Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Admin
Genius olid täna kultuurikilomeetril jah? :D Mööda kõndisin siis alles mõtlesin, et nägu tuttav. :D

 

jaa, olin. nägin ainult korraks silmanurgast su nägu, aga kohe sain aru, et seda tüüpi ma olen varem näinud :D

 

käisid power walkimas?

Muudetud liikme Genius15'i poolt

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Käisin jah. Uus Viking FSTR tegi head lainetust ka seal. :D

 

jep, päris hea hooga tuli. ma ehmatasin alguses ära, et mis nüüd hakkas, aga siis tuli meelde, et laev :D

 

seda kõndimisrada olen ma küll näinud, aga ma ei teadnudki, et sealt patarei vangla seest saab läbi minna. (YY)


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
jep, päris hea hooga tuli. ma ehmatasin alguses ära, et mis nüüd hakkas, aga siis tuli meelde, et laev :D

 

seda kõndimisrada olen ma küll näinud, aga ma ei teadnudki, et sealt patarei vangla seest saab läbi minna. (YY)

 

Eelmine aasta tehti lahti jah beetapromeenaadi projekti raames.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Googlest sai vaadatud, seal pole midagi. Telefon ise on praegu tsc hoolduses paranduses juba 15ndat päeva ootab varuosi. Mulle öeldi, et võib veel 3+ nädalat aega võtta ning vähe öeldes ma ei ole meelitatud sellest mõttest. Need asendustelefonid mis nad seal jagavad on 2 tollise suurusega ning 1 gen omad. Seal pidi paranduse hinnaks tulema 82 euri, kuid ma olen nõus seal 100 ringis maksma kui saaks vaid kiiresti tehtud.


joker_signature_by_mirzaks-d4m7gj4.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Googlest sai vaadatud, seal pole midagi. Telefon ise on praegu tsc hoolduses paranduses juba 15ndat päeva ootab varuosi. Mulle öeldi, et võib veel 3+ nädalat aega võtta ning vähe öeldes ma ei ole meelitatud sellest mõttest. Need asendustelefonid mis nad seal jagavad on 2 tollise suurusega ning 1 gen omad. Seal pidi paranduse hinnaks tulema 82 euri, kuid ma olen nõus seal 100 ringis maksma kui saaks vaid kiiresti tehtud.

 

nii see telefoni äri käibki muide.

kui juba kord katki läheb, siis parandamine üldjuhul maksab väga palju ja läheb kaua aega.

nii-öelda suunatakse/sunnitakse klienti uut telefoni ostma, sest see on neile lihtsam ja arvatavasti ka kasulikum.

 

mul sellega üks hea näide tuua.

paar aastat tagasi oli mul HTC Desire X, olin juba pea 2 aastat seda kasutanud ja siis ekraan läks katki.

küsisin reaalselt mitmekümnelt kohalt hinnapakkumist ja kogu aeg oli üks ja sama vastus:

"ilmselt on tootja huvitatud, et klient ostaks uue telefoni, mitte parandaks vana"

 

 

a4789f56e7.png

 

 

 

muidugi sain ka paremaid hinnapakkumisi, aga see oli üks kõige jaburamaid.

mina ostsin telefoni uuena 249 euri, aga kuna aeg oli edasi liikunud, siis paljudes poodides polnud seda enam müügilgi ja kui oli siis hind kõigest 150€ tutikana.

 

lõpuks leidsin OKIDOKI'st hea pakkumise ja sain vähe kasutatud Desire X'i 50€'ga.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
nii see telefoni äri käibki muide.

kui juba kord katki läheb, siis parandamine üldjuhul maksab väga palju ja läheb kaua aega.

nii-öelda suunatakse/sunnitakse klienti uut telefoni ostma, sest see on neile lihtsam ja arvatavasti ka kasulikum.

 

mul sellega üks hea näide tuua.

paar aastat tagasi oli mul HTC Desire X, olin juba pea 2 aastat seda kasutanud ja siis ekraan läks katki.

küsisin reaalselt mitmekümnelt kohalt hinnapakkumist ja kogu aeg oli üks ja sama vastus:

"ilmselt on tootja huvitatud, et klient ostaks uue telefoni, mitte parandaks vana"

 

 

a4789f56e7.png

 

 

 

muidugi sain ka paremaid hinnapakkumisi, aga see oli üks kõige jaburamaid.

mina ostsin telefoni uuena 249 euri, aga kuna aeg oli edasi liikunud, siis paljudes poodides polnud seda enam müügilgi ja kui oli siis hind kõigest 150€ tutikana.

 

lõpuks leidsin OKIDOKI'st hea pakkumise ja sain vähe kasutatud Desire X'i 50€'ga.

 

Ega enamuste asjadega nii :D Sõidad auto korralikult pilbasteks siis maksad ka remondi eest rohkem kui auto väärtus.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nii on nende ekraanidega.

Telefoni tootjad ju tahavadki, et inimesed vahetaksid telefoni iga paari aasta tagant uuema vastu. Muidu ju nemad enam ei teeni ja uusi kliente ei tule piisavalt peale. :)

Hiinast on võimalik tellida enamus mudelitele mitte originaal ekraani ja LCD tunduvalt odavamalt aga siis ei tea jällegi kvaliteedi kohta.


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Ega enamuste asjadega nii :D Sõidad auto korralikult pilbasteks siis maksad ka remondi eest rohkem kui auto väärtus.

 

kõige hullem siis kui enda süü ka veel, siis maksad enda remondikulud oma taskust kinni.

aga kui süüdi pole, siis plekib kindlustus kõik kinni, aga neil on üldiselt väga ranged reeglid ja spetsialistid hindavad auto seisukorra üle, et kas on mõtet parandada või läheb mahakandmisele.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kõige hullem siis kui enda süü ka veel, siis maksad enda remondikulud oma taskust kinni.

aga kui süüdi pole, siis plekib kindlustus kõik kinni, aga neil on üldiselt väga ranged reeglid ja spetsialistid hindavad auto seisukorra üle, et kas on mõtet parandada või läheb mahakandmisele.

 

Kantakse maha ja siis mõne kuu pärast tagasikeritud ja 'heas korras' autona müügis. Leedu meistrid putitavad üles ja lükkavad jälle ringlusesse...


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Milline on haige WTF moment? TUled toast välja ja su nina alt sõidab sireenide ja vilkuritega mööda politsei, sekund kaks hiljem võtab ta vilkurid ja sireenid välja ja üks nendest jookseb puu taha kusele, WTF?!

 

toas sõidavad autod? vend mängis mudelautodega?

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ühel põis ei pidanud, üritasid sireenidega baasi sõita, et kusele minna aga tundis, et ei jõua pidada enam ja jooksis autost välja. Lihtne ju.


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kreisi ilm:D Hommikul oli nagu wtf:F

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul mitu nädalat juba paks lumi maas:D Polud suht 3.aastat normaalselt lund näinud ja siis kohe selline:D. Olen 1000km põhjapoole ka eestist muidugi:D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Hey.

Keegi teab head kohta kus vesipiip maha müüa?

Okidoki - deletis rip.

 

Sul see hind pisut kõrge. Uue samasuure saab 15€-ga


Lisa mind vajutades allolevale pildile :)

 

skype-add-bot.png

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.