Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

SUURIMAD õnnetused

Soovitatud postitused

125 cc roller, sai 80km/h kruusa tee peal vajusin rööpasse ja BOOOOOOM, Õmbluseid oli vist mingi 18 kokku.. Valus oli, ärge järgi proovige.

 

Väga tore :) Endal on vast olnud see kui mingi koer mind hammustas täiega jalast , mingi paar õmblust tehti jalga :S Aia...Väga halvad mälestused.:(


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mul ühtegi luumurdu pole olnud aga lihvisin endale jalga mõnusa augu

jalkat mängides kukkusin käe peale ja käeluus mõra

mingi tont uisutas mulle jalaga näkku niiet 4 tundi jooksis ninast verd (ei õmmelnud)

ja rula ja lumelauaga olen ikka väga mõnusaid sinikaid slidedes saanud

jooksin mingi rohu sees ja järsku vaatan et jalast jookseb verd olin mingi suht suure kivi jalga jooksnud xD


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Feelingless

Ma olen ka kiviga vastu pead saanud, koolis vahetunni ajal, mingi segadus oli, mul polnud valus aga miski sundis mind pikali minema.. Kooliarst ütles, et väga napilt läks..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma kuskil 4 aastasena lendasin kuskil 1,5 või 1,7m kõrguselt müürilt nägu ees mööda telliseid, millel olid nurgad püsti ja kui olin 6 aastane siis mingi suur lambakoer ründas mind ja tõmbas peaaegu käe ribadeks nüüd käel eluaegne arm....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ise olen mäest alla kukkunud nii , et hing jäi nataks ajaks kinni.

siis on 1 korra jalalüü.

ükskord kui ujumas käisin siis tegin põlvele suure paari cm haava nüüd eluaegne arm.

ükspäev läksin linna rattaga ja järsku sõidan 1 sarvega vastu puud ja ülepea pikkali maha.

päris mark oli olla kõik vaadasid. verd kah jooksin ja palju haavu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kolmesena kukkus kuum triikraud käe peale siis kohe haigla ja parema põlvepealt nahtuke nahka maja ja käe peale aga jah ükskord pääesesin õmblusest plaastritega kuna täie auruga vastu tervat lauda panin mingit suuremat vist pole olnud


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sõbraga noh mölisesime vennaga (eelmine suvi) Siis oli plaan et löön vennale rusikaga vasta hambaid jooksen toast välja ja sõber paneks ukse lukku ja jookseme ära.

Noh läksin aga vennal oli see aeg sitt tuju-.-

Lõin hakkasin eest ära jooksma sõber üritas ust lukku panna vend jooksis ukse eest ära siis täiega runnin eest minna ja järsku käis laks sain jalaga selga.

Kuradi mõnus tunne oli:D Pikali maas 30 minti:D

ja enam ei löö kunagi talle vasta hambaid:D

Sõber pani kodu poole jooksu kui vend tuppa tagasi läks sest ta hoidis ust kinni:D

Hea lause "kuradi mõnus tunne oli :D" irwwww. päris mõnus võis olla jah..

 

 

Ta võib õhuka kuuli mõelda...

 

ma lasin ühele üks kord väiksesse varbasse, sihtisin tossu talda aga läks läbi ja varbasse luu mõrasse...vend oli nädal aega haiglas...kui küsis mis juhtus, siis vastasin, et pingutasinvedru ning kuul oli sees ja PÕMM:D :D :D

 

irw. :D:D tõesti päris irwwww ^.^

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

5 aastat tagasi oli mul purk kus sees oli 2 vesilikuid meenutan nata (triitonid)

jooksin sellega tydruku järgi kukkusin ja sain paremale käele sik-sak haava lõikasin närvi pooleks et ei saand liigutada sõrmega ning ei tundnud valu panin pliidi peale ,kui tehti operatsioon valmis siis alles kasvas sõrmele suur punn põhjuseks oligi et panin pliidi peale.:D

selline valus õnnetus


Lahkun foorumist põhjustel sest vanaema haige ning too haiglas.

Varsti tulen tagasi oodake mind kõik!:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Viimasel ajal pole midagi olnud aga umbes kolmandas klassis

mängisime koolis matsu onja,

Siis jooksin elu eest klassis ringi, hakkasin kapist mööduma ja järsku

KÕMMMM.

Vaatan taha terve kapp verd täis.

Siis vaatan enda jalga ja mis üllatus.

Ma olin võtme enda jalga kinni jooksnud( Võti murdus kapi ukse küljest ja tuli läbi teksade)

Võti oli nii sügavalt sees et ära võeti alles kiirabis.

Hullem arm prääga järel.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Viimasel ajal pole midagi olnud aga umbes kolmandas klassis

mängisime koolis matsu onja,

Siis jooksin elu eest klassis ringi, hakkasin kapist mööduma ja järsku

KÕMMMM.

Vaatan taha terve kapp verd täis.

Siis vaatan enda jalga ja mis üllatus.

Ma olin võtme enda jalga kinni jooksnud( Võti murdus kapi ukse küljest ja tuli läbi teksade)

Võti oli nii sügavalt sees et ära võeti alles kiirabis.

Hullem arm prääga järel.

 

 

Mis mäng on mats?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.