Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Kui poleks teadnud, et purju teeb, poleks vist tilkagi võtnud


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kui poleks teadnud, et purju teeb, poleks vist tilkagi võtnud

 

:D endal oli suht sama seis eile. aga õnneks 2 paratsetamooli enne koju jõudmist sisse ning wohoo, täitsa inimese tunne sees õnneks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
alati tuleb nii juua, et järgmiseks päevaks on alksi alles v suudad poodi minna ostma. ja mis edasi?? tuleb samamoodi putsi juuua ennast nagu eelminepäev :D:D

mm, ei toida, eesti vajab kaitsmist :D


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

hahaha, krt joogijärgne päev alati selline kammimine. katus suht sõidab ja tahaks iba ajada XD

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline K3lm1k4s

Keegi oskab mingit vana sellist hea storyga mängu soovitada mida saab alla tõmmata ja kiiresti vms läbi teha, igav on :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ma tahaks ainult magada siis, aga kunagi pole und.

suitsu ka üldjuhul ei tee järgmine päev, söögist ka ei hooli .D.d

 

ma just tahaks igast paska sisestada endale aga krt peab soovidest olema tugevam :D hetkel XL stati kohvi teeb imesid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tere, kas mõni mode või admin saaks mind aidata? Nimelt ma ei saa enam enda vanasse kasutajasse sisse, oleks plaanis paar tehingut teha kuid ükski email ning parool mida ma kasutanud olen ei ühildu minu vana kasutajaga. Tahaks privaatsõnumeid saata aga tundub, et need ei lähe läbi. (saadetud kirjade all pole) Äkki sellepärast et selle accountiga liiga vähe postitatud vms?

 

//selle kasutaja leidsin ühe oma emailide alt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keegi oskab mingit vana sellist hea storyga mängu soovitada mida saab alla tõmmata ja kiiresti vms läbi teha, igav on :D

 

heavy metal fakk 2, vana unreal enginega aga head mälestused.


We seek for truth, while we hide ours

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tere, kas mõni mode või admin saaks mind aidata? Nimelt ma ei saa enam enda vanasse kasutajasse sisse, oleks plaanis paar tehingut teha kuid ükski email ning parool mida ma kasutanud olen ei ühildu minu vana kasutajaga. Tahaks privaatsõnumeid saata aga tundub, et need ei lähe läbi. (saadetud kirjade all pole) Äkki sellepärast et selle accountiga liiga vähe postitatud vms?

 

//selle kasutaja leidsin ühe oma emailide alt.

 

Uhm, miks sul esiteks topeltkontod on?


29wqo2f.pnglogo.pngveebo_logo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kirjutasin alla, et see on mingi vana meili pealt leitud. Prolly kasutasin seda alguses aga nimi ei meeldinud või unustasin parooli või ma ei tea. Aga igastahes tegin uue kasutaja ning kasutanud aastast 2012 seda teist. See on tehtud aastal 2011. Teine kasutaja (..Marko..) on tehtud aastal 2012

 

http://vahvel.net/member.php?37403-Marko

 

See mu kasutaja mida ei saa tagasi. Supervip ka ja asjad peal. Kui tehinguid ja asju teen tahaks ikka õiget acci kasutada, et oleks rohkem trusted jms. Selle kasutaja avataril on kirjas minu nimi. (see avatar mis all pool on) Kui väga vaja võin modelele id kaardist pildi saata, et saaks nime tuvastada lel. Samuti mingi vana must -rep tehingute all pannud kuigi pole vahvlis mingi aasta aega käinud. Tehinguid pole veel kauem teinud. Loodan, et see mingi eksitus.

Muudetud liikme Lazy'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oi kuidas mulle meeldib snapchatis face swap :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

inb4 dick pics xD

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kirjutasin alla, et see on mingi vana meili pealt leitud. Prolly kasutasin seda alguses aga nimi ei meeldinud või unustasin parooli või ma ei tea. Aga igastahes tegin uue kasutaja ning kasutanud aastast 2012 seda teist. See on tehtud aastal 2011. Teine kasutaja (..Marko..) on tehtud aastal 2012

 

http://vahvel.net/member.php?37403-Marko

 

See mu kasutaja mida ei saa tagasi. Supervip ka ja asjad peal. Kui tehinguid ja asju teen tahaks ikka õiget acci kasutada, et oleks rohkem trusted jms. Selle kasutaja avataril on kirjas minu nimi. (see avatar mis all pool on) Kui väga vaja võin modelele id kaardist pildi saata, et saaks nime tuvastada lel. Samuti mingi vana must -rep tehingute all pannud kuigi pole vahvlis mingi aasta aega käinud. Tehinguid pole veel kauem teinud. Loodan, et see mingi eksitus.

 

2-3 aastat tagasi suhtlesin selle konto omanikuga, nime tean. tee nime tuvastamine ära ja saad konto tagasi. skype: info@cu-mc.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Helllou


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.