitsi ka siis midagi teha kui keegi irl raha üle laseb. nt ei kujuta eriti ette politseinikke uurimas kellegi 500 eegu vargust kui neil veel vaja otsida 50k maksev ärandatud auto.

Game over for Virtual Goods Theives

AMSTERDAM, Netherlands — A Dutch court has convicted two youths of theft for stealing virtual items in a computer game and sentenced them to community service. Only a handful of such cases have been heard in the world, and they have reached varying conclusions about the legal status of “virtual goods.”

 

The Leeuwarden District Court says the culprits, 15 and 14 years old, coerced a 13-year-old boy into transferring a “virtual amulet and a virtual mask” from the online adventure game RuneScape to their game accounts.

 

“These virtual goods are goods (under Dutch law), so this is theft,” the court said in a summary of its ruling. Identities of the minors were not released.

 

The 15-year-old was sentenced to 200 hours service, and the 14-year-old to 160 hours.


dumb2vp8.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ütlen nii, et piksleid ma olen üle lasknud ja lasen ka edaspidi, ent leidub kuskil keegi kellelt ma olen pärisraha üle lasknud? Ning tõesti, see lokkidega poiss on umbes 12 aastane vist? Kas Sa tõesti arvad, et see olen minna, Assu?

Assu ja kerge meeldetuletus sulle. Ma saan iga kell Su accile bani sebida või seda tühjendada kui Sa midagi selga jätad. Sinu asemel ma siin sõna ei võtaks, lapskangelane.

 

Sellepeale ütleks, miks sa siis postitad enda nime all, "foorumikasutajate piltide" teemasse kellegi teise pildi lol? :h: Noojah. Ausaltöeldes mind vähe kotib mida sina saad teha või ei saa. Ma olen oma arvamuse öelnud.

 

Aa ja teememt seda ka, et ausaltöeldes oli mul pndst aasta tagasi teine arvamus.


manchesterunited4.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sellepeale ütleks, miks sa siis postitad enda nime all, "foorumikasutajate piltide" teemasse kellegi teise pildi lol? :h: Noojah. Ausaltöeldes mind vähe kotib mida sina saad teha või ei saa. Ma olen oma arvamuse öelnud.

 

Aa ja teememt seda ka, et ausaltöeldes oli mul pndst aasta tagasi teine arvamus.

 

Assu, palun pane enda suu kinni, kui sa tõesti ei tea mitte midagi. Teememt oli müümas enda acci 2600.- Seda lugedes olin isegi mina seda kohe ostmas. Samas oli üks isik talle viimasel hetkel mingi 4000.- pakkunud ja ta oli temale müümas. See pani ta ka mõtlema ning kalkuleerima. Arvutas välja, mis summa saaks mille müües jne. Sai aru, et millid eraldi müües oleks kasulikum ja seega jäigi kogu muu asi soiku. Seega kui te ei ole temalt mitte midagi ostnud/saanud pange enda suu kinni.

 

 

 

Samas võin ma usaldada teda nii palju, et ma teeksin teema millide müümisel ning alla paneksin tema msn. Ja ma arvan, et mulle oleks päris mõni isik ette andmas (va. Assu, kes on paras kusekott).

 

 

Pikk jutt, sitt jutt. Aga jah edu müümisel.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.