Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Palamuse pubi

Soovitatud postitused

VIP

suht norm servu need on lahedad kui midagi ytled siis tuleb all kirjas ka nt noob siis ytleb et ise oled noob voi mingi knoxy onab palju:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Räägi lähemalt mis ta tegi siis?

 

Asi pole selles mis ta tegi vaid selles, kuidas ta kasutab ära oma admini õiguseid.

NT: Mapiks on dd2, mis on kestnud umb 5 min, One tuleb sisse paneb rats1337, siis on rats natuke aega ning siis taipab ta, et 1337 polegi nii hea ja vahetab mapi officele jne jne...Ja pmst, kui julged selle kohta talle midagi öelda, siis palu jumalat, et ban,kick vms ei saa:%

See on kah vale teguviis, kui admin(One)saab lutti ning hakkab bannima inimesi, kes ta mängus ära tapavad.

________________________________________________________________________________________________

Jne jne...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tra kll :D Mingi noob ütles et ma "wh" ja kohe project onei poolt perm bann ilma igasuguse specita.

Vähe suur ego sul project1 sellepärast olidgi vist kiire bannima et ma su just maha lasin? :D

 

Võtke bann maha PALUN! - 90.191.21.120. ty


I have a wonderful recipe, bring 2 gnomes 2 eggs, beat the Gnomes, separate the eggs, or was it... Meh! Details.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tra kll :D Mingi noob ütles et ma "wh" ja kohe project onei poolt perm bann ilma igasuguse specita.

Vähe suur ego sul project1 sellepärast olidgi vist kiire bannima et ma su just maha lasin? :D

 

Võtke bann maha PALUN! - 90.191.21.120. ty

 

ära hakka ajama. Mina kedagi ilmaasjata ei banni. Ma specin alguses ka . Ja wtf kes mu maha lasevad saavad banni?fail. Mina bannin aint koodereid mitte puhtaid vendi.

 

 

 

Ja see mapi vahetus. Minule rats ei meeldi ja paljudele ei meeldi kes tavaliselt sees on siis rats l2heb alati vahetusele. DD2 on alati lõpuni. Mappe mina ei vaheta ültse tihti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kle mingi suvaline tont ütles "puppies^ ^ is wh !" ja paar seki hiljem perm banni ... oli asja eest w?

arvad et ma ei oska ilma whita m2ngida või mida?

võta bann maha eks ma ei ole sul mingi haxxor;)

/westwood mapis ~10minuti eest)


I have a wonderful recipe, bring 2 gnomes 2 eggs, beat the Gnomes, separate the eggs, or was it... Meh! Details.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kle mingi suvaline tont ütles "puppies^ ^ is wh !" ja paar seki hiljem perm banni ... oli asja eest w?

arvad et ma ei oska ilma whita m2ngida või mida?

võta bann maha eks ma ei ole sul mingi haxxor;)

/westwood mapis ~10minuti eest)

 

Loen eestpoolt ,et sul nimi oli Buttsecks . Kui oled sina olnud siis mina pole sind banninud ültse .

Mingi uus nimi siis? Puppies vms .

Aga anna ip siis saad oma unbanni.

 

sa knoxy ma muna:D ei jh Project on fail!!! sama nagu marko oli umbes:D

 

kes räägib. Ise vahetad mappe ikka väga tihti. dd2 midagi peal on viskad kohe ratsi vote letti ja muidugi tuleb see ka.

 

See et adminnid ei tee vahet wh ja ausalt mängival isikul on kll nüüd natuke imelik ...

 

ip - 90.191.21.120 unbann plz (nick oli atm : buttsecks)

 

Unbannin selle ip . Räägid ,et pole wh . Vaatame.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Downed ära aja paska.Julged teha, siis julge ka tunnistada.

Fakt on see, et jagad mõtlematult banne ning see teeb sinust täielikult ohmooni.

Pmst mul on kodus kaks pilti, kus on näha, et panid asjata kahele mängijale banni.Ilma igasuguse aluseta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Downed ära aja paska.Julged teha, siis julge ka tunnistada.

Fakt on see, et jagad mõtlematult banne ning see teeb sinust täielikult ohmooni.

Pmst mul on kodus kaks pilti, kus on näha, et panid asjata kahele mängijale banni.Ilma igasuguse aluseta.

 

nosiis sitt päev. Täitsa ilmaasjata mina ei pane saa aru. Vb juhtub ka nii ,et ei ole kood ja panin . No sorri juhtus . Vaaatasin ,et kood.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tulen vaatan servu üle :)


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hea server soovitan inimesed vähemalt normaalsed aga ei meeldi see et TanTumist

 

 

Tantumitel on täiesti normaalsed serverid, nende suurim probleem (minu silmis) on servude crashimine


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Neegreid täis server (see on ainult minu arvamus.)


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

eiiii, mina ei teeks 32 slottiliseks 22 on hea muidu rahvast liiga palju ja sitt mangida praegugi juba palju

endale meeldib siused servud kus 16 slotti ehk 8vs8

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Võin siin laita ühte Palamuse adminni kes jagab tasuta banaane. ja ta nimi on Project One!!!

6. Veebruaril kell 11.45 2009 pani ta mulle banaani kuna panin natuke hullu ja siis teised v2itsid kohe et ma kood , (Vyrus oli yks jne.) Aga kui keegi banaani maha ei v6ta siis 4 on kindlalt ban maas ( T2nu Immule) Minu ip on : 90.191.24.108 Ma olen csi pelanud umber 5 aasta! Projeck see on sulle!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

213.168.17.127

Unban plz ?


 

 

EESTI KEEL LONGAB :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.