Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Mul töötab ideaalselt, eile suhteliselt päev otsa jalka mängis, seega arvan, et asi võib sul olla arvutis või browseris?

 

 

 

Kaua võttis aega selle tegemine? Mul hakkab just lõppema aastane(see mida netis teha saab) ja mõtlesin, et teeks seekord ka pikema, kuna külastan riiki üpriski tihti, tasuks ära.

Seal oleneb minu teada kõik ka viisatüübist. Kogu protsess algusest lõpuni:

Saadeti I-20 vorm ülikoolist ~4-5 päeva

Pidi täitma igasuguseid erinevaid vorme netis, võttis mul aega umbes paar tundi, aga ühte asja korraga tehes saab poole tunniga hakkama vast.

Peale vorme panin viisaintervjuule aja kirja. Järjekordi pōhimõtteliselt polnud, sai panna ka järgmisele päevale. Peale intervjuud läks 3 päeva, et pass/viisa valmis oleks.


Hendrik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Keegi võiks rsi kontode ärimis teema all need teemad ka läbi vaadata :D paljudel puudub seal need asjad mis peavad olema :D mute/ban meter jne jne :D

 

mine magama ft jaz :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Miks never again?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
v2nnu ehk sul ikka tellitud näitajad mbittides ja tegelikud näitajad mbaitides. Siis oleks vägagi normaalne tulemus.

150 Mbit/s

allalaadimiskiirus on tellitud, speedtest.net'is annab ta 14ping, 12.36mbps download ja 2.67mbps upload

väga imelik asi anyways,, torrentidel kiirus ple 1mbs ei lähegi..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

mõtlesin et pole kunagi lasnamäe pool rattaga velotamas käinud, läksin oma sikupillist siis lasnamäe centrumi juurde välja ja siis hakkas korralikult äikest taguma ja vihma sadama ... gg ilm. ~6 kilti pidin sellise ilmaga koju sõitma.

"veits" sain märjaks ... :D


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
4G internet? 150 on ulme.

 

Screenshot_2016_06_26_18_08_37.png

ma tõesti ei tea, 1kuu enne neti võtmist käis mingi mees, pakkus neid teenuseid, et siin majas kaablid jne jne olemas, ja nüüd kui see tehnik tuli ütles, et kaableid jms pole, et panen kaardi sisse ja saate selle L pakketi kiiruse ikka kätte (150mbs alla, 20üles) läbiõhu... ja mdea.. elab üle tho, kui mingi nuss pihta hakkab ss Teliale üle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Logic lahmib nii pika teksti enne une aega, et ei jaksa isegi peale ühte lauset enam edasi lugeda :D

Homme loen läbi ja vaatab mis saama hakkab (YY)


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Logic lahmib nii pika teksti enne une aega, et ei jaksa isegi peale ühte lauset enam edasi lugeda :D

Homme loen läbi ja vaatab mis saama hakkab (YY)

 

Aga like tuli ära ma vaatan. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.