Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

SUURIMAD õnnetused

Soovitatud postitused

Tohhuijaa juhtunud neid..

nimetan kolm hullemat.

 

8 aastasena kukkusin peaga vastu kiviblokke pea lõhki.

13 aastasena jäin auto alla.. (õnneks väikse hoo pealt)

14 aastasena parkuuri tehes kukkusin cat walki tehes randme juurest luu katki.


image.php?type=sigpic&userid=1212&dateline=1175091216

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

rulaga kukkusin endal põlve karki nii et luu oli pealt näha :P

2 korda olen õmblemas käinud:D


 

 

EESTI KEEL LONGAB :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mismoodi sa selle veel said ??:confused:

 

Ta võib õhuka kuuli mõelda...

 

ma lasin ühele üks kord väiksesse varbasse, sihtisin tossu talda aga läks läbi ja varbasse luu mõrasse...vend oli nädal aega haiglas...kui küsis mis juhtus, siis vastasin, et pingutasinvedru ning kuul oli sees ja PÕMM:D :D :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma arvan siis kui stuntidega ( trikirulluisud ) hüppasin 10 astmelisest trepist alla 180 kraadi .. kukkusin maandumisel seljaga vastu maad.. ja hing oli natuke aega kinni.

 

Rohkem nagu midagi erilist polegi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ta võib õhuka kuuli mõelda...

 

ma lasin ühele üks kord väiksesse varbasse, sihtisin tossu talda aga läks läbi ja varbasse luu mõrasse...vend oli nädal aega haiglas...kui küsis mis juhtus, siis vastasin, et pingutasinvedru ning kuul oli sees ja PÕMM:D :D :D

 

Olen saanud õhuka kuuliga kah aga se ei tee midagi jätab ainult sinika...


EI PÄÄSE MSN-I

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sõitsin rolleriga mööda peateed , eesti energia auto keeras kõrvalt ette.Eks ma olin ka ähmi täis ja midagi teha ei oskanud, keerasin siis nii tee äärde kui võimalik, kuid seal olid sügavad augud. Roller läks käest ära ja libisesin ~30m asfaldi peal.Pe*rse peale jäi üks arm , põlvede peal 2. Kukkusin suht õnnelikult.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eelmine aasta Karliga j6ime 2 peale aramise 2ra noh kui joodud vaja hakata sitta tegema:Dhakkas pihta n2gime parmu 2 kotti olid k22s jooksin elu eest j2rgi pauhti kukkusisn p6lved asfaltile l6hki..siis edasi pysti! t2ie rauaga j2rgi rabasin koti parmult pauhti peaga vastu betoon valgustit....mingi 5 tunni p2rast 2rkasin ylesse peas julm juhk ja verd voolas sitaks...karlist ei tea keegi midagi 3 p22va ei n2htud ei kuuldud...ja see ka veel yks asi karliga:dkarl nimelt mu sugulane ja maa koht meil koerus(oma maja)oli suguv6saga seal siis hakkasime linde maha laska hyppan puuriida tagant v2lja pauhti tropp lasi mulle kuuli paremasse 6lga sjuke **** valus oli..p2rast kahvliga sain kuuli k2tte v2ga sugavale ei l2ind.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Feelingless

Kelguga hüpekast, maandumisal pöial jäi kelgu alla, mõra tuli sisse, luumurd päris ei olnud aga nädalaks kipsi ikkagi. Aa siis veel olen jalaga täie jõuga munadesse saanud ja rusikaga 3x näkku (mitte järjest nagu)..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Olen saanud õhuka kuuliga kah aga se ei tee midagi jätab ainult sinika...

 

Sinikas:D :D :D

 

Siis see oli pingutamatta, me lasime silikaat kividesse, ja kuulid lendasid sisse, kuulid pole need tina plönnid, vaid ümmargused proffi omad...

 

250.-EEK karp 75.tk

 

olen jalaga näkku saanud ja veel kuuma pliidiraua peale astunud:D ja siis veel olen kipsinoaga mingi 2cm haava endale kintsu peale tõmmanud(seda pole õmmeldud)

 

Jalaga näkku saand, see pole õnnetus juu...Sa oled ise põhjusdand selle...:D :D :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Õnnetus see küll ei olnud aga puhas õnn pigem

Kukusin 2. korruselt selgees alla aga kiskus saltosse ja maandusin jalgadele

Aga õnnetusi on juhtunud niipalju et olen rattaga mingi 20korda vähemalt ülepea käinud ja alati igast korrast mingi väikene arm

Ninaluu on puruks olnud ja muud ei olegi eriti sellised pisemad asjad ainult nagu sääsehammustused ja need:D:D:D:D:D:D:D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
pole elu sees ühtegi õmblust vaja teha olnud , ega ühtegi luumurdu pole ka olnud :D nats segane tekst ;) ja ... ma ei ole nolifer , kes kogu aeg arvutis vahib , hommikuti olen arvutis

 

ega inimesed siin arvuti taga ei kuku jne ...

pigem oled sina ;)

sõrme luu vms ...

siis huulest tuli tükk ära - õmmeldi

peaga vastu raudteed - õmmeldi

käsi jakust väljas - tõmmati tagasi ;)

pluss veel palju verises olekus lõppenud värke :D


Msn: [email:35lgsqwf]rs2rahamees@hotmail.com[/email:35lgsqwf]

 

Huizel.png

Huizel.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kui olin väike kukkusin plekämbrisse ja ja ( moka , suu . huuled ) kuidas nimetada kukkusin küljest ära ag noh väike õmblus sinna tänna ja uuesti ees :)


[sIGPIC][/sIGPIC]Müün kasutajat vaatahttp://www.vahvel.net/showthread.php?t=26927

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sõrmed jäid 4.ndas klassis tööõpetuse tunnis hõõvli vahele. Armid on ja jäävad. ( Nimeti näpuots kõver, järgnevalt kolmel sõrmel väga välja paistvad liha puudused e. künklikud augud vms)

Pilti tegema ei hakka..

 

Väiksemaid nimetama ei hakka - luumurrud, õmblused näol.

 

Und. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.