Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Ekool

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma vaatan, et siin foorumis just väga andekad inimesed ei käi:D. Niisiis minu hinneteleht. Tegemist on 2008/2009 õppeaasta 3. veerandi hinnetega. Nüüd olen 10ndas klassis.

PS! ÄRGE PIDAGE MIND MINGIKS NOHIKUK VÕI MA EI TEA KELLEKS, SEST KODUS MA PEAAEGU EI ÕPPIGI. Tegemist on 9a klassiga, mitte b ega c-ga :D, seal on "vähem-võimekamad"

hinneteleht.jpg


126008908313369439.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

asd111.png

 

 

ei kurda


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
see on feik :D

Endal tulevad arvatavasti neljad ja viied pooleks, kui mitte paremad.

FAKE? ei tea mis moodi :O?

 

ega tegelikult on jah raske uskuda, et on ka võimekamad olemas kui sina :D


126008908313369439.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Superx tee normaalne pilt kus on ikka näha üleval et ekoolis ja et 9klass ma ei usu elusees ,et kõik viied eriti Kõik eksamid pidid saama 5-ed siis mata,esta ja valik eksami!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Superx tee normaalne pilt kus on ikka näha üleval et ekoolis ja et 9klass ma ei usu elusees ,et kõik viied eriti Kõik eksamid pidid saama 5-ed siis mata,esta ja valik eksami!

okei, uuendasin pilti, nüüd peaksite küll rahul olema :D


126008908313369439.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mingi 3 päeva käisin kuskil kossus, õps arvab, et hakkangi käima seal, hui viitsin.

paneb = nüüd :S, eelmine veerand täis neid


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mida see = peaks tähendama, kas kohalkäimist?


126008908313369439.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mingi 3 päeva käisin kuskil kossus, õps arvab, et hakkangi käima seal, hui viitsin.

paneb = nüüd :S, eelmine veerand täis neid

 

mida see = peaks tähendama, kas kohalkäimist?

 

Asd

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mine perse, kõik 5 hahaha omfg tahaks ka sellist, mõnus vaadata silm puhkab, kui fake pole :D

Usu mind, seal pole midagi keerulist, et selliseid hindeid saada :D, lihtsalt tuleb väheke õppida:P.


126008908313369439.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Usu mind, seal pole midagi keerulist, et selliseid hindeid saada :D, lihtsalt tuleb väheke õppida:P.

 

Kle sa pidid ikka tuupima seda matat küll kui said eksami 5 ja see oli kõige raskem eksam olnud mis ültse tehtud üheksandale klassile.Või oled tark kellel jääb kõik kohe meelde?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kle sa pidid ikka tuupima seda matat küll kui said eksami 5 ja see oli kõige raskem eksam olnud mis ültse tehtud üheksandale klassile.Või oled tark kellel jääb kõik kohe meelde?

See matemaatika eksam oli sõna otseses mõttes ülilihtne, me lahendame tunnis samasuguseid, kui mitte keerulisemaid ülesandeid. Lisaks ma õppisin heal juhul paar tundi eksamiks, vaatasin ainult mõned valemid üle. Mulle on sobilikud olümpiaadide ülesanded (kui sa tead, millest ma räägin) :D.


126008908313369439.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eriti midagi ei ole veel, aga jah:

 

ekool.png

 

 

See 2 on saadud vene kirjanduse tunnis, küsiti, et mis raamatuid me nädalavahetusel lugesime....

Ma ei olnud suur raamatute lugeja ja tuli meelde raamat, mille lugesin viiendas klassis ja tahtsin vähemalt sellest rääkida.

Õpetaja küsis mind: "Janek, Mis raamatust sa räägid meile?", ma vastasin : "Ma lugesin raamatu Dr.Dolittle'i", siis hakkas üks eriline TAUN meie klassist ütlema, et see on film ja sellist raamatut pole olemas, siis hakkas terve klass ka hauguma, et see film, ma ütlesin õpetajale, et see on eesti keelne raamat, mille olen lugenud, tema ütles ei see on film, vot too meile see raamat ja siis vaatame.

Täitsa putsis :S, kust mul see raamat alles jäi peale viit aastat, see raamat oli Tallinna Keskraamatukogust võetud...

 

Suht ebaaus. Mingi aeg peaks küll näitama proofi.

 

Aga see taun iga kord, kui ma midagi ütlen, siis ta ütleb "Oi, mida te teda kuulate? Ta valetab, sellist asja ei ole." Jumal küll... Löön ta nina veriseks järgmine kord, vedas talle, et ma pole nii üleskasvatatud, kes iga sõna pärast annab peksa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis k-täht tähendab?

 

See matemaatika eksam oli sõna otseses mõttes ülilihtne, me lahendame tunnis samasuguseid, kui mitte keerulisemaid ülesandeid. Lisaks ma õppisin heal juhul paar tundi eksamiks, vaatasin ainult mõned valemid üle. Mulle on sobilikud olümpiaadide ülesanded (kui sa tead, millest ma räägin) :D.

 

Kle seal tunni ees peaks olema klass ju miks ei pole oled välja lõiganud?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kle seal tunni ees peaks olema klass ju miks ei pole oled välja lõiganud?

Mul pole mitte kunagi seal klassi olnud lol


126008908313369439.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

 

Kle seal tunni ees peaks olema klass ju miks ei pole oled välja lõiganud?

 

Gle, äggi saat üle sellesd asiasd wwWW??

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mis k-täht tähendab?

 

 

 

Kle seal tunni ees peaks olema klass ju miks ei pole oled välja lõiganud?

 

 

 

K täht E-koolis tähendab "kodune" , see on nagu põhjus.

 

H - haige.

K - kodune, ehk arst ja muud asjad.

P - Muu põhjus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

p oli põhjuseta mu meelest

+ oli hilinemine tundi


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
p oli põhjuseta mu meelest

+ oli hilinemine tundi

ma arvan sama


126008908313369439.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mõndades koolides on erinevalt üldse need minu meelest.

 

286sc49.png

Mingi kolm hinnet pole veel sisse pandud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.