Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Manraynor , cmxz1 & Marek62 AS

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas

Kõik tellimused enne homset on ootel kuna meil on ikka suur tellimus käsil.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Meie MSNid on esimesel postil , räägib seal ja saab arutada


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

dt,mm,mith gloves, climb boots + sub quest , maha võtta priest in peril ja the restless ghost.

 

palju hind tuleks, öelge lihtsalt hind, ei pea selle jaoks msni lisama :)


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

üle 500.- KINDLALT KUI ISEGI SUBQUESTID EI OLE TEHTUD


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tsiteerin sind " Aga meie oleme foorumi usaldusväärsemad inimesed! "

See lause ajas küll naerma, kus otsast te usaldusväärsemad olete ? Väike usaldus sul on, cmxz1ist samuti.

Ma ei väida et te pole usaldusväärsed aga kirjutage oma lause ümber, see on tõesti mage.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tsiteerin sind " Aga meie oleme foorumi usaldusväärsemad inimesed! "

See lause ajas küll naerma, kus otsast te usaldusväärsemad olete ? Väike usaldus sul on, cmxz1ist samuti.

Ma ei väida et te pole usaldusväärsed aga kirjutage oma lause ümber, see on tõesti mage.

 

yep, näiteks mina n2gin seda cmrxi voi mis iganes ta on essat korda selles teemas :D

 

Ise pidin tegema diili aga j2i katki kuna hind liiga suur mida tahavad.

 

edu !:kiss:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
yep, näiteks mina n2gin seda cmrxi voi mis iganes ta on essat korda selles teemas :D

 

Ise pidin tegema diili aga j2i katki kuna hind liiga suur mida tahavad.

 

edu !:kiss:

 

teemat pidi manraynor arendama, aga ta ei saanud vahepeal bumpida siis ma ise


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kysimus siis selline et , kummad m6tekamad , fire cape tegemisel kas arrowid,boldid,rackid..? ja millised neist , ning mis on nende hinnad ?, vaese mehe gear muidu..:D , ning teine kysimus , palju pean ostma ,super restoresi ja sara brewse , ja nende hinnad ?:) Oleksin v2ga t2nulik kui vastaksite , mitte ei hakka s6imama , et vaata hindasi rsist... :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Kiirteade! Isiklikudel põhjustel ei ole mina kättesaadav järgmised paar või rohkem päeva. Kõik mitte fire cape asjade suhtes kontakteeruge cmxz1!

 

KÕIK KES ON MINULT MIDAGI TELLINUD AJAVAHEMIKUL VÕI LUBANUD ET SIIS SAAN TEHA, MA VABANDAN JA KOHE KUI OLEN TAGASI SIIS TEEN ÄRA!

 

Tsiteerin sind " Aga meie oleme foorumi usaldusväärsemad inimesed! "

See lause ajas küll naerma, kus otsast te usaldusväärsemad olete ? Väike usaldus sul on, cmxz1ist samuti.

Ma ei väida et te pole usaldusväärsed aga kirjutage oma lause ümber, see on tõesti mage.

 

Siin foorumis on VÄGA PALJU KASUTAJAID , ning need kes on foorumis olnud normaalne/usaldusväärne/tuntud on VÕIBOLLA mingi 30-40 kokku , võrreldes kõikide kasutajatega ning ma panin et ühed USALDUSVÄÄRSEMAD

 

kysimus siis selline et , kummad m6tekamad , fire cape tegemisel kas arrowid,boldid,rackid..? ja millised neist , ning mis on nende hinnad ?, vaese mehe gear muidu..:D , ning teine kysimus , palju pean ostma ,super restoresi ja sara brewse , ja nende hinnad ?:) Oleksin v2ga t2nulik kui vastaksite , mitte ei hakka s6imama , et vaata hindasi rsist... :)

 

http://www.vahvel.net/showthread.php?t=25150

Ning nagu lugesin , siis 1 sara brew asemel pange PURPLE SWEETS! Mingi 400!


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
yep, näiteks mina n2gin seda cmrxi voi mis iganes ta on essat korda selles teemas :D

 

Ise pidin tegema diili aga j2i katki kuna hind liiga suur mida tahavad.

 

edu !:kiss:

 

Usaldusväärsus ja kiirus kaaluvad hinna üle minu arust.

 

Ja Myss, ära ole kade.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Stan saab aru hinna põhimõttest, meil on sellepärast kallid hinnad et oleme usaldusväärsed ja kiired.

Ma ei usaldaks kunagi oma kasutajat treenima algajale foorumis ükskõikk kas at teeb tasuta või mitte

 

 

Kui palju maksavad purple sweets ? Ja 400 oleks neid vaja ?

 

Vaata GEst

 

 

 

Homme hommikul saan tegema hakata, kes mind msnis kätte ei saa pmige foorumisse ja jätkuvalt soovime raha ette või suuremate summade puhul on ka pool ette varjant


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tsiteerin sind " Aga meie oleme foorumi usaldusväärsemad inimesed! "

See lause ajas küll naerma, kus otsast te usaldusväärsemad olete ? Väike usaldus sul on, cmxz1ist samuti.

Ma ei väida et te pole usaldusväärsed aga kirjutage oma lause ümber, see on tõesti mage.

 

Nojah mul tekkis sama tunne, et ei tea mingid jumalad olete siin w?

Aga hea äri sesmõttes kasutage võimalust lapsed, kui teil raha on anda neile onudele.

 

 

Jätkuvalt, kes tahab fire keepi vaatake siia teemasse.. http://www.vahvel.net/showthread.php?t=30127 KUNI 15. NOVEMBER ON SOODUSHINNAD !!


manchesterunited4.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nojah mul tekkis sama tunne, et ei tea mingid jumalad olete siin w?

Aga hea äri sesmõttes kasutage võimalust lapsed, kui teil raha on anda neile onudele.

 

 

Jätkuvalt, kes tahab fire keepi vaatake siia teemasse.. http://www.vahvel.net/showthread.php?t=30127 KUNI 15. NOVEMBER ON SOODUSHINNAD !!

 

Usalsudväärsemad see on keskvõrre, kui oleks ülivõrre siis võiksite meid nagu jumalaid kohelda(H)

 

torsot teete steami eest , peal cs 1.6 eest ?

 

kahjuks ei mängi csi


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

olex shitax tellida....tellin järgmine kuu ehk siis peale vana aasta õhtut!või detsembri algul olex 3,4 questi see 100.- rune defendereid mitu teete 50.- eest? siis 150.- kokku siis olex vaja void full 350.-

ja siis torsot see ka mingi 150 siis 500.- ja veel firecape see ka mingi 150 nii et 650.- hetkel pole nii palju nutsu:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
olex shitax tellida....tellin järgmine kuu ehk siis peale vana aasta õhtut!või detsembri algul olex 3,4 questi see 100.- rune defendereid mitu teete 50.- eest? siis 150.- kokku siis olex vaja void full 350.-

ja siis torsot see ka mingi 150 siis 500.- ja veel firecape see ka mingi 150 nii et 650.- hetkel pole nii palju nutsu:D

 

ok, addi siis manraynori ja mind msni


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.