Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

.: McMuffy :. Farming 99/99

Soovitatud postitused

VIP

Busted m8,REPORT TIME!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ukraina2 tatikas lihtsalt, kade et teistel raha on ja ise rott et botti ei jõua osta

 

mul on olemas aga ei kasuta, agility,hunt,flax,miner,ess,runecraft,tanner pole raha?, Enne uuri asja ja siis postita.

 

botid.png nop vaene nagu rott.


½ For me 3/4 to you.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No jahm , tahaks siis teada Gabriel , kas bottisid või ei ?

 

Ennem ei hinda .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lol Siukesed võivad põrgus põleda kes repordivad kaas maalasi.Omg.

5 Aastased poevad JaGeX-ile?

Tahate nende hulka kuuluda aga

On topic:

Edu accidega loodame et ban ei saa mõne idi pärast.

10


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Näeb see boti moodi välja ?

[ TRACKER ]: [All] exp gains for mcmuffy in last 1wk: Overall +450,042 | Bounty-Rogue(12) +5 | Att(99) +103,457 | Def(99) +52,179 | Str(99) +119,577 | HP(99) +98,117 | Range(99) +18,848 | Magic(99) +3,416 | Mine(86) +8,956 | Herb(90) +7 | Agil(85) +41 | Slay(99) +45,408-

(19:05:54) -[YM]RuneScript- *** [ TRACKER ]: Summ(93) +36-

Jõhker bot

450042/7 = 64,291.714286 (64.2k)

 


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Nonii oleks aeg vist enda eest rääkida. Nii ma ei vitisinud sulle vastata kuna ma ei viitsinud alchima tulla, sa käisid mulle juba eelmine päev närvidele ja see, et sa võid reportida aga palun. Vaevalt legit mängija banned saab. Nii et ma ei vitisi isegi rohkem midagi vabanduseks kirjutada. Botted on ainult 60 - 65 fish sain oma õpetuse 10 days bannifga kätte. Reportige ajaviiteks:) Ja I heiko I -d pole kah mõttet reportida, sest ma tean, et heiko näeb sellega TÕESTi ise vaeva. Ta ei botti tolle accyga ei ole mõttet ükldse bott juttu ajada. Süüdistage mind niisama kui tahate aga i heiko i on 110% ise tehtud... 111% kindel.

 

PEACE.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nonii oleks aeg vist enda eest rääkida. Nii ma ei vitisinud sulle vastata kuna ma ei viitsinud alchima tulla, sa käisid mulle juba eelmine päev närvidele ja see, et sa võid reportida aga palun. Vaevalt legit mängija banned saab. Nii et ma ei vitisi isegi rohkem midagi vabanduseks kirjutada. Botted on ainult 60 - 65 fish sain oma õpetuse 10 days bannifga kätte. Reportige ajaviiteks:) Ja I heiko I -d pole kah mõttet reportida, sest ma tean, et heiko näeb sellega TÕESTi ise vaeva. Ta ei botti tolle accyga ei ole mõttet ükldse bott juttu ajada. Süüdistage mind niisama kui tahate aga i heiko i on 110% ise tehtud... 111% kindel.

 

PEACE.

 

Seda ka et, mina otseselt ei kirjutanud et reportige jne, lihtsalt sa ei vastanud ja panin pildi=).

 

Ise korraks mõtlesin et botid aga siis ei, ei saa olla.

 

Tule msni=)?


½ For me 3/4 to you.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Seda ka et, mina otseselt ei kirjutanud et reportige jne, lihtsalt sa ei vastanud ja panin pildi=).

 

Ise korraks mõtlesin et botid aga siis ei, ei saa olla.

 

Tule msni=)?

 

Ma sõbra pool teeme 24h jutti GTA-d:%

 

Ok, aga reportida võite kui tahate ma ei karda:)


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
türa saa aru ma ei boti enam jobi.

 

vaata end krdima netihero.

 

krdima uustulnuk mingi "kõvamees"

irl ajad ka sellist juttu?

 

aga jahm.

 

pank on ikka 200m+`?

vähemalt pole 11 ja võib runet pelada.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.