Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

SUURIMAD õnnetused

Soovitatud postitused

Afff kui valusad vennad endal pole niihulle asju juhtunud. Õnneks

Aga ükskord kui sõitsin rattaga mingid liikuvad kivid olid ratas käis käbla ise ka ning täpselt põlvega kukkusin kahe kivi otsa kivi oli 1cm pikkune niiet pärast jäi 1 cm haav põlve siis ja õmblema ei saanud minna kuna olin kaugel õmblemisosakond vms oli liiga kaugel niiet ei saanud arm siiamaani alles .

Aa ja siis ükskord kui jooksin toas siis täiestjõust lõin väikse varba vastu tumbat niiet varvas oli cm jagu teistest kaugemal ega midagi ullu ei juhtunud ainult mõra aga jah liikuda paar päeva ei saanud.

Aa tuli veel meelde, et kui ma väike olin ca 3 aastane siis mu vend ütles võta triikraud ja pane käepeale ma olingi nii loll ja panin arvake edasi mis juhtus kui ma olin 3 aastane?

Ise ei mäleta seda aga asi paranes ära alles mingi 3 aasta jooksul ja terve käsi seda armi täis väga vastik aga noh oma viga, seda ma natukene mäletan kui ma selle peale panin muud ei mäleta nagu oleks joonud selline mällar :D


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Yhikas oli niisugune stoori, et yks viis ilma luba kysimata mu sylearvuti minema..

Tuli ilma selleta tagasi, sain syleka tagasi, siis hakkas seda k2ppima ja l6hkuma.

Istusin ise tooli peal, parema k2ega littakas talle, hammas kukkus tal juurega v2lja, endal oli ikka rive yks 2xCM pikk haav :S p2rast istusin n2dal aega p6letikus, sellep2rast et ta oma hambaid ei pestnud.

 

Mingi 16 aastaselt ronisin puu otsa, oli vist TAMM, kukkusin millegi p2rast sealt alla,

t2pselt nende kyynarnukkide peale, yhelt k2elt oli t2itsa kont v2ljas... muidugi ise kaotasin teadvuse.

 

Yks asi oli naljakas, k6nnin rahulikult poodi, siis vaatan et yks hyppab umbes

1.5m k6rguse r6dult alla, vend hyppas alla ja hakkas hoigama :D l2ksin sinna, kysisiin, et mis juhtus, murdis jala :D:D see oli naljakas.

 

Olen kiviga silma saanud, hea et silm veel alles.

Siis oli mul tongi pyss, mis tegi tugevat pauku, hoidsin seda k6rva juures, keegi ehmatas mu 2ra, vajutasin kogematta p22stikule ja p6maki, peaaegu kurt, nyydseks on v2hemalt k6ik taastunud.

 

Paar luu murdu olen ka saanud, aga seda ma t2htsaks ei pea :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

üritasin ilget jutti teha võtsin täis kiiruse sisse ja siis läksid pidurid segamini ja kohe viskas üle peaga vastu maad libisesin veel asvaldi peal edasi ja ni ei julenid pool suve õüe minna seset pool nägu oli ilgelt kärnas ja muidu käisin õmblemas ka lõuga õmmeldi ja ei saa kakelda ka kui vastu lõuga saan olen kohe KO!

 

ahaa tuli veel üks meelde 1 klassis läksime mingi kooli kivi otsa see mingi 2m pikk siis ühte poisil ei lasknud tulla ta üritas ronida ja ma lükkasin ta käega tagasi ja vaat kus lolli võttis mult käest kinni ja tõmbas nii et ma 2m pea ees vasti mmad lendasin ja siis silme eest must ärkasin üles alles kiirabiautos ja siis oli selline mällar kui isa mind koju viis oli 10 000 küsimust mul, ei mäletanud midagi ja kodu magasin peale seda mingi 3 tundi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ukskord panin põllu teel (soppane ja traktori jälgedes) rolleriga 80km/h (Yamaha aerox100)

Nii Panin haledalt urna ja ainuykene asi mida ma mäletan oli see et ma just vaatasin spidokat Ja siis sõbrad rääkisid et kui Ma korra kuuritaha jõudsin siis käis ränk pauk ära ja siis ma libisesin mingi 18meetrit ja nad kistusid mind sõiduteelt ära siis oli nii et järgmine asi mida ma mäletan on see et ma tulin koolist koju ja järgmine peav mind kõik õpetajad kiitsid et ma ei rääkidnud tunnis ühtegi sõna:D olin joonistanud autosid:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kõige Hullem Oli Siis Kui Rollerit Kraavist Välja Lükkasik Ja Kaas Läks Peale, Libisesin U 6-8 Meetrit Mööda Kruusateed Põlvedega...Kõige Naljakam Oli Kui Jooksin Vasut Plikade Riietusruumi Raud Ukse Äärt, Täpselt Otsaees Vertikaalne 4cm Arm...Siis Veel Käsi Läbi Klaasi, Arm Mööda Vasaku käe Rannet...Kõige Suurem Arm On Vasaku Käe Ülemisel Pitsepsil Tõmbasin Suppi 2 Aastaselt Pliidi Pealt Kaela 8cm pikk ja 2cm paks...Siis Veel Kruvi Põlve, Hyppasin Vastu Tugitooli Äärt, 3cm Arm Põlvel...Neid On Nii Palju, Et Loen Präegu Ainult Hullemad...Viimati Panin 125ccm PitBikega Matsu Jalg 6 Nädalat Kipsis...Siis Oli Veel Kõhre/Luu Kasvaja Kh 6-7 Cm Arm Vasaku Jala Abaluul...Kõige Hullemad Matsud On Ikka Rattaga või PitBikega, MOTOCROSS RULZZ.......Siis Veel Rattaga Auto Alla, Põlves Oli Kauss Pealt Sodi...KokkuVõttes Mingi 8 Korda Õmmeldud Ja 4 Kurda Kips...BlackOut On Kh Mittu Korda Olnud...


1810_b7249e.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.