Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Ma usun et tuleb, too tüüp kellel oli kõige suurem pc päris pikka aega?:D

Panin need kaks osa tõmbama, loodan et õhtuks käes kuigi suht aeglaselt tõmbab, noh kui täna ei saa siis homme ikka saab :-)

Just. :D

Hea, kui ma esimese osa täna õhtukski saan. :uni:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Aga, Timo, kuidas sul nii aeglaselt tõmbab?

Mul on mõlemat osa juba 10%...

nagu next friday'd ja after next friday'd.

friday's oli paar mega kohta :D

See kus see getom neeger käis majataga sital ja mingi tüüp peale sattus :D


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ära küsi miks, ma ei oska sellele vastata. Mul üldse torrentid tulevad aeglaselt.

 

Tegelikult tulevad mul...

Siin on lagi olnud mis ma näinud olen 140 kb/s ema juures ükskord tõmbasin mingit filmi tuli 400kb/s see on juba kiirus :D julmalt kähku sai filmi vaatama hakata seal, usu mind, sa ootad kaua aga sa ei kahetse et ootama pidid :-):-):uni:


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Trick Status oli siin mingi naljavend v?

 

Tundub sedamoodi küll jah.

E-Thug oli veel kõvem vend, andis venelastele iga nurgapeal tappa, jõhker tapamasin :D


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.