Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

mingit rõvedat vihma sajab alla praegu


Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Krt jah, nüüd pidi soojaks minema :/ Rõve.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

kõige rõvedam ilm mida talvel tahta, alles oli ilus kohev lumi ja miinuskraadid, nüüd freakin +5, sajab vihma ja kõik plägane


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Homme hommiku külma ka veel oleks siis ....:D:D


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi oskab vastata mu küsimusele - miks ma ei näe enda postkastis hiljutusi saadetuid kirju? Viimased saadetud kirjad, mida ma näen on aastast 2011 ning ei, mu postkast ei ole täis. Help plz.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keegi oskab vastata mu küsimusele - miks ma ei näe enda postkastis hiljutusi saadetuid kirju? Viimased saadetud kirjad, mida ma näen on aastast 2011 ning ei, mu postkast ei ole täis. Help plz.

http://vahvel.net/profile.php?do=editoptions

Save a copy of sent messages in my Sent Items folder by default


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
http://vahvel.net/profile.php?do=editoptions

Save a copy of sent messages in my Sent Items folder by default

 

Jepp, nüüd korras (YY) Tänud!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Käisin täna Kaitseväe arstilikus komisjonis... pidasin rõhku migreenile kuid see neile väga korda ei läinud aga viimases kabinetis vaatas tädi, et ma neuroloogi juures käinud kunagi ammu, kontrollis käte stabiilsust, väristasin neid veits ja tuli laksult vabastus, "ei vasta tervisenõuetele". Ei pea igaastaselt ajusi koinima ka komisjonis. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Käisin täna Kaitseväe arstilikus komisjonis... pidasin rõhku migreenile kuid see neile väga korda ei läinud aga viimases kabinetis vaatas tädi, et ma neuroloogi juures käinud kunagi ammu, kontrollis käte stabiilsust, väristasin neid veits ja tuli laksult vabastus, "ei vasta tervisenõuetele". Ei pea igaastaselt ajusi koinima ka komisjonis. :D

 

lol, isegi lampjalgu võetakse kuhjaga vastu ja mingit käteväristajat mitte :D agano, eks see ole veits teine teema ka.

 

Ise saan veebruaris 18 ja teen kohe selle vabatahtliku avalduse ära, et saaks kiirelt kaelast ära. Iseasi kuna ma alles väkke saan, võimalik et alles sügisel.


Baw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Käisin täna Kaitseväe arstilikus komisjonis... pidasin rõhku migreenile kuid see neile väga korda ei läinud aga viimases kabinetis vaatas tädi, et ma neuroloogi juures käinud kunagi ammu, kontrollis käte stabiilsust, väristasin neid veits ja tuli laksult vabastus, "ei vasta tervisenõuetele". Ei pea igaastaselt ajusi koinima ka komisjonis. :D

tehtud vend ikka


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ise küll õnnelik, et saab juulis minna sõjaväkke :D Ma küll mingit debiili ei taha mängida seal komisjonis, pärast veel vaatavad, et mingi... :D :D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.