Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Runescape Bot [RSBOT] | Versioonid, scriptid, õpetused!

Soovitatud postitused

Mul oli korraks nii, et ei saanud mingeid lehti lahti, liverpoolfc.com jne. Aga nüüd töötab hästi kõik, kurat seda teab mis viga on- aga pole hullu, midagi jubedat see ikka olla ei saa :)

 

Hoiatan ette, et hetkel ei tööta ükski Woodcuti script, mis vanasti töötas. Enne, kui scripti ei parandata, seni ei töötagi. Kuna Woodcuti emotionil tuli update, siis rikkus see ka scriptid ära.

Lugege foorumist, et ennast uudistega kursis hoida- küll nad korda teevad scriptid;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul oli korraks nii, et ei saanud mingeid lehti lahti, liverpoolfc.com jne. Aga nüüd töötab hästi kõik, kurat seda teab mis viga on- aga pole hullu, midagi jubedat see ikka olla ei saa :)

 

Hoiatan ette, et hetkel ei tööta ükski Woodcuti script, mis vanasti töötas. Enne, kui scripti ei parandata, seni ei töötagi. Kuna Woodcuti emotionil tuli update, siis rikkus see ka scriptid ära.

Lugege foorumist, et ennast uudistega kursis hoida- küll nad korda teevad scriptid;)

btw töötab ikka kyll mul on yks script mis teeb yews(edges,rimmingtonis,willows(craftguild,draynor),oak varrockis :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Niih, 12k alce veel ja mage 94.

Tänane öö läks suht metsa, või nii. Kui hommikul boti vaatasin siis olin Falas ja kaotasin umbes 15m eest alce, aga pole hullu, sain vähemalt normilt expi.

Nüüd veel paarkümmend milli alles, lasen sellega ikka mage lõpuni. Lihtsalt tahaks teada mis randomiga ta pange pani, et surin.

:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Niih, 12k alce veel ja mage 94.

Tänane öö läks suht metsa, või nii. Kui hommikul boti vaatasin siis olin Falas ja kaotasin umbes 15m eest alce, aga pole hullu, sain vähemalt normilt expi.

Nüüd veel paarkümmend milli alles, lasen sellega ikka mage lõpuni. Lihtsalt tahaks teada mis randomiga ta pange pani, et surin.

:)

 

Tee barrows, seal ei ole randoms, dharok kambris

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.