Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Tulnukad ja UFO'd

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas
Võimalik täiesti ju!

Täiesti muhe oleks, kui leiduks teine analoogne planeet nagu on maa.

Täpselt sarnased eluvormid jne.

 

owl-orly.jpg

 

Ma ei tea, kas nüüd sellised sarnased, kuid see on ka võimalik. :D Siga lahe oleks ju tegelt. :D Saaks uusi tuttavaid. :D

 

Aga see 14 oktoobri värk. Mul on sama suhtumine, nagu siin ühel postitajal, kes kirjutas 1-2 lehte tagasi, et see ei vähendanud usku. Mina ka isiklikult midagi ei näinud. 1 objekt oli küll, millel oli roheline ja punane tuli küljes ja vilkusid, aga see lennuk ilmselt vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
owl-orly.jpg

 

Ma ei tea, kas nüüd sellised sarnased, kuid see on ka võimalik. :D Siga lahe oleks ju tegelt. :D Saaks uusi tuttavaid. :D

 

Aga see 14 oktoobri värk. Mul on sama suhtumine, nagu siin ühel postitajal, kes kirjutas 1-2 lehte tagasi, et see ei vähendanud usku. Mina ka isiklikult midagi ei näinud. 1 objekt oli küll, millel oli roheline ja punane tuli küljes ja vilkusid, aga see lennuk ilmselt vms.

 

Räägi, mis teema 14 oktoobriga oli? :ninja:


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Tsiteerin:

 

 

 

Ja teie, tibukesed, mõtlete, miks te kunagi tõestusmaterjali pole näinud. Arvate tõesti, et USA valitsus jagaks selle kohta infot või? Pool inimkonda ei saaks vist magada, kui nad pilte ja selliseid asju näeks..

 

Pole vaja midagi tõestada. Loogish, et nad on olemas.

 

Ja need, kes käivad siin tulnukatega õlli joomas ja mööda baare, siis neile hakkan warne keerama..

 

 

Suhteliselt samal arvamusel olen.

Ja ma ei imesta kui kuskil Area 51 maa-aluses kambris võib lämmastikukapslis vedeleda Tulnuka keha...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Suhteliselt samal arvamusel olen.

Ja ma ei imesta kui kuskil Area 51 maa-aluses kambris võib lämmastikukapslis vedeleda Tulnuka keha...

 

Mjaa...

Area 51 pidavat eksisteerimagi ju vms? Aga neid ruume vist ei kasutata enam seal all?


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mjaa...

Area 51 pidavat eksisteerimagi ju vms? Aga neid ruume vist ei kasutata enam seal all?

 

Area 51 on minuarust yldse mingi "filmi väljamõeldis".

 

Area 51 oli täitsa algul minu arust kasutusel salajaste relvade tegemiseks, bioloogilised/tuuma relvad, ioon kahurid etc.

 

Ma ei usu yldse, et seda kunagi mingi "võõraste" uurimiskeskusena kasutati.


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Area 51 on minuarust yldse mingi "filmi väljamõeldis".

 

Area 51 oli täitsa algul minu arust kasutusel salajaste relvade tegemiseks, bioloogilised/tuuma relvad, ioon kahurid etc.

 

Ma ei usu yldse, et seda kunagi mingi "võõraste" uurimiskeskusena kasutati.

 

Seda arvad sina, aga tõenäoliselt ükski meist siit eriti sellele infole lähemale ei pääse enda elu jooksul. Lepime sellega. :music:


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tsiteerin:

 

 

 

Ja teie, tibukesed, mõtlete, miks te kunagi tõestusmaterjali pole näinud. Arvate tõesti, et USA valitsus jagaks selle kohta infot või? Pool inimkonda ei saaks vist magada, kui nad pilte ja selliseid asju näeks..

 

Pole vaja midagi tõestada. Loogish, et nad on olemas.

 

Ja need, kes käivad siin tulnukatega õlli joomas ja mööda baare, siis neile hakkan warne keerama..

Kust see tsitaat pärineb muidu?

 

Area 51 kohta võib netist päris palju leida, aga palju on igasugu kuulujutte, sest väga vähesed teavad, mis seal on. Ma pigem ka arvan, et see koht on peamiselt lihtsalt uue sõjatehnika katsetamiseks, aga ma arvan, et seal on kindlasti ka selliseid asju, mida tavainimene kunagi ei näe:ninja:

 

Selle ala kohta on saade ka, mis youtubes üleval on:

 

http://www.youtube.com/watch?v=dGOopaxooWs

 

Kokku siis 5 videot, mis kõik on ühe ja sama saate omad:)


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
"Ilmselt ta jube kiiresti lendas, sest silmadega ma seda ei näinud," tunnistab ta. Objekt on alt tume ja pealt hele – täpselt nagu päike peegeldusega teeb

 

Kuidas ta teab, et see pealt hele on, kui ta seda oma silmaga ei näinud, pildil pole küll aru saada, et päike selle pealt heledamaks teeb. Suht FAIL

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lugesin ka Õhtulehest selle Virtsu asja kohta. Nojah, mõnes mõttes kahju, et tänapäeval on programmid, millega igaüks võib sellise pildi valmis teha. Ilmselt teab ainult pildi autor, kas see on arvutis tehtud fake või mitte...


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

lol ufod in your ass :D

ei teagi mida uskuda:d


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
fakeda jumala lihtne ju

 

 

Päris usutav kvaliteet. :P


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ei usu neid,


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.