Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Tulnukad ja UFO'd

Soovitatud postitused

VIP

Ma näen unes Silverit ja alati mõtlen, et kas ta on ufo või päris


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Paar aastat tagasi ärkasin lampi öösel üles, ja vaatasin aknast välja ,et jube valge oli kuigi oli öö ja nägin seal suur risti:D Samat värvi nagu kuu aga rist nagu surnuaedades on.

Ise arvan ,et mingit taldrikuga sõitjad on siiski olemas, egas niisama poleks keegi sellist iba ajama hakkanud.

 

Edit: Ka Eestis oli eelmine talv mingi järve peale tekinud augud, aukute juures oli ka mingi imelik aine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ise ei usu, hakkan siis uskuma kui näen :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu arust on see nii iseenesest mõistetav, et on teisi eluvorme olemas. Suht võimatu mitte uskuda. Kui inimesed usuvad jumalat, siis miks mitte ufosid lol :D Ufo sightningutest on rohkem vidde kui jumala omadest...Eriti põnev on see 2012 teema ka :D Ma mäletan seda 18oktoobri värki, polnud siin foorumis liige veel, kuid sain kusagilt teada, ning olin ühes välismaa ufo foorumis kui see kõik toimus. Vaatasin isa binoklitest taevast koguaeg. Kui midagi nägin kohe vaatasin binoklitega. Midagi erilist ei näinud kahjuks, kuid see ei vähenda mu usku sellesse, et nad eksisteerivad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Selle kohta on nii palju teemasid internetis. Kuid uudistest pole ma kordagi midagi UFOdest kuulnud. Niiet ametlikku ja kinnitatud tõestust UFOde olemasolu kohta pole olemas. Endal pole mingeid kokkupuuteid UFOdega, pole näinud ega kuulnud. Koolis oleme klassivendadega küll vahest rääkinud et oh planeet Nibiru tuleb aastal 2012 ja mis siis saab. Põnev on rääkida taolistest asjadest, aga enamus on siiski meie kujutlusvõime vili, minu arust. Ei usu kui pole näinud, täpselt nagu Raiko paar postitust tagasi ütles.


M2e_Sig.png

Wat

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Selle kohta on nii palju teemasid internetis. Kuid uudistest pole ma kordagi midagi UFOdest kuulnud. Niiet ametlikku ja kinnitatud tõestust UFOde olemasolu kohta pole olemas. Endal pole mingeid kokkupuuteid UFOdega, pole näinud ega kuulnud. Koolis oleme klassivendadega küll vahest rääkinud et oh planeet Nibiru tuleb aastal 2012 ja mis siis saab. Põnev on rääkida taolistest asjadest, aga enamus on siiski meie kujutlusvõime vili, minu arust. Ei usu kui pole näinud, täpselt nagu Raiko paar postitust tagasi ütles.
Uudistes aeg-ajalt on küll. Ma vaatan neid harva, kuid olen siiski mitu korda kuskil reporteris jms saadetes näinud. Osadel videod ka UFO-dest seal, umbes sellised nagu internetist leiab. Netis on muidugi rohkem tõestusmaterjali. Vahel on ajalehes ka;/

msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ise olen ühe korra näinud, kannu juures, sõpradega nägime mingid ringi .... koosnem mingitest lampidest, nagu olid täpid mis tekitasid ringi .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise olen leppinud tõsiasjaga, et keegi "kuskil" seal ikka on.

Ega me ei saa olla yksida :D

 

Ise olen näinud mingi värvilist asja taevas, suht kiirelt liikus ja mitte väga kõrgel. Täpselt sel hetkel nägin kui teised olid eemal. See oli talvel, suht natuke aega tagasi ikka nyyd.

 

Ise selliseid värke ei taha uskuda, aga no, muidugi kes see loll viitsib heina põllule teha mingeid kilomeetriseid "viljaringe". Peab ikka olema hea tahtmine ja ain mõistus kyll.


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ise olen leppinud tõsiasjaga, et keegi "kuskil" seal ikka on.

Ega me ei saa olla yksida :D

 

Ise olen näinud mingi värvilist asja taevas, suht kiirelt liikus ja mitte väga kõrgel. Täpselt sel hetkel nägin kui teised olid eemal. See oli talvel, suht natuke aega tagasi ikka nyyd.

 

Ise selliseid värke ei taha uskuda, aga no, muidugi kes see loll viitsib heina põllule teha mingeid kilomeetriseid "viljaringe". Peab ikka olema hea tahtmine ja ain mõistus kyll.

 

Ma googlest nägin kunagi õpetust. ;) Isegi nende tegijate community leidsin kunagi.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma googlest nägin kunagi õpetust. Isegi nende tegijate community leidsin kunagi.

 

Irf, mis seal rasket teha.

 

Ma räägin, et diameeter on rõngal kilomeeter :D .. irf, neid annab teha ikka ..

 

Väheke ain lihtsalt peab olema :)


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Tsiteerin:

 

There are 38 clearance levels above TOP SECRET. The highest of all is COSMIC. Even the president of the United States does not have access to it. There are approx. 25 people worldwide who have access to that level. Its all about UFO and extra-terrestical sightings, recoveries and facts. As we know now, they do exist, and they (US Goverment) know all about it!

 

Ja teie, tibukesed, mõtlete, miks te kunagi tõestusmaterjali pole näinud. Arvate tõesti, et USA valitsus jagaks selle kohta infot või? Pool inimkonda ei saaks vist magada, kui nad pilte ja selliseid asju näeks..

 

Pole vaja midagi tõestada. Loogish, et nad on olemas.

 

Ja need, kes käivad siin tulnukatega õlli joomas ja mööda baare, siis neile hakkan warne keerama..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tsiteerin:

 

 

 

Ja teie, tibukesed, mõtlete, miks te kunagi tõestusmaterjali pole näinud. Arvate tõesti, et USA valitsus jagaks selle kohta infot või? Pool inimkonda ei saaks vist magada, kui nad pilte ja selliseid asju näeks..

 

Pole vaja midagi tõestada. Loogish, et nad on olemas.

 

Ja need, kes käivad siin tulnukatega õlli joomas ja mööda baare, siis neile hakkan warne keerama..

 

Võimalik täiesti ju!

Täiesti muhe oleks, kui leiduks teine analoogne planeet nagu on maa.

Täpselt sarnased eluvormid jne.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=a6-giFC0xvc


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.